Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

K. S.M.O. napisał(a):
W kolejny weekend Babia Góra, a tu wspomnienia z Turbacza

https://youtu.be/URfyGsGZe10

Poznaj moje filmy górskie


Tak sie zastanawiam jaka przyszlosc czeka na tych dzikich morsow. tak kolo 60 czy beda stale chodzic nago po gorach. Czy beda siedziec w domu przy kominku ogrzewac swoje pokrecone reumatyczne kosci. Co za mlodu nabedziesz to na starsze lata ma sie przyjemnosc poruszac z laseczka od pokoju do pokojublink Jednak cos takiego w Canadzie jeszcze nie widzialem . Moze ja sprobuje. Chce sie pochwalic ze w 1978 roku w Jasper na jeziorze doplynalem do lodowca plywajacego na jeziorze i tam na nim sie opalalem . Bylo to lipcu

Jutro tj, 31 III można mnie spotkać w Chacie Ostry, tam po raz drugi spotkałem Stasia.Więc gdyby co kto to będę wypatrywał.ok

K. S.M.O. napisał(a):
W kolejny weekend Babia Góra, a tu wspomnienia z Turbacza

https://youtu.be/URfyGsGZe10

Poznaj moje filmy górskie

Możesz jakoś mniej nachalnie reklamować swoje filmy? Juz widac, ze nie jestes tu by pisac na forum.

mirek napisał(a):
Jutro tj, 31 III można mnie spotkać w Chacie Ostry, tam po raz drugi spotkałem Stasia.Więc gdyby co kto to będę wypatrywał.ok


Kurcze, Mirek, przez Ciebie muszę się zastanowic gdzie ja go pierwszy raz spotkałem, może w Karkonoszach... albo w Dolomitach uhm
Sprawdzę..

Ja oficjalnie po raz pierwszy spotkałem się z Nim na Wielkiej Fatrze.
Myśmy się minęli w Dolomitach, albo w 2008 albo w 2009, nie pamiętam którym to było razem, widzieliśmy się "w biegu", ale pierwsza górska wycieczka to Karkonosze i Izery w 2008 roku.
Tomtur wtedy zasłynął z "tańca brzucha" Big Grin

Chatka Górzystów
[attachment=91686]
Aaa, to moje pierwsze spotkanie ze Stasiem, "szuru buru na Boraczej" Biba luty 2011... to tylko 10 lat, o wielokrotność z krótko Sad

[attachment=91687]
Trati, ja również w 2011 roku, jesienią w błotnistych Bieszczadach:

[attachment=91688]
Przekierowanie