Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Mała Fatra - zimowa biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Pablo napisał(a):
Co ustalicie to tak będzie, proszę tylko o informacje dokąd mam jechać i na którą mam być, mi to obojętne czy mam wyjechać o 23 czy o 1 w nocy.

Paweł, najlepiej jak wy przyjedziecie do Sztefanowej tak, żeby zdążyć na ten autobus 12:25. Ja tam przyjadę z Fazikiem lub tym pierwszym autobusem w przypadku, że Fazik będzie gdzieś na innych krańcach Europy, spróbuję się skontaktować z panią od pensjonatu i ustalić szczegóły na piątek.
Watażka może wybierać - przyjedzie do Sztefanowej i pojedzie z nami lub przyjedzie wprost do N. Luczki i pójdzie z nami lub osobno. Na chatę może dreptać każdy z osobna, nie ma gdzie zabłądzić.
Co do rakiet - na stronach internetowych piszą, że grzbiet jest twardy aż lodowaty i raczej nie trzeba rakiet. Jednak w tym temacie możemy jeszcze poczekać na później z ostateczną decyzją. Śnieg ma jeszcze trochę popadać jutro i potem aż do końca następnego weekendu już raczej nie. Na razie mamy 2 lawinową. Na "naszą" pogodę musimy jeszcze poczekać. Smile

A ja chciałam zapytać i się poradzić moich sympatycznych kolegów, bardziej doświadczonych kierowców:
jadąc z Krakowa do Stefanovej to chyba najlepiej przez Chyżne? - navi mi tak pokazuje (najszybsza droga);
i jeszcze na mapce Słowacji winiet na ten rok na tym odcinku od Chyżnego przez Dolny Kubin nie trzeba kupować ?

za wszelkie uwagi i pomoc będę wdzięczna Smile
Tak, jak najbardziej przez Chyżne.. jakby Ci navi pokazywała korek w Skomielnej to pojedź sobie przez Mszanę.. o tak

https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B....23296!3e0

Winiet tam nie potrzeba.. tam w standardzie S są tylko dwie obwodnice, które nigdy nie były płatne.. Na końcu obwodnicy Trzciany przy wjeździe do Twardoszyna szczególnie należy uważać na kontrolę prędkości przez słowacką policję..
Dziękuję Ci bardzo Tomaszu za odpowiedz i porady ! ok Smile
Jest trochę zmiana. Jest zamówienie, żeby jechać już autobusem 9:40. Ja z tym nie mam problem. Dlatego Ci, co dojadą, to pojadą 9:40. Pozostali już według swoich możliwości. Myślę, że każdy poradzi dojść do chaty. Kto się będzie wlókł, tego zgarnie nocnym podejściem Tomtur.
Tyle na razie.
Tylko zostawcie jedno auto w Stefanowej, bo ja wszystkich kierowców potem nie zmieszczę..
Jak tam wiara bibowa? Wszyscy w porządku? Zna każdy swoje zadania? Przypominam, że to w tym tygodniu idziemy na Fatrę.
Najważniejszym zadaniem stawić się z dobrymi humorami i w komplecie ok
Ale tak w szczegółach to zebrać d...sko we czwartek raniuśko, i popędzić po naszego mentora, reszta poukłada się sama ok

Stasiu napisał(a):
Przypominam, że to w tym tygodniu idziemy na Fatrę.


Kto idzie to idzie... Sad
Bawcie się dobrze i uważajcie na siebie. ok

Ja nie znam swoich zadań Huh

Rolleyes
Paweł, Twoim zadaniem jest dojechać punktualnie na miejsce zlotu. Smile
Macie za zadanie czekać na mnieBig Grin
Jak na Ciebie onegdaj czekaliśmy ze Stanisławem w Chochołowskiej to przysnęliśmy przy stole wpół flaszki..
Big Grin
To duża flaszka była? Bo przy 200 ml... Smile
200ml to nie jest flaszka tylko małpka..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie