Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Kącik życzeń różnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Pablo napisał(a):
A był taki jeden słynny pan i jego tekst "no to jak, pomożecie??"
POMOżEMY (tylko kiedy)


Oj Paweł, okazja jaka na pewno w końcu się nadarzyWink Za mną "chodzi" teraz ta słynna pigwówka Rycha, ciągle zastanawiam się jak to też może smakowaćWink
Ps. Hellu-dzięki za piękne słowa i życzeniaSmile Całuski!!!

Agnieszko! Najlepsze życzenia dla Ciebie i Rafała w dniu Waszego Święta. Ucałowania dla Julki.Smile

Całej Waszej Trójce ślę najserdeczniejsze pozdrowienia. Trzymajcie się ciepło.Smile

A Rafałowi specjalne życzenia: pokochania gór!
Dzięki Ci Maćku serdecznie, nie wiem jak to będzie z tym pokochaniem gór przez Rafała, ale mam nadzieję, że Twoje życzenie się spełni!Smile
Ja także Agnieszko życzę Wam wiele radości w tym dniu 3 rocznicy ale także pogłębiania tego co dobre, co piękne .Pogłębiania miłości i uczuć przez następne lata.
Nieustannej miłości w Waszym związku na kolejne i kolejne lata życzę bardzo mocno!
Władku i Aniu-z całego serca dziękuję w imieniu swoim i RafałaSmile
No proszę i jakoś tak się stało, że jedna z naszych Krakowianek strzeliła niepostrzeżenia 500 postów, gratulacje dla Kasi Arbuz Wink
Wszystkiego Najlepszego dla Waszej Rodzinki-Agnieszko !Smile

Sylwester napisał(a):
No proszę i jakoś tak się stało, że jedna z naszych Krakowianek strzeliła niepostrzeżenia 500 postów, gratulacje dla Kasi Arbuz Wink


Kasiu! Pięćsetkrotne pozdrowienia i gratulacje! Big Grin ok

Gratuluję KasiuA tego okrągłego postu i gwiazdki.Pisz ,pisz Kasiu .Czekamy na jakieś nowe relacje obfitujące w niezwykłe przygody ,pełne emocji i wrażeń...
I do zobaczenia na szlakuWink
Dziękuję serdecznie Doktorowi, A Kasi szczerze gratuluję 500-tkiSmile Pisz Kasia, Pisz!Smile
Dla Kasi gratulacje i życzenia kolejnej 500tki relacyjek cieszących nasze serce!
Kasi gratuluję pierwszej pięćsetki i życzę dalszych owocnych pościków Wink
Witaj wśród generalicji Kasiu innocent- tak trzymać ! Smile - życzę szlifów admiralskich Cool
KasiuA!

Niech Ci ta piąta gwiazdeczka oświetla szlaki Big Grin

Miło się czyta Twoje literki, więc... oby do 1000. Toungue
Przekierowanie