Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mała Fatra - zimowa biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lista uczestników:
1. Stasiu
2. RT
3. i 4. Beskidniska i Paweł
5. i 6. Bagienka i Pablo
7. Tomtur
8. Fazik na długi termin od 21-go.
9. Trati
10. 1 Karabin

Rycho napisał(a):
Witam wszystkich Stasiu proszę policz jeszcze Karabiny sztuk raz A kto to będzie to się okaże.mam nadzieję że się nie spóźniłem . Termin tak jak Pawla

Jeszcze nie zamknąłem listy. Smile Jutro po pracy zarezerwuję noclegi.

Mozna sie wspomóc kolejką gondolową vrátna - chleb, 6,50 euro w dół. zawsze to 3km mniej Wink
Ja na pewno skorzystam. Latem jest co wychodzić i co potem zimą. I też szkoda dnia. Jasne, że masochistom górskim tego podejścia nie odradzam. Smile
Lista uczestników:
1. Stasiu
2. RT
3. i 4. Beskidniska i Paweł
5. i 6. Bagienka i Pablo
7. Tomtur
8. Fazik na długi termin od 21-go.
9. Trati
10. 1 Karabin
11. i 12. watażka + 1
Lista zamknięta. Teraz czekam na odpowiedź ze Sztefanowej i z pod Suchego. unsure
Watażkowie ok
Rezerwacje potwierdzone:
- z czwartku na piątek Chata pod Suchym, 8 osób, 14 euro os/noc
- z piątku na niedzielę prywat Balát, Sztefanowa, 12 osób, 10 euro os/noc. Wszystkie spania z pościelą. ok
tomasz narty bierzeszuhmBig Grin ja w piatek na was poczekam gdzies na graniBig Grin
Oczywiście, że biorę ok
Powoli trzeba odświeżać temat. Na razie warunki śniegowe są dobre. 2 lawinowa. W obszarze Hromowego są zimowe tyczki zawiane i w razie złej widoczności grozi to zbłądzeniem i upadkiem.

Powoli będzie trzeba organizować zcalenie grupy czwartkowej. Już mam plan. Smile
Jaki, jaki plan???
Wygląda to na klasykę. Zjeżdżamy się w Sztefanowej i potem autobus i pociąg do Streczna. Tam w barze po jednym i grabiemy się na chatę.

Stasiu napisał(a):
Wygląda to na klasykę. Zjeżdżamy się w Sztefanowej i potem autobus i pociąg do Streczna. Tam w barze po jednym i grabiemy się na chatę.

ok

no i to jest prosty i konkretny plan, a godzina zbiórki w Stefanowej???
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie