Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wideoteka zakręconego górołaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem Wam pokazać parę moich przepracowanych filmików z wcześniejszych wypraw. Uprzednio przepraszam za jakość. Filmy były robione na VHS i nie jestem żadnym kameramanem.

Na pierwszy rzut wybrałem urywek z wyjścia - Klettersteig na Großer Priel. Parę danych technicznych:

- Großer Priel (2515 m), najwyższa góra Totes Gebirge, Austria,
- przewyższenie około 1900 m z parkingu Hinterstoder (bardzo ciężko) albo 1100 m ze schroniska Priel-Schutzhaus (z noclegiem - nasz wariant),
- samotny klettersteig (przewyższenie 660 m) jest oceniony jako bardzo ciężki - 4. stopień w pięciostopniowej skali,
- samotna droga jest zabezpieczona 1300 m liny stalowej, 16 drabinkami i 180 klamrami (nie liczyłem Shy, mam z przewodnika)

Kto chce stracić 4 minuty na oglądaniu, oto adres:
http://pl.youtube.com/watch?v=O_CgWJ74JFo

Stasiu napisał(a):
Kto chce stracić 4 minuty na oglądaniu, oto adres:
http://pl.youtube.com/watch?v=O_CgWJ74JFo

4 minuty bardzo udane Stasiuok

zajebiste Stasiu, doskonałe połączenie obrazu i dźwięku
Ehhhh prawie jak w starym kinie (te przyspieszone tempo), muza ze shreka pasuje ok
Ładny ten szczyt (po trzeciej minucie)
Fajnie... bardzo fajnie, już czekam na następny Wink
Hej, jak dla mnie to cos fantastycznego, juz chce tam jechacSmile))
Cholerka, u mnie pisze że "Film jest niedostępny w Twoim kraju."
Ustawienie mam że chcę oglądać filmy z całego świata i nima Sad HELP!!
Uwielbiam ten kawałek!
Gratulacje Stasiu! A najlepszy ten ostatni moment, gdy schodzisz w dół w zwolnionym tempie! Magiczne!

Fazik napisał(a):
Cholerka, u mnie pisze że "Film jest niedostępny w Twoim kraju."
Ustawienie mam że chcę oglądać filmy z całego świata i nima Sad HELP!!

Kurcze, chciałam obejrzeć jeszcze raz i u mnie jest teraz to samo co u Fazika..uhm a wczoraj wszystko działało, dziwneuhm

love pc Sob Boxing Sob pokey Sob uhm Sob kwasny Sob ermm love pc
Może ktos nam doradzi co zrobic abysmy tez mogli obejzec Stasiowy film u mnie tez film nie dostepny w twoim krajuuhm

tomtur napisał(a):
Może ktos nam doradzi co zrobic abysmy tez mogli obejzec Stasiowy film u mnie tez film nie dostepny w twoim krajuuhm

Póki co proponuję coś zastępczego-m.inn też Grosser Priel---> Hinterstoder :
http://pl.youtube.com/watch?v=JuhsyEuP8tk

Do tematu "FILM GÓRSKI" wrzuciłem linki o Evereście na rapida.
Nie wiedziałem czy dać tu czy tam (mamy w sumie dwa tematy o filmie).
Linki działają bo sam zassałem.
Pozdr.

tomtur napisał(a):

Nie wiem co macie za problemy, ale ja jestem zalogowany na polskim You Tube. Musicie się najpierw zalogować i potem włożyć mój podany adres. Miało by być dobrze.
Co dalej? Przygotowuję wyjsćie Klettersteigiem- Seewand ok

Powinno się otwierać bez logowania, Ja jestem zalogowany i nic Sad
Coś jest nie kaman, tylko co uhm
Problem był chyba z dodaną muzyką. Postaram się włożyć film bez muzyki. Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie