Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Turystyka masowa.. nie można omijać kolejek Toungue
Nie można. Ale za to mamy w składzie lekarza.
No, jak to na porządnej wyprawie wysokogórskiej.
A macie sponsora? jak tak to się wpraszam Big Grin
Stworzę bloga. Sponsorzy będą wchodzić drzwiami i oknami. Oraz ścianami.
20.06 - 24.06 Będziemy w Tatrach, trasy w zależności od pogody, ale plany dosyć ambitne Wink

Stasiu napisał(a):
Taki Konigsjodler mam wciąż na sercu i może coś łatwego nad 4000 m.uhm


Big Grin Big Grin Big Grin

Wybiera się ktoś w sobotę w góry? Na jeden dzień. Raczej Tatry - ewentualnie jakieś sąsiednie Beskidy. Wyjście na szlak dość wcześnie bo wstępnie prognozy burzowe na południe lub popołudnie.
A tak dla ścisłości, gdyby się ktoś wybierał, od 5.-15.9. jestem na Szumawie i jeszcze od 16.-18.9. w Karkonoszach, Zachodnia część. Może mnie kto wzeprze? Tomaszu masz możliwość podreptać że mną po górach, reszta września jest zajęta dla innych imprez.
Cześć Słoneczka Smile
Po wielu latach wracam (wreszcie!!!) na górskie ścieżki Smile
Niestety w wersji mocno ceperskiej, ale zawsze Smile
17-19 będę w Szklarskiej Porębie, 20-25 w Żywcu i okolicach a 25-29 w Zakopcu.
Jeśli mielibyście ochotę się spotkać choćby przy szklaneczce wody mineralnej, to dajcie znać Smile
Może wreszcie spotkam kolejnych forumowiczów Smile
(moja kondycja niestety pozwala tylko na lamerskie spacery, więc wolałabym się spotkać na gruncie mniej wymagającym Toungue)

Lorelei napisał(a):
Cześć Słoneczka Smile
Po wielu latach wracam (wreszcie!!!) na górskie ścieżki Smile
Niestety w wersji mocno ceperskiej, ale zawsze Smile
17-19 będę w Szklarskiej Porębie, 20-25 w Żywcu i okolicach a 25-29 w Zakopcu.
Jeśli mielibyście ochotę się spotkać choćby przy szklaneczce wody mineralnej, to dajcie znać Smile

Nie, nie chcemy, przy wodzie nie chcemy Wink

Lorelei napisał(a):
Może wreszcie spotkam kolejnych forumowiczów Smile
(moja kondycja niestety pozwala tylko na lamerskie spacery, więc wolałabym się spotkać na gruncie mniej wymagającym Toungue)

Może w kolejce na Kasprowy Big Grin

Szkoda tej SzP. Ja będę operował na Łabskiej i mam tego sporo do pochodzenia. Wieczory mi się jednak muszą. Zaczynam już mówić sam do siebie.Shy
Czuję, że ktoś by chciał w maju bibować. Juź dawałem propozycję na destynacje. Niskie Tatry, M. lub W. Fatra w dzikszej wersji. Tego się mogę podjąć. Trzeba szybko decydować, ponieważ muszę też gonić za Jetikiem. Na inne destynacje niech się podejmnie kto inny.
Jeszcze kolejna propozycja. W dniach 5.6. - 18.6. będę gonić po Karkonoszach i Izerach. Każdy może się do mnie doczepić, zwłaszcza przez weekendy, te mam przeznaczone na Izery.
Fatra była na jesieni to może teraz na wiosnę Niżne Tatry ?
Maj czerwiec to zbyt odległy termin - przez tak długą przerwę bez gór można nabawić się depresji albo destrukcji Wink. Ja tylko działam przez weekendy ( średnio 3 razy w miesiącu ) raczej w Tatrach bo mam najbliżej , a z rana w poniedziałek trzeba być w pracykwasny. W tym roku podreptam trochę po słowackich , bo zostało mi tam trochę jeszcze do zaliczenia. Jak tam coś planujecie w Tatrach , to chętnie poznam tych zakręconych bibowiczów Big Grin
Zgadzam się z Krzyśkiem.. Niżne Tatry ew. Słowacki Raj..
Wink
Przekierowanie