Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Fotozagadka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

gosia3ek napisał(a):

Łukasz napisał(a):
Jakoś na tym zdjęciu skojarzyliście się mi z lasem butelek ... No nie wiem czemu.

bo Tobie się wszystko z butelkami kojarzy??? Toungue


Z podatkami.

Łukasz napisał(a):

gosia3ek napisał(a):

Łukasz napisał(a):
Jakoś na tym zdjęciu skojarzyliście się mi z lasem butelek ... No nie wiem czemu.

bo Tobie się wszystko z butelkami kojarzy??? Toungue

Z podatkami.

z przepijaniem podatków??Toungue

Obraziłem się.
Widzę, że Maciek wszystko już wyjawił. Jednak najbliżej była Gabi, ponieważ zurzytkowała wahanie Fabryki i była bliżej prawdziwej odpowiedzi. Faktycznie nie odgadła Tomka, który nas już wtedy opuścił. ok
A co to za szczyt ,podpowiem ze jeden z forumowiczów opisująć wejscie na niego powiedział że jest ekstra trudne dlatego fota z samochodu bo nawet bałem sie wysiąśćBig Grin

tomtur napisał(a):
dlatego fota z samochodu bo nawet bałem sie wysiąśćBig Grin


A to zapewne Grojec. Wink
Też się boję.

Tomaszu, wygląda to na święty kopczyk Łukasza - Grojec.
Zgadza sie panowie to kiedy łoimy Big Grin pamiętajcie że szlak przez park prowadzi może w tym miejscu być masakraShyBig Grin

tomtur napisał(a):
pamiętajcie że szlak przez park prowadzi może w tym miejscu być masakraShyBig Grin


A są w tym parku jakie ławki co by obozy pośrednie zakładać ?uhm
Czy porta-ledge trzeba targać ze sobą ?

my się wybieramy na tę straszną górę Scary pewnie już w listopadzie Scary
Najlepiej jak by to była niedziela to bym mógł wam pomóc w ekspedycji ,ale poczekamy co powie szerpa który pod ta gorą mieszka pewnie zna dobrze drogęBig Grin
myślę Tomek że jak będziemy od piątku to akurat trzy obozy założymy w międzyczasie i w niedzielę jak dotrzesz to wypadnie sam atak szczytowy giggle
No dobra - skoro już się umówiliście to nie wypada powiedzieć WON. 13 listopada pasuje ?

Łukasz napisał(a):
No dobra - skoro już się umówiliście to nie wypada powiedzieć WON. 13 listopada pasuje ?

Wejście zimowe przyniosło by więcej chwały... SmileZawsze można stosować bardziej stężone rozgrzewacze chemiczne...uhm

Weźmiemy gaśnicę śniegową.
Przekierowanie