Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Kącik życzeń różnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Utworzyłem ten temat, by wiadomo było skąd solenizanci moga odbierać prezenty i ...

Bartek ma dziś swoje imieniny, więc:

Wszelkiej pomyślności życzę Pedro, życzę by wszystkie Twoje plany były conajmniej  tak udane i trafne jak utworzenie tego forum i by zawsze otaczali Cie ludzie, którzy dobrze Ci życzą Smile
Dzięki Karolina i Sylwester za wspaniałe życzenia Smile
Co, więc Wszystkiego NAJnajlepszego, kolejnych słonecznych dni naszlaku no i nie zostawiaj nas w tyle bo nie wiemu gdzieś polazł (żart)
Nie mgę powiedziec żę cię kocham (orientacja nie ta) ale muszę powiedzieć DZIĘKI, Pedro, Jesteś wielki!! Ruszyłeś mnie z domu bez kopa!! Jeszcze raz, Wszystkiego Najlepszego!!! No i dzięki za forum i G.S.
Wszystkiego najlepszego Pedro.
Wszlkiej pomyślności i radości.
Syćkiego najlepsiejszego Pedro!!!! Wyszczególniać nie bedę, bo sam wiesz co dla Ciebie najlepsze... Smile
siczkiego wesoluśkiego. aby łocka twe zaś inne pikno widzioły Wink
Wszystko co było Twoim marzeniem,co jest i będzie w przyszłości.
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI
Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy,a słońce świeci w Twarz.
Niech dobry los da Ci zatańczyć ,pośród tatrzańskich skał

Solenizantowi z okazji Imienin Zyczy -Spoko
I ja z Sylwią dołączamy się do życzeń. Życzymy wszystkiego naj Wink No i spełnienia marzeń - tych górskich i tych życiowych.
Dziękuje jeszcze raz wszystkim za życzenia i pamięć Smile
Wiem, że może tak z opóźnieniem ale wczoraj nie miałam możliwości złożyć życzonek co niniejszym czynię teraz.Lepiej późno niż wcale Smile A więc chciałam Tobie Pedro z całego serduszka życzyć abyś żył tak, aby Twój każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ją z radością.Czerp energię ze słońca, kapiącego deszcu i uśmiechu innych.Niech wszelki smutek zniknie w górskim potoku a radość kwitnie na Twej twarzy jak róża co rokuSmile

Tego Tobie zyCy KaRoluCha Wink
A, że to jest kącik różnych życzeń, a Bartek dostał co mu należne /a co ma to jego/ więc pozwolę z innej beczki...
Życzę wszystkim by nawet w listopadowe niskociśnieniowe i nijakie dni mieli słoneczka w oczach, a przynajmniej pod powiekami.
To ja się jeszcze dołączam do tych życzeńSmile
Jest taka myśl - uwaga, będę parafrazowaćSmile - "człowiekiem gór jest nie ten, kto potrafi chodzić po górach, ale ten, kto górami potrafi żyć w dolinach"
I tego Ci z serca życzę!!!!
Życzę Fasmacowi by jak najszybciej zasiedlił to swoje wymarzone miejsce, bo czasu szkoda - a jak nowy dom to ... roboty różnej przed Nim /Fasmacem/ mnóstwo ...
Dzięki Sylwester.

Jak skończę, ....a gdzie tam jak rozpoczniemy budowę to zapraszam, przecież namiocik można rozłożyć. Kwaśnica zawsze będzie.
A jak powstanie kuchnia to coś z Ustrikiem wtedy upichcimy.

Fajne by było takie spotkanie grupy forumowiczów.
A potem wypad w góry, a potem to czerwone winko przy kominku.


Pozdrawiam
Ech, robi się czarodziejsko bardzo... I tak swojsko, przytulnie wręcz Smile Milusio.
Przekierowanie