Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Przedstaw sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Sokół

Stasiu napisał(a):

Tenshi napisał(a):
(...)Zodiakalny Strzelec


No to mamy rodzonego generała !!!



Te, Stasiu, o co biega z tym generałem?

Witaj Dawid i Justyno-sąsiadkoWink widzę,że mieszkamy o rzut beretemWink od siebie. A i trochę wspólnego też mamy- min. te cyferki... Smile
Miłego spędzania czasu na forum Wam życzęBig Grin
dzięki Aniu Smile

Anna napisał(a):
Witaj Dawid i Justyno-sąsiadkoWink widzę,że mieszkamy o rzut beretemWink od siebie. A i trochę wspólnego też mamy- min. te cyferki... Smile
Miłego spędzania czasu na forum Wam życzęBig Grin


Witaj Aniu, proszę o bliższe namiary! Jak bliską jesteś sąsiadką? Smile I cyferki ...

Tenshi napisał(a):

Anna napisał(a):
Witaj Dawid i Justyno-sąsiadkoWink widzę,że mieszkamy o rzut beretemWink od siebie. A i trochę wspólnego też mamy- min. te cyferki... Smile
Miłego spędzania czasu na forum Wam życzęBig Grin


Witaj Aniu, proszę o bliższe namiary! Jak bliską jesteś sąsiadką? Smile I cyferki ...


Wrocławską sąsiadką jestem TenshiWinka i cyferkami też się zajmuję na co dzień
rówieśniczkoWink

Anna napisał(a):

Tenshi napisał(a):

Anna napisał(a):
Witaj Dawid i Justyno-sąsiadkoWink widzę,że mieszkamy o rzut beretemWink od siebie. A i trochę wspólnego też mamy- min. te cyferki... Smile
Miłego spędzania czasu na forum Wam życzęBig Grin


Witaj Aniu, proszę o bliższe namiary! Jak bliską jesteś sąsiadką? Smile I cyferki ...


Wrocławską sąsiadką jestem TenshiWinka i cyferkami też się zajmuję na co dzień
rówieśniczkoWink


Bardzo mi miło Aniu, moja Krajanko! może kiedyś spotkamy się na naszych szlakach ... Z Wrocławiem jestem związana ponieważ ukończyłam AE, a teraz jestem związana z AM Piastów Smile

Tenshi napisał(a):

Anna napisał(a):

Tenshi napisał(a):

Anna napisał(a):
Witaj Dawid i Justyno-sąsiadkoWink widzę,że mieszkamy o rzut beretemWink od siebie. A i trochę wspólnego też mamy- min. te cyferki... Smile
Miłego spędzania czasu na forum Wam życzęBig Grin


Witaj Aniu, proszę o bliższe namiary! Jak bliską jesteś sąsiadką? Smile I cyferki ...


Wrocławską sąsiadką jestem TenshiWinka i cyferkami też się zajmuję na co dzień
rówieśniczkoWink




Bardzo mi miło Aniu, moja Krajanko! może kiedyś spotkamy się na naszych szlakach ... Z Wrocławiem jestem związana ponieważ ukończyłam AE, a teraz jestem związana z AM Piastów Smile


no maszWinki ja jestem po AESmile, trzeba kiedyś pomyśleć może o jakimś wspólnym spacerku po szlakachSmile a tymczasem lepiej skończmy z tym off topemWink

Anna napisał(a):
no maszWinki ja jestem po AESmile, trzeba kiedyś pomyśleć może o jakimś wspólnym spacerku po szlakachSmile a tymczasem lepiej skończmy z tym off topemWink


OK, zgadzam się, schodzimy na inny temat Smile
Ja wędruję przez cały rok zatem .... Smile

Aniu w tematach powitalnych dobry off jest wskazany Wink
Ja zawsze idę swoim szlakiem Smile
i prawidłowo Cool
dzień dobry wszystkim Wink
nadaję właśnie z zakopca - trafiłam na forum guglając za butami i chętnie tutaj wrosnę chyba Smile
aktualnie mieszkam w kraku, jestem stworzeniem z wyglądu bywa, że i rodzaju żenskiego, z mózgowia bardziej męskiego Wink lat 28, chroniczna bezsenność, praca, mąż, kot, w taterki chadzywam od urodzenia, za sprawą najpierw dziadka, potem mamy, potem już sama z siebie Wink pomimo tylu lat wakacji w zakopanem mam jeszcze dużo szlakowych debiutów przed sobą, ale staram się Smile a teraz znikam, bo o 07:00 mamy być już w okolicach kuźnic Smile
pozdrawiam Smile
Witam Zwierzaczynę (czy to poprawnie uhm). Jej nocne przedstawienie się jest ciekawe. Szukając butów trafiła na Forum ok
Powodzenia.
Witam Cię i ja zwierzaczku! Tak imponująca tradycja rodzinna do czegoś zobowiązuje, a Ty, jak czytam, wywiązujesz się z tego "obowiązku" z nawiązką. Gdybyś tylko zechciała podzielić się z nami od czasu do czasu relacjami ze swoich wędrówek, możesz być pewna, że sprawisz nam tym wielką radość. Życzę wielu takich radości w Twoim tu istnieniu i baw się dobrze w naszym gronie.
Witaj zwierzaku! Jak ci na imię? Miłego forumowania! Wink
Przekierowanie