Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Przedstaw sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam was jestem wiolaSmile
Witaj wiolu. ok Fajnie sobie pogadaliśmy. Wink
Witamy Wiolu!
Witam miłosnikow górskich krain,
Marta
26 lat za tydzien
Reggae punk poezja spiewana,gorska
Pisanie, obserwowanie
Z nad morza,ale zakochana w gorach
pracowala w schroniskach gorskich
czytanie, podrozowanie, zeglowanie, rowerowe wyprawy
Witam. Smile Etno, tylko nie zaśnij.
Witaj, jest nas nad morzem więcej Smile
szkoda czasu na sen świat taki piekny, a forum gorskie to dobre miejsce wirt.gorskiej informacji i komunikacji
witaj etno Smile
witaj etno Smile
Mnie tak gorąco nie witano Sad może dlatego że nie mam 26 lat giggle
Witam wszystkich nowo przybyłych i zapraszam do konkursu fotograficznego.
Witam jestem Ania jestem z Wrocławia , kocham górySmile, mam 24 lataSmile.
Cześć raki. My też kochamy góry. Na razie mamy coś wspólnego. Dalej się okaże. ok
Serdeczne, powitalne WON.
Witam jestem tu nowy. Przyjaciele nazywają mnie Pawl, jest to nic specjalnego, ale podoba mi się imię całkiem dobry. Pochodzę z Warszawy i mieszkam też nadal, wraz z moimi dwoma psami. Mam dobermana o imieniu Olga i Buldog francuski nazwie Rzeźnik. Hobby mam obok moich psów, oczywiście, wiele, takich jak dania kuchni francuskiej i oczywiście sportów górskich. Jak znalazłem na forum? Całkiem proste: Mam przyjaciela, kolegę kupon na karmy dla psów, tak uzyskany z tego portalu [tu była ukryta reklama] dobrze, może być, że nie wie. I na kuponie był banner z logo forum. So've kliknięciu na nim, a ja tutaj. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele miłych ludzi i porady i wskazówki, świetne wycieczki. Jestem w drugim dużym wentylatorem Ceasar Milan Może znajdę jakie warunki będą również doskonałe połączenia. Wkrótce swoje Pawl.
Przekierowanie