Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Fotozagadka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No, to chyba jakiś bojkot moich zagadek Sob. Żeby nikt nie wiedział co to za byłe schronisko? Gdzie jest Paulina? uhm
[attachment=35887]
Stasiu Ty wiesz, ze ja wiem więc nie będę się tu wypowiadać Smile i tak Ci piwko jestem winna plus odszkodowanie za zwłokę Big Grin
Muszę ujawnić całe zdjęcie. Może po kopczyku ktoś pozna co to było za schronisko uhm
[attachment=35899]
Stasiu, czyżby Chata Kamzik?
clap Brawo Johny. Jest to faktycznie była Chata Kamzík. Jej historia zaniku jest inna niż dwie wyżej wymienione. Chata ostatni raz gościła turystów w roku 1978. Z powodu złego stanu technicznego była zamknięta i następnie w 1982 roku podjęto decyzję o jej zburzeniu. W roku 2007 przeprowadzono ostateczną likwidację betonowej podesty i fundamentów. Dzisiaj obok jest zrenowowana Rainerowa Chata.
Żeby Malwinie nie było smutno ze względu jej nieobecności na Boraczej, przytaczam jedno foto mapy, którą niedawno kupiłem. Może trochę za wcześnie, ale mapa pokazuje kopczyki, które chyba będą miejscem następnej majowej biby. Smile
[attachment=36247]
Kto pierwszy odgadnie uhm
Nizke Tatry Chopok? innocent
clap Pedro.
[attachment=36250]
Tylko szkoda dla Gosi. Mam dla niej prezent i będę teraz musiał wymyśleć nowe zadanie uhm
Kolej na dalszą zagadkę. ok Pytanie brzmi: Za jaką górę zachodziło słońce o godz. 20:38 dnia 29.5.2011, kiedy staliśmy na wierzchołku Chabańca (Niżne Tatry)?

Kto będzie pierwszy, ten otrzyma nagrodę na następnej bibie (beczułka z piwem). W razie nieobecności na bibie, nagrodę wypiją uczestnicy
Nie trzeba pisać na PW, wystarczy tutaj. Hemli, Fabryka, Pedro i Tomtur są z konkursu uprzednio wykluczeni Toungue
[attachment=38179]
Mincol (1397m), Velka Fatra?
Tomaszu, nie masz racji. Tongue2 Próbuj dalej.
hehe, nie byłem nigdy w Niżnych, tak sobie strzeliłem wg mapy..
Wink
Zachodzi miedzy Straceńcem ,a Małym Krywaniem jeśli ma byc dokładnieShyBig Grin
Za Mały Krywań w MF?

Cholera, Tomek - miałeś nie odpowiadać :/
A co tam, też strzelę- Klak.
Kształt mi się skojarzył Rolleyes
Przekierowanie