Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Fotozagadka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co to za źródełko? uhm
[attachment=25444]
1. Źródło żywej wody w dolinie Mordoru.
2. Upust z miejscowego browaru w Schladmingu (ja głupol kupiłem turystyczny napój za 2,5 Euro).[attachment=25445]
3. Zmodernizowane nalewanie browaru ze studzienki Tomtura na Młodej Horze.[attachment=25447]
4. Źródło wody pitnej miejscowych górali w dolonie rzeczki Talbach.
5. Upust z miejscowej gorzelni w Schladmingu (ja głupol kupiłem buteleczkę za 6,5 Euro).[attachment=25446]
1.Fragment Stasiowej instalacji przydomowej Big Grin Cool ok
2.Taniocha-ostatnio płaciłem za bro 5.5E
5.Znaczy się kurujesz-specyfik z goryczek dobrze działa na układ trawienny ok

dr.Etker napisał(a):
5.Znaczy się kurujesz-specyfik z goryczek dobrze działa na układ trawienny ok


Ten specyfik będę kosztował z pierwszym napotkanym Forumowiczem. Mam nadzieję, że już we wrześniu uhm

Mamy weekend, więc trochę pomyślcie, bo macie czas (mam nadzieję Smile )Co to za góra? (w Tatrach)
[attachment=25558]
Czekam do poniedziałku do 20.00 na PW na Wasze prawidłowe odpowiedzi. Smile
uhm Takie trudne? Smile

Ułatwię Wam trochę: Polskie Tatry Zachodnie.

Do tej pory odpowiedziała jedna osoba i to prawidłowo. ok
.......................................................................................................................................................

O! Smile Już są dwie prawidłowe odpowiedzi.
Pokazane powyżej zdjęcie przedstawia masyw Kominiarskiego Wierchu, a dokładnie Raptawicką Grań z widoczną Raptawicką Turnią. Zdjęcie wykonałem z górnej części Polany Pisanej. Aż trudno uwierzyć, że poniżej widocznej na zdjęciu polany, dnem Doliny Kościeliskiej wedrują tłumy ludzi. Smile

Prawidłowo odpowiedzieli według kolejności:

Łukasz
dr. Etker
Mallaidh

Brawo!clap
Poznajemy Forumowiczów. Kto najprędzej (bibowicze mają szlaban 12 godzin) prawidłowo odgadnie co to za zmokłe kury? giggle

[attachment=27064]
śliska sprawa Wink
giggle no niezła zagadka, dobra podjęłam tę mokrą rękawicę giggle i strzeliłam na PW - może nie jak kurą (tzn kulą w płot) giggle
Co jest uhm Nikt nie poznaje tych kosmonautów Tongue2 Nawet samotni bibowicze?
Odpowiedzi nie musicie na PW. Walcie prosto z mostu. Na razie podam, że próbowali niebibowicze Kiwi i Sokół. Jednak błędnie.
Jedna podpowiedź. Brakuje tylko nowych - Masklina i angui
Jeżeli bibowicze już mogą, to próbuję:

Gosia
Edyta
Bartek
Krzysiek
Łukasz
Lapikus clap
Ale to trwało Toungue
Szczerze powiedziawszy, to dopiero teraz trafiłem na trop tej zagadki i tak do końca nie byłem pewien, czy bibowicze też mogą. Przecież dla każdego z uczestników biby, ta zagadka nie stanowiła żadnego problemu - chyba! Nie wiem, czy swoją odpowiedzią nie zepsułem zabawy pozostałym, ale skoro nikt się nie kwapił.....
A co w nagrodę?
Przekierowanie