Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
Co to za dziwne miejsce?
Autor Wiadomość
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #1
Co to za dziwne miejsce?

Co to a dziwy powiedźcie, że w chaosie netu powstało i żyje zgodnie z pierwotnymi założeniami to forum, jak to możliwe, że tak tu domowo mimo, że z większością forumowiczów pewnie nigdy się nie spotkamy online.
Co to za dziwy, że na 1000 tematów, ponad 25.000 postów i ponad 400 forumowiczów praktycznie nie ma tu nieporozumień, że o konfliktach nie wspomnę. Odpowiedzią nie jest wspólny mianownik pt. góry, czy też Tatry, wspólne spotkania, imprezy, czy pogaduchy, odpowiedzią nie jest jedyna możliwość wirtualnego zaistnienia ... więc, co to za miejsce pytam ...
Pozdrawiam Was wszystkich i prosze pogadajmy co to za carodziej cud spowodował, że tutaj jest tak jak jak nigdzie.
Pozdrawiam.


24-04-2008 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #2
RE: Co to za dziwne miejsce?

WIEM ! Pozdrawiam Was Wszystkich Serdecznie- Flaszka zostanie zamordowana w zgodnej intencji ! Oby tak dalej !!!



24-04-2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #3
RE: Co to za dziwne miejsce?

Co On tu za farmazony prawi??? Znów się czego najadł Toungue

Sylwester napisał(a):
... pewnie nigdy się nie spotkamy online.
... praktycznie nie ma tu nieporozumień, że o konfliktach nie wspomnę. Odpowiedzią nie jest wspólny mianownik pt. ...

Zaraz mi tu pewnie odpowie bo jest online Rolleyes
Jak to nie ma nieporozumień, właśnie się nie zgadzam Devil
Wspólny mianownik... znów wy o tym piciu.. i tylko te imprezki w głowie, zająć mi sie tu czymś pożytecznym, a nie tylko przed monitorem siedzieć Tongue2fiuuuu



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
24-04-2008 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
paulina
magurczanka ;)
*****


Postów: 1,678
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2008
Status: Offline
Post: #4
RE: Co to za dziwne miejsce?

Sylwester napisał(a):
Pozdrawiam Was wszystkich i prosze pogadajmy co to za carodziej cud spowodował, że tutaj jest tak jak jak nigdzie.
Pozdrawiam.


Nie wiem, czy to cud czy to Bartek zakładając FORUM (he,he, hi,hi) Smile

Jednak myślę, że łączy nas wszystkich to, o czym potok szumi, o czym mgły szemrzą, a ptaki śpiewają. Kochamy życie i nie skupiamy się na tym co naprawdę bez znaczenia. A otwierając się na świat gór i ogólnie pojętej przyrody, pielęgnujemy w sobie wrażliwość, która pozwala akceptować różnorodność wokół nas i żyć ponad podziałami. Oby tak dalej było, a GŚ będzie żyło wiecznie w tak dobrej, a może jeszcze lepszej, kondycji jak dziś. Tego życzę Wam wszystkim, a opiekunom GŚ gratuluję obecnego kształtu forum! Pozdrowionka. Smile

PS. Sylwestrze, wypij za nasze zdrowie z tej "obiecanej" przez Doktora... Smile Wink



Kiedy w tęczy na niebie rozpoznasz kolorów życia odbicie, to znaczy po prostu, że kochasz życie! (...)

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2008 06:41 PM przez paulina.

24-04-2008 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Hella

*****


Postów: 1,966
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2007
Status: Offline
Post: #5
RE: Co to za dziwne miejsce?

Qrczę ja już nic nie napiszę o wyjątkowej atmosferze, o wyjątkowych ludziach, o wyjątkowych spotkaniach...
Bo każdy z nas jest wyjątkowy. Shy

Nie, nie, nie! Już nic nie piszę!



"... Snuj marzenia tak, jakbyś miał żyć wiecznie;
żyj tak, jakbyś miał umrzeć dziś..."
24-04-2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Agnieszka.S
Aga
*****


Postów: 1,959
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2007
Status: Offline
Post: #6
RE: Co to za dziwne miejsce?

Gratuluję tysięcznego tematu Sylwku!Smile A przechodząc do istoty zagadnienia-wydaje mi się, że każdy z nas oprócz oczywiście jak to nazwałeś "wspólnego mianownika"-gór, odnajduje tu swoisty spokój, relaks, odpoczynek, poprawę nastroju..W dzisiejszych nerwowych czasach każdy z nas ma jakieś problemy, jedni większe, drudzy mniejsze. To forum łączy ludzi, którzy tworzą to wspaniałe miejsce. Wydaje mi się, że dla wielu z nas jest odskocznią od rzeczywistości, która nie zawsze jest bajkowa. A tu jest bajkowo-są zawsze życzliwi, niezakłamani ludzie, którzy służą serdecznym słowem, mnóstwo interesujących, wciągających i pouczających tematów, piękne zdjęcia-radujące oczy i to wszystko tworzy klimat tego niesamowitego miejsca, które jest jedynym w swoim rodzaju. Dzięki Ci Pedro, że dałeś nam wszystkim możliwość codziennego spotykania się tutaj, poznania wspaniałych ludzi, nawiązania przyjaźni, a Wam wszystkim Kochani-dziękuję, za to że jesteście...



"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. "
24-04-2008 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #7
RE: Co to za dziwne miejsce?

paulina napisał(a):
...
Jednak myślę, że łączy nas wszystkich to, o czym potok szumi, o czym mgły szemrzą, a ptaki śpiewają. Kochamy życie i nie skupiamy się na tym co naprawdę bez znaczenia. A otwierając się na świat gór i ogólnie pojętej przyrody, pielęgnujemy w sobie wrażliwość, która pozwala akceptować różnorodność wokół nas i żyć ponad podziałami. ...


Zgadzam się w 100% tylko nie umiem tak ładnie pisać i trochę inaczej mi wyszło blink Rolleyes ...
Paulinko masz u mnie browara Smile



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
24-04-2008 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #8
RE: Co to za dziwne miejsce?

Pablo napisał(a):
Wspólny mianownik... znów wy o tym piciu.. i tylko te imprezki w głowie, zająć mi sie tu czymś pożytecznym, a nie tylko przed monitorem siedzieć Tongue2fiuuuu

Teściowie się dorwali do kompa ? uhm fiuuuu



24-04-2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #9
RE: Co to za dziwne miejsce?

dr.Etker napisał(a):
...
Teściowie się dorwali do kompa ? uhm fiuuuu

Nieeee teściowie są the best, znają GŚ, nawet chwalą się że mamy tu takie doborowe towarzystwo i spotykamy sie w wirtualu i live.

To ja jestem z przekory taki bezsensownie upierdliwy... przepraszam.



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
24-04-2008 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #10
RE: Co to za dziwne miejsce?

Pablo napisał(a):
To ja jestem z przekory taki bezsensownie upierdliwy... przepraszam.

Nie przejmaj się-ja w tej chwili słucham tego :Scary
http://pl.youtube.com/watch?v=ORc5Td_T6o...re=related
PozdrSmile



24-04-2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #11
RE: Co to za dziwne miejsce?

dr.Etker napisał(a):
Nie przejmaj się-ja w tej chwili słucham tego :Scary
...

oki to nie będę Cry
http://pl.youtube.com/watch?v=iQhh4Xs8Rc...re=related
Big Grin


ps. mam tego ustrojstwa 8 płyt na kompie Wink



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
24-04-2008 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #12
RE: Co to za dziwne miejsce?

Nio po prostu dobre ! -Pablo
No to na dowód , że śpiewać można wszędzie: Rolleyes Cool
http://pl.youtube.com/watch?v=p3hdytcAUj...re=related



24-04-2008 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #13
RE: Co to za dziwne miejsce?

Słuchajcie moi Drodzy Rolleyes

Nie da się zaprzeczyć że Górski Świat stał się wirtualnym miejscem łączącym wiele osób o zamiłowaniach górskich. Serwis jak wiecie początkami sięga 2003 roku, kiedy to w związku z dość skomplikowanym splotem przeróżnych okoliczności pojawiła się w internecie moja pierwsza relacja z Tatr, na początku wyłącznie dla znajomych, a ściślej służyła ona nauce podstawowego języka pisania stron www - czyli html-a. Nawet nie wyobrażałem sobie, że parę lat później na Górskim Świecie dzień w dzień będzie pojawiało się tysiąc osób, że znajdzie się tutaj kilkanaście tysięcy fotografii i że GŚ stanie się jednym ze stałych i większych punktów spotkań ludzi gór w polskim Internecie. Jest to dla mnie olbrzymim zaskoczeniem, ale jednocześnie bodźcem do tego aby GŚ w dalszym ciągu rozwijać gdyż naprawdę warto.

W lipcu 2006 roku powstało to forum. Początkowo oczywiście prawie "bezludne", później zaczęliście się pojawiać rejestrować, udzielać i tak już zostało Smile

W tym miejscu chciałbym podziękować Wam wszystkim, którzy przyczyniacie się do tego, że to miejsce jest właśnie takim specyficznym miejscem spotkań. Od kiedy pamiętam panuje tu świetna atmosfera, której właściwie nigdy nic nie zakłóciło, a parę pojedynczych zgrzytów dotyczyło jedynie osób nie związanych blisko z Górskim Światem. Należą się podziękowania specjalne dla Dr.Etkera, Fazika i Sylwestra za nieocenioną pomoc w prowadzeniu forum. Dziękuję jeszcze raz także Madp, który od strony informatycznej i technicznej wspiera całe przedsięwzięcie.

W ostatnim czasie dysponuję niestety mniejszą ilością czasu na przebywanie tutaj i pewnie się to póki co nie zmieni. Z pewnością jednak bez względu na to co ze mną będzie, GŚ będzie i będzie się rozwijał. To nie jest moje dzieło - to jest dzieło nas wszystkich i o tym pamiętajmy. Dzięki że jesteście - dzięki za 1000 wątków i 25000 postów. A będą przecież kolejne tysiące. Życzę Wam na koniec jak najwięcej udanych wypraw górskich, a także tego abyśmy później tutaj mogli wspólnie i jak najczęściej przenosić się wirtualnie setki, a nawet tysiące metrów nad poziom morza w górskim świecie Smile



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
24-04-2008 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: Co to za dziwne miejsce?

AVE / ludzie z Karkonoszy pozdrawiają Cię


24-04-2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
maciek
Moderator
******


Postów: 3,494
Grupa: Moderatorzy Forum
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #15
RE: Co to za dziwne miejsce?

Sylwester napisał(a):
Co to a dziwy powiedźcie, że w chaosie netu powstało i żyje zgodnie z pierwotnymi założeniami to forum, jak to możliwe, że tak tu domowo...

Pedro napisał(a):
To nie jest moje dzieło - to jest dzieło nas wszystkich i o tym pamiętajmy. Dzięki że jesteście - dzięki za 1000 wątków i 25000 postów. A będą przecież kolejne tysiące.



Ale zrobiło się uroczyście i jubileuszowo.Smile Dorzucę więc coś od siebie.

Jestem z Wami ponad trzy miesiące i cieszę się, że spotykam tu tyle ciepła, tyle przyjaznej atmosfery.
"Górski Świat" znalazł się w moim życiu przypadkowo i to w dniu moich urodzinSmile, gdy szperałem w internecie ot tak sobie, by znaleźć coś ciekawego. Cieszę się, że tu zawędrowałem. Jesteście ze mną codziennie i za to Wam dziękuję.


Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2008 08:23 PM przez maciek.

24-04-2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: