Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mogę przyjechać w piątek pracy - i w niedziele wracać tak żeby jeszcze zagłosować, czyli wyjazd maks około 16-16.30.

Jest w planie Banikov albo Salatyn przez Jałowiecką?
W mojej opinii Żarskie jest trochę za bardzo w bok - choć nie znaczy że nie do ogarnięcia Smile
Wstępnie myśleliśmy o Trzech Kopach i Banikowie przez Żarską Dolinę, ale z racji śniegu może lepsze będzie pójść gdzieś prosto z biwaku Doliną Jałowiecką i Parzychwost, np. kółko przez Pachoł i Salatyn.
Drugi dzień to Siwy Wierch albo z biwaku przez Babki albo ze schroniska, jak się tam wieczorem w sobotę wdrapiemy.
Siwy Wierch wydaje mi się lepszy na niedzielę kiedy powoli myśli się o odjeździe
No to tak właśnie ma być.
Co do czasu dojścia do Naruziego z moich zdjęć wynika że w warunkach śnieżnych to było u mnie około 2 h
W bezśnieżnych 1:45 ogarniemy. Czy Chatę pod Naruzim trzeba rezerwować?
Wydaje mi się, że lepiej zadzwonić. Choć nie spałem tam ale to nie jest duże schronisko.
Ja tam jutro zadzwonię. Na razie jest nas 6. Tratinę nie liczę.A może się mylę. Co do czasu przejścia, to trzeba się liczyć z najsłabszym ogniwem łańcucha. Dziadek drepcze wolniej. W mapy.cz liczą 3 godziny. giggle
nie będzie 3 godzin - na podejściach ja mogę być tyłami tym razem Wink
A my musimy tam spać, nie lepiej zejść potem na drugi dzień podjechać do drugiej doliny ????
Tomtur, nie rozumiem pytania.
Nie musisz. Smile Zrobiłem rezerwację ze soboty na niedzielę dla 6 osób. Devil W razie czego zadzwonię i odwołam. No, jest tego sporo. Zrobić Pachoła i Salacyn, powrót i jeszcze chatę Narużin.
Jeszcze taka myśl. Wyminąć Pachoła, wyjść na Sałacyn i przez Brestową, Siwy prosto do Narużina 8,5 godziny. Tym miniemy Skriniarki z łańcuchem. Rano w niedzielę wcześnie w dół i dalszy program, na przykład Żiarska.
Czy was pogielo na banikowska i potem na brestowai siwyuhm
Przekierowanie