Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Przedstaw sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Teozord napisał(a):
Hehe nie, nie Smile Agatę znam już długo długo przedSmile

Aha. Smile

Teozord napisał(a):
Witam !

Na imię mam PiotrekSmile
Od pewnego czasu czytam i przeglądam forum Smile Zamieszczacie tu niesamowite zdjęcia, opowiadacie imponujące historie, zdajecie ciekawe relacje i do tego wszystkiego okraszacie to miłą atmosferą, która jak zauważyłem tutaj panuje każdego dnia.
(...)

Dzięki Piotrze, że tak fajnie się uwiodłeś na forum. Już długo nikt nowy nas nie pochwalił za nasze zmagania kopczykowe przed komputerem. innocent ok Mam nadzieję, że w tym roku przyjdzie czas, kiedy opiszesz swoje wędrówki górskie. Udanej gościny na forum GŚ. Smile
Doctore, dlaczego się dziwisz. Sam wiesz, że człowieczyna na górskim powietrzu i w kopcach robi różne zwariowane rzeczy.

Marta, Piotrek - witajcie na GŚ!

Miło, że Wam tu miło Cool Cieszymy się, że czytacie relacje, oglądacie zdjęcia... Też byśmy coś przeczytali "nowego pióra" innocent
Piotrek, może coś odnośnie "z duszą na ramieniu na Krzyżne"?

Witaj Piotrze,

Życzę przyjemnego spędzania czasu na forum oraz podczas spotkań bibowych Smile
Mam nadzieję przeczytać o Twoich górskich wyprawach ok
Pozdrawiam Smile

Cześć, Pioter. Smile

Jak chodziłem do ogólniaka też lubiłem chemię. Smile Ale to już dawne dzieje. Big Grin

Mam nadzieję, że podzielisz się z nami tu, na Forum, podtlenkiem azotu własnej produkcji. Wink

Powodzenia. Smile

Teozord napisał(a):
opowiadacie imponujące historie,


75 % tych opowieści to bajki.

Łukasz napisał(a):

Teozord napisał(a):
opowiadacie imponujące historie,


75 % tych opowieści to bajki.

Dokładnie, spytać się jeszcze raz i będzie zupełnie inna opowieść giggle

Te opowieści żyją własnym życiem.

Pablo napisał(a):

Łukasz napisał(a):

Teozord napisał(a):
opowiadacie imponujące historie,


75 % tych opowieści to bajki.

Dokładnie, spytać się jeszcze raz i będzie zupełnie inna opowieść giggle

Jakoś nie jestem miłośnikiem relatywizmu w historiach górskich. Zwykle bywa, że zdarzenia są całkiem konkretne, a i "czasem" można je opisać w kategoriach "01".

Bo się ludzie pouciekają Smile
Btw. Bierzemy trochę przykład z Tolkiena Wink
No cześć!

Mam na imię Oskar i lubię korzystać produktywnie z życia Big Grin. Mama 17 lat i ostatnimi czasy pochłaniam dużo książek o rozwoju osobistym. Interesuję się całym światem(a w górach chciałem być zawsze od dziecka, pociągało mnie to, aż w końcu namówiłem mamę żeby mnie tam zabrał i przypomniała sobie dawno pasję, od 3 lat jeździmy regularnie Big Grin), a w głowie mam tylko góry i podróże. W tym roku mam w planach kurs skałkowy jak i taternicki,
Fajnie Antyczny. Wygląda na to, że Ty masz 17 lat a nie Twoja mama. Tylko ten avatar. uhm To Ty chyba nie jesteś. Wink Mam nadzieję, że w głowie Ci na długo pozostaną góry i podróże. My postaramy się, żeby wytrzymały jak najdłużej. ok Możesz się z nami podzielić swoimi podróżami. Inaczej życzę Ci dobrego samopoczucia tutaj na Forum. Smile

Stasiu napisał(a):
Fajnie Antyczny. Wygląda na to, że Ty masz 17 lat a nie Twoja mama. Tylko ten avatar. uhm To Ty chyba nie jesteś. Wink


Eeeeeee... uhm
Młodo wygląda- to że lecą już zakola-to normalne w tym wieku i związane jest z burzą hormonalną przechodzoną( testosteron). Wink

Ps.
Niektórzy radzą sobie z tym problemem stosując preparat pani Flory. Smile

Stasiu napisał(a):
Fajnie Antyczny. Wygląda na to, że Ty masz 17 lat a nie Twoja mama. Tylko ten avatar. uhm To Ty chyba nie jesteś. Wink Mam nadzieję, że w głowie Ci na długo pozostaną góry i podróże. My postaramy się, żeby wytrzymały jak najdłużej. ok Możesz się z nami podzielić swoimi podróżami. Inaczej życzę Ci dobrego samopoczucia tutaj na Forum. Smile


Zrobisz błąd i już się czepiają no Smile. Co do avatara - fakt, francuzem to ja nie jestem, a i jeszcze żyję więc to nie mogę być ja! Big Grin. To Cizia Zyke - podróżnik, autor m.in. książki "Tuan" którą zresztą Wam polecam Cool . O, postaram się podzielić podróżami, a przynajmniej jedną ciekawą historią zwiazaną z górami Wink . Dzięki i pozdrawiam!

Antyczny napisał(a):
(...)Zrobisz błąd i już się czepiają no Smile.

To był tyki koleżeński kuksaniec w bok. Taki pierwszy filter do przejścia na drugi level. Bo jak się ktoś na taką głupotę obrazi, to jak może potem przekraczać góry, kiedy tam będzie robił błędy. My wybaczamy, ale kopczyki mało kiedy dają drugą szansę. Nie myśl sobie, że tutaj tylko głaskamy po główce i mazali miód koło buzi. Mówili jaki jesteś dobry itd... Na pochwałę trzeba zasłużyć.
Powodzenia. ok

Przekierowanie