Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mała Fatra - zimowa biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wlasnie chodzi o to zebyscie poczekali na mnie i razem usniemyinnocentBig Grin

TomaszRT napisał(a):
200ml to nie jest flaszka tylko małpka..

No tak, przepraszam innocent

Przypominam, że w Sztefanowej w naszej bazie noclegowej nie ma możliwości wyżywienia. Jest ale wyposażona kuchnia. Śniadania i coś na kopce upichcimy na miejscu. Obiado-kolacje możemy pałaszować w miejscowych zajezdniach w Sztefanowej. Chata pod Suchym, to klasyka. Można korzystać z oferty schroniska lub własnej karmy.
Stasiu i tak nie wiem gdzie śpimy ani gdzie idziemy Wink bo za dobrze buby przygotowujesz... Dzięki i do zobaczenia w piątek, my będziemy koło 18ej jak się uda Smile
O i to jest info, cza prowiant zapakować.
my przywozimy jaja na sobotnie śniadanie dla wszystkich, kto smaży jajecznie???
Jaja powiadacie... Smile

tomtur napisał(a):
Wlasnie chodzi o to zebyscie poczekali na mnie i razem usniemyinnocentBig Grin

a tak dokładnie to o której zamierzasz być w Lućce??? bo może my poczekamy na ciebie na dole???

Myse ze nawczesniej to 0 19 sie udaBig Grin

watażka napisał(a):
my przywozimy jaja na sobotnie śniadanie dla wszystkich, kto smaży jajecznie???

Mam kupić szpyrkę? Tylko na niej jajecznica smakuje. Smile Dla mnie robienie jajecznicy dla sporo luda to gratka, nie chwaląc się.

Kup stasiu, zmieści się do auta, wywale jedną skrzynkę z bagażnika Smile
Cóż moi mili sobota ma być piękna i na minusowym minusie -10, -13 więc szykować aparaty, w piątek chmury i może pokropić ale od południa słońce i już na minusie więc mam nadzieje, że bedzie co zobaczyć , a w niedziele już z chmurami i od południa może sypać... tyle w pogodynce na dziś Wink

a no i szerokości jutro Wink widzimy się w piątek Big Grin
Będę miał gulasz domowo-kupny na obiad z makaronem będzie. Makaron świderki 3 paczki starczą. Tylko jakieś ogórki do tego...
Fazik, czy nie wystarczy gulasz domowo-kupny jeść z domowo-kupnym chlebem? Smile
Ja się cieszę na horzca. Oby go mieli w schronisku. ok
Moja wersja jest na gęsto, bardziej pasuje do makaronu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie