Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mała Fatra - zimowa biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Autobus
Sztefanowa 9:40 12:25 13:24 14:43
Żylina 10:30 13:05 14:15 15:35
Pociąg
Żylina 11:46 13:34 14:30 15:57
Streczno 11:56 13:44 14:41 16:04

Chyba najlepij wygląda ten drugi odjazd, tj. zbiórka w Sztefanowej o 12:00, żeby przepakować menele, które nie będziemy potrzebowali. Musimy się liczyć z tym, że trasa ma wymierzone na mapie 3:15. Trochę mi się to rozleciało. Dla zrozumiałości. Odjazd ze Sz 12:25, przyjazd Ż o 13:05. Odjazd pociągiem ze Ż 13:34 i przyjazd do Stre 13:44. Jeżeli się postaracie to i pierwszy odjazd (9:40) jest dobry. Spóźnialscy jeszcze mają 13:24 i 14:43.
Tomtur pomyslal Big GrinShyBig GrinToungue
Jak by po pracy w czwartek wyjechał i do schroniska dotarł gdzieś o pólnocy ,czy ktos w piatek zemną z stefanowej do streczna podjechał po tomturolota a było by 1 auto w obwodzie przy złych warunkachBig Grin
Tomasz ja Cię po auto zawiozę ok
No to pomyslimy jak to zrobic
Prom może już jeździ, nie musicie objeżdżać. Smile A może zostawisz auto w dolinie pod Starym Hradem i nie musisz tyle drałować.
a w Zilinie dworzec autobusowy i kolejowy jest w tym samym miejscu czy trzeba gdzieś dreptać?
Zostawie auto w strecznie przy kladce ty stanislaw zalatw chocby glebe w schroniskuBig Grin
Stanisław, prom nam niepotrzebny.. Zgarnę Tomtura z Vratnej i zawiozę pod kładkę..
We wtorek mam zaplanowany wyjazd na Szwajcarię, mam nadzieje że zjadę na baze do 20go lub 21go najpóźniej Smile

watażka napisał(a):
a w Zilinie dworzec autobusowy i kolejowy jest w tym samym miejscu czy trzeba gdzieś dreptać?

Dworce są obok siebie. Trzeba liczyć 5 - 8 minut

tomtur napisał(a):
Zostawie auto w strecznie przy kladce ty stanislaw zalatw chocby glebe w schroniskuBig Grin

Gleba się załatwi na miejscu. Myślę, że z cz na pią nie będzie problem.

TomaszRT napisał(a):
Stanisław, prom nam niepotrzebny.. Zgarnę Tomtura z Vratnej i zawiozę pod kładkę..

No tak, ale on będzie musiał objeżdżać. Smile

Stasiu napisał(a):
No tak, ale on będzie musiał objeżdżać. Smile

W którym miejscu? Z Żiliny na Terchovą drogą 583 i potem tylko skręcić w prawo na Nezbudská Lúčka..

Tomasz ale zostawi auto po drugiej stronie Wagu. Po stronie NL nie ma zbytnio miejsca na parking.
Jest miejsce.. parkowaliśmy tam z Jarem dwa lata temu.. i miejsca na kilka aut było.. kawałek za promem, nad rzeką, po prawej, koło śmietników..
Big Grin
Tak daleko nie chodziłem. Smile
Dzisiaj narzucę jakiś grubszy plan. Szlifować będziemy go na miejscu według aktualnych warunków. Na razie jest dobrze. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie