Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Fotozagadka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No właśnie. Zagadka. Gdzie jest Doktor? W nim cała moja nadzieja! Smile

szewczyczek napisał(a):
(...)
Tylko martwi mnie trochę brak odpowiedzi na zagadkę, nieco chciałem poruszyć tematSmile

O to by się miał postarać gospodarz zagadki, żeby temat nie zamarł. Później wznika przeplataniec, kiedy nie jest zagadka odgadnięta i ktoś wkłada już następną. Sad

inanord napisał(a):
No to mam propozycję.
Zadajemy zagadkę, najwyżej dwa dni na rozwiązanie (np do godz 21).
Ten kto rozwiązał zadaje następną.
Może więcej zagadek z polskich gór?
Co wy na to?

Ponawiam moją propozycję, ewentualnie można to zmodyfikować, byle szło szybciej.
Jak nikt nie zgadł, to rozwiązanie podaje ten co zadał pytanie i daje następną zagadkę.
Jak to wszystko za długo trwa to staje się nudne.
Co wy na to?

Też tak mówię. Zadający zagadkę stara się, żeby zagadka nie zamarzła czekając na odpowiedź do świętego dyndy.
Tak więc chyba poprosimy o odpowiedź na tą zagadkę i o kolejną:-)
W takim razie zdradzam rozwiązanie-jest to na szczycie Mont Fort 3328 w kantonie Valais i wg podanych zasad chciałem zapodać następną ale mam jakiś błąd " Plik nie został uploadowany" więc d..a Sad Nie wiem co się stało uhm
Maka, nie martw się. Consola Ja to same miałem, kiedy chciałem ciąg dalszy relacji włożyć. Jutro też jest dzień.
Więc spróbuje jutro.
Wreszcie się udało ok z jakiej to przełęczy widoczek [attachment=60541]
Passo Gardena?
Pudło Smile Smile
Wydaje mi się, ze widać Marmoladę. No to jeszcze mogą być okolice passo Pordoiuhm
Drugie pudło Smile to jest w CH

maka napisał(a):
Drugie pudło Smile to jest w CH

Wybaczcie ogromną Alpejską niewiedzę - co to jest CH?

szewczyczek napisał(a):
Wybaczcie ogromną Alpejską niewiedzę - co to jest CH?

Confoederatio Helvetica.

Przekierowanie