Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Przedstaw sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy, witamy ok
A jak, sympatycznie. Na forum mamy raczej rodzinną atmosferę - życzę więc mile spędzonego czasu tutaj Smile Może jakieś parę słów o sobie? Smile
Skoro nalegasz Big Grin

Na imię mam Vlado.
Stary piernik ze mnie już, pierwsze górskie rajdy szkolne to lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku.
A pochodzę z Wegi XXI, dla czytelników Clifforda Simaka wszystko będzie jasneWink
W wolnych chwilach uwielbiam zaczytywać się w relacjach z gór wszelakich, a skoro już się zalogowałem, to czasami skrobnę coś od siebie, choć pewnie nie za często, ponieważ mam już swoje miejsce, a umieszczanie tych samych relacji we wszystkich zakamarkach sieci, wydaje mi się ciut śmieszne Wink
Cześć Smile

Cytat:
ponieważ mam już swoje miejsce, a umieszczanie tych samych relacji we wszystkich zakamarkach sieci, wydaje mi się ciut śmieszne


No, ale nie wszyscy wszędzie docierają, więc może warto i tu wstawić Smile[/align]

No to wstawiłem, mam nadzieję, że nie zanudzęWink
Witam. :)
46 lat. Łódź. Lubię Tatry.
Witamy na forum! ok

mawi napisał(a):
Lubię Tatry.


To dobrze - w końcu to najpiękniejsze góry świata Wink

mawi napisał(a):
Witam. Smile
46 lat. Łódź. Lubię Tatry.


ooo nareszcie ktoś z moich okolicBig Grin
Witam i jaSmile

hemlighet napisał(a):
To dobrze - w końcu to najpiękniejsze góry świata Wink


W sumie nie wiem czy najpiękniejsze bo ...innych nie znam. Ale jakoś tak jak zaczęłam w nie jeździć to już w żadne inne mnie nie ciągnie zbyt mocno. Krótko mówiąc urlop bez Tatr to urlop stracony. I mimo ze jeżdżę tam co roku wciąż mam za mało czasu by zobaczyć w nich wszystko co bym chciała.

Witaj Oliwko milo poznać krajankę .

mawi napisał(a):
... I mimo ze jeżdżę tam co roku wciąż mam za mało czasu by zobaczyć w nich wszystko co bym chciała...


Na to całego życia trzeba. Mimo, że Tatry takie małe...

Witam i pozdrawiam wszystkich GóromaniakówWink
Ja też witam i pozdrawiam góromankę.
Witam Renata,
może kilka słów o sobie i swoim spojrzeniu na góry?:-)
Witam,

Chciałem się przedstawić Smile
Rafał z Bochni ( obecnie) a wcześniej z Krakowa Smile

Z górami mam sporo wspólnego, w wolnych chwilach prowadzę bloga http://szukajacprzygody.pl oraz robię zdjęcia, pewnie będzie okazja pochwalić się nimi tutaj na forum.

Pozdrawiam
Rafał
Cześć! Witamy na forum Smile
Górskie zdjęcia i opowieści są tutaj w każdej ilości mile widziane Smile
Witaj Rafale,
czekamy na zdjęciaSmile
Przekierowanie