Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Przedstaw sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

maciek napisał(a):

dr.Etker napisał(a):
Dworzec RDA masz po północnej stronie stacji Kraków Główny.

A nie przypadkiem po wschodniej stronie? Big Grin

Masz ten sam dylemat co w Dolinie Ciężkiej. Big Grin

O, nie! Smile

Dworzec autobusowy jest dokładnie na wschód od peronów. Zobacz na mapę. Big Grin

Chyba, że miałeś na myśli sam budynek dworca PKP, który jest w sporym oddaleniu od peronów, wówczas się zgodzę, ale na północny wschód.



A co do Doliny Ciężkiej, to myślę, że droga, za którą się opowiadałem i tak zaprowadziłaby nas do celu, tyle tylko, że byłaby bardziej hardcorowa. Big Grin Big Grin Big Grin

maciek napisał(a):
O, nie! Smile

Dworzec autobusowy jest dokładnie na wschód od peronów. Zobacz na mapę. Big Grin


A co do Doliny Ciężkiej, to myślę, że droga, za którą się opowiadałem i tak zaprowadziłaby nas do celu, tyle tylko, że byłaby bardziej hardcorowa. Big Grin Big Grin Big Grin

a)Faktycznie-masz rację. Mapa z mojego gps potwierdza -że to wschodnia strona.
b)Trza się tam wybrać raz jeszcze i napocząć tą drugą stronę-"hardcorową" jak powiadasz. Wink

witaj, Ken_Kaniff - miło spędzaj tu czas, niech szlaki górskie przychylne Ci będą...
Mimo, że jesteś tak stary ...

Ken_Kaniff

gabi82 napisał(a):
witaj, Ken_Kaniff - miło spędzaj tu czas, niech szlaki górskie przychylne Ci będą...

Dzięki, Gabi.

Łukasz napisał(a):
Mimo, że jesteś tak stary ...

Czadowe przywitanie. Siema, Łukasz.

Ja też przywitam nowo przybyłego. ok Ken, jeżeli chcesz z nami dobrze wychodzić Wink, to podaj numer buta turystycznego i objętość plecaka. Toungue

Ken_Kaniff

Stasiu napisał(a):
Ja też przywitam nowo przybyłego. :ok Ken, jeżeli chcesz z nami dobrze wychodzić ;), to podaj numer buta turystycznego i objętość plecaka. :P

Cześć Stasiu. Pod konic lipca będę się odzywał do forumowiczów w sprawie wspólnego chodzenia po Tatrach, wtedy zdradzę nr buciora.

Ken_Kaniff napisał(a):
W moim wypadku, żeby dotrzeć do Zakopanego muszę siedzieć grubo ponad 10 godzin w pociągu, często z 2 przesiadkami. To jest jedyny minus wypraw.


Witaj w klubie - Ja jadę 11 godzin, ale plusem jest to, że mam bezpośrednie połączenie do Zakopca z Zielonej Góry Smile

edit: 11 pod warunkiem, że nie utknę na Zakopiance Big Grin

Witajcie ,znalazłem ten dział to i ja się przedstawię.Mam 44 l,mieszkam k/Oświęcimia,pomimo że mam blisko w tatry to jestem tam kilka razy w rokuShy,więcej czasu spędzam w alpach.Od 10 lat jeżdżę latem na 2,5 tygodnia do szwajcari a we wrześniu na tydzień do austri.Pozdrawiam wszystkichok
Witaj maka na Forum. Smile

Rozgość się i czuj się tu dobrze. Smile

Ken_Kaniff

maka napisał(a):
[...] więcej czasu spędzam w alpach. Od 10 lat jeżdżę latem na 2,5 tygodnia do szwajcari a we wrześniu na tydzień do austri.

Ostro się wspinasz. Zazdroszczę.
Pozdrawiam.

Witaj.
Cześć Maka. Nie wiem tylko czy będziesz z nas zadowolony. Z takimi wyczynami możesz być z nas zawiedziony. Toungue Ostatnio zostaliśmy okrzyknięci, że jesteśmy chłopcami z piaskownicy, z której nigdy nie wyjdziemy. innocent
Jednak udanego logowania życzę. ok

Stasiu napisał(a):
Ostatnio zostaliśmy okrzyknięci, że jesteśmy chłopcami z piaskownicy, z której nigdy nie wyjdziemy. innocent

Stasiu-któż to śmiał napisać ----> żeś chłopiec z piaskownicy ? I gdzie tak pisano ? uhm
Łoisz przeca co tydzień Małą Fatrę, jak nie Małą to Wielką. W razie ostatnim odpoczywasz na Filipce. Toungue
Kto by tak wytrwałego górołaza tak deprecjonował ? blink

Przekierowanie