Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Warunki turystyczne i pogoda w górach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdjęcia z dzisiaj:

[attachment=31330] - Kotlinka Świnicka i Świnicka Przełęcz
[attachment=31331] - Kozi Wierch i Mały Kozi Wierch z Kościelca
[attachment=31332] - po środku z tyłu widoczny Zawratowy Żleb

Generalnie wszystko w Gąsienicowej powyżej około 1700-1800 jest w śniegu.
Hmm, troszkę leży tego śniegu. Dzięki.
Na Kościelcu jak coś warunki już niewiele odbiegające od letnich - kilka płatów śniegu ale nie utrudniające zbytnio wejścia, u góry tylko trochę mokrej skały mieliśmy.
A jak z zachodnią ścianą Kościelca i co ze śniegiem na północnej ścianie Koziego?
Tutaj masz północną Koziego - [attachment=31333]

Co do zachodniej Kościelca, może się jakoś bardzo nie przypatrywałem ale wydaje mi się (choć nie na pewno!) że są tylko resztki śniegu (w ścianie). Śnieg jest natomiast na podejściu pod ścianę, ale to inna historia. Niestety nie mam zdjęcia.
dzięki generale
Północna Koziego w sobotę:
[attachment=31334]
Tośmy się chyba rozminęli Paweł - około 20.00 w sobotę dotarliśmy do Murowańca.

A Twój widok na ścianę - imponujący ok Big Grin
Myśmy schodzili około 15.00.
Więcej szczęścia do pogody mieliście. W sobotę tylko rano było słońce, później chmury, a po południu deszcz.

A widok na ścianę fakt, zapiera dech w piersiach. Wink
Fajne focie Pedryc Smile)

paaulo napisał(a):
Północna Koziego w sobotę:


baardzo smieszne Toungue
ps. załatwiłem Wam przewodnika-historyka na Wrocek

Cd. pogody.
W ostatni weekend byłam w Sądeckim. Pogoda ładna. W czwartek wieczorem trochę popadało. Piątek przepiękny, słoneczko, widoczki super, niedziela podobnie. Jak schodziliśmy z Niemcowej do Rytra troszeczkę tylko pokropiło, ale nadal słonko świeciło, a podobno w Kraku nieźle lało. Natomiast ten weekend ma być podobno cały piękny, ciepły - niestety pracuję i nie mogę się wybrać w górki.
Witam nową twarz na forum Smile Zapraszam tutaj -> http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...=13&page=1
Sylwek coś dla Ciebie - zdjęcie z dzisiaj:
[attachment=31480]
dzięki, widzę, że jest ok, a białe mi nie przeszkodzi w tym co w planie na najbliższy czas Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Przekierowanie