Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Co to za dziwne miejsce? - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Tematy nie tylko górskie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Temat: Co to za dziwne miejsce? (/showthread.php?tid=1130)


Co to za dziwne miejsce? - Sylwester - 24-04-2008 05:36 PM

Co to a dziwy powiedźcie, że w chaosie netu powstało i żyje zgodnie z pierwotnymi założeniami to forum, jak to możliwe, że tak tu domowo mimo, że z większością forumowiczów pewnie nigdy się nie spotkamy online.
Co to za dziwy, że na 1000 tematów, ponad 25.000 postów i ponad 400 forumowiczów praktycznie nie ma tu nieporozumień, że o konfliktach nie wspomnę. Odpowiedzią nie jest wspólny mianownik pt. góry, czy też Tatry, wspólne spotkania, imprezy, czy pogaduchy, odpowiedzią nie jest jedyna możliwość wirtualnego zaistnienia ... więc, co to za miejsce pytam ...
Pozdrawiam Was wszystkich i prosze pogadajmy co to za carodziej cud spowodował, że tutaj jest tak jak jak nigdzie.
Pozdrawiam.


RE: Co to za dziwne miejsce? - dr.Etker - 24-04-2008 06:15 PM

WIEM ! Pozdrawiam Was Wszystkich Serdecznie- Flaszka zostanie zamordowana w zgodnej intencji ! Oby tak dalej !!!


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pablo - 24-04-2008 06:32 PM

Co On tu za farmazony prawi??? Znów się czego najadł Toungue

Sylwester napisał(a):
... pewnie nigdy się nie spotkamy online.
... praktycznie nie ma tu nieporozumień, że o konfliktach nie wspomnę. Odpowiedzią nie jest wspólny mianownik pt. ...

Zaraz mi tu pewnie odpowie bo jest online Rolleyes
Jak to nie ma nieporozumień, właśnie się nie zgadzam Devil
Wspólny mianownik... znów wy o tym piciu.. i tylko te imprezki w głowie, zająć mi sie tu czymś pożytecznym, a nie tylko przed monitorem siedzieć Tongue2fiuuuu


RE: Co to za dziwne miejsce? - paulina - 24-04-2008 06:38 PM

Sylwester napisał(a):
Pozdrawiam Was wszystkich i prosze pogadajmy co to za carodziej cud spowodował, że tutaj jest tak jak jak nigdzie.
Pozdrawiam.


Nie wiem, czy to cud czy to Bartek zakładając FORUM (he,he, hi,hi) Smile

Jednak myślę, że łączy nas wszystkich to, o czym potok szumi, o czym mgły szemrzą, a ptaki śpiewają. Kochamy życie i nie skupiamy się na tym co naprawdę bez znaczenia. A otwierając się na świat gór i ogólnie pojętej przyrody, pielęgnujemy w sobie wrażliwość, która pozwala akceptować różnorodność wokół nas i żyć ponad podziałami. Oby tak dalej było, a GŚ będzie żyło wiecznie w tak dobrej, a może jeszcze lepszej, kondycji jak dziś. Tego życzę Wam wszystkim, a opiekunom GŚ gratuluję obecnego kształtu forum! Pozdrowionka. Smile

PS. Sylwestrze, wypij za nasze zdrowie z tej "obiecanej" przez Doktora... Smile Wink


RE: Co to za dziwne miejsce? - Hella - 24-04-2008 06:39 PM

Qrczę ja już nic nie napiszę o wyjątkowej atmosferze, o wyjątkowych ludziach, o wyjątkowych spotkaniach...
Bo każdy z nas jest wyjątkowy. Shy

Nie, nie, nie! Już nic nie piszę!


RE: Co to za dziwne miejsce? - Agnieszka.S - 24-04-2008 06:41 PM

Gratuluję tysięcznego tematu Sylwku!Smile A przechodząc do istoty zagadnienia-wydaje mi się, że każdy z nas oprócz oczywiście jak to nazwałeś "wspólnego mianownika"-gór, odnajduje tu swoisty spokój, relaks, odpoczynek, poprawę nastroju..W dzisiejszych nerwowych czasach każdy z nas ma jakieś problemy, jedni większe, drudzy mniejsze. To forum łączy ludzi, którzy tworzą to wspaniałe miejsce. Wydaje mi się, że dla wielu z nas jest odskocznią od rzeczywistości, która nie zawsze jest bajkowa. A tu jest bajkowo-są zawsze życzliwi, niezakłamani ludzie, którzy służą serdecznym słowem, mnóstwo interesujących, wciągających i pouczających tematów, piękne zdjęcia-radujące oczy i to wszystko tworzy klimat tego niesamowitego miejsca, które jest jedynym w swoim rodzaju. Dzięki Ci Pedro, że dałeś nam wszystkim możliwość codziennego spotykania się tutaj, poznania wspaniałych ludzi, nawiązania przyjaźni, a Wam wszystkim Kochani-dziękuję, za to że jesteście...


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pablo - 24-04-2008 06:43 PM

paulina napisał(a):
...
Jednak myślę, że łączy nas wszystkich to, o czym potok szumi, o czym mgły szemrzą, a ptaki śpiewają. Kochamy życie i nie skupiamy się na tym co naprawdę bez znaczenia. A otwierając się na świat gór i ogólnie pojętej przyrody, pielęgnujemy w sobie wrażliwość, która pozwala akceptować różnorodność wokół nas i żyć ponad podziałami. ...


Zgadzam się w 100% tylko nie umiem tak ładnie pisać i trochę inaczej mi wyszło blink Rolleyes ...
Paulinko masz u mnie browara Smile


RE: Co to za dziwne miejsce? - dr.Etker - 24-04-2008 06:45 PM

Pablo napisał(a):
Wspólny mianownik... znów wy o tym piciu.. i tylko te imprezki w głowie, zająć mi sie tu czymś pożytecznym, a nie tylko przed monitorem siedzieć Tongue2fiuuuu

Teściowie się dorwali do kompa ? uhm fiuuuu


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pablo - 24-04-2008 06:53 PM

dr.Etker napisał(a):
...
Teściowie się dorwali do kompa ? uhm fiuuuu

Nieeee teściowie są the best, znają GŚ, nawet chwalą się że mamy tu takie doborowe towarzystwo i spotykamy sie w wirtualu i live.

To ja jestem z przekory taki bezsensownie upierdliwy... przepraszam.


RE: Co to za dziwne miejsce? - dr.Etker - 24-04-2008 07:01 PM

Pablo napisał(a):
To ja jestem z przekory taki bezsensownie upierdliwy... przepraszam.

Nie przejmaj się-ja w tej chwili słucham tego :Scary
http://pl.youtube.com/watch?v=ORc5Td_T6og&feature=related
PozdrSmile


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pablo - 24-04-2008 07:35 PM

dr.Etker napisał(a):
Nie przejmaj się-ja w tej chwili słucham tego :Scary
...

oki to nie będę Cry
http://pl.youtube.com/watch?v=iQhh4Xs8RcM&feature=related
Big Grin


ps. mam tego ustrojstwa 8 płyt na kompie Wink


RE: Co to za dziwne miejsce? - dr.Etker - 24-04-2008 07:49 PM

Nio po prostu dobre ! -Pablo
No to na dowód , że śpiewać można wszędzie: Rolleyes Cool
http://pl.youtube.com/watch?v=p3hdytcAUjI&feature=related


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pedro - 24-04-2008 07:50 PM

Słuchajcie moi Drodzy Rolleyes

Nie da się zaprzeczyć że Górski Świat stał się wirtualnym miejscem łączącym wiele osób o zamiłowaniach górskich. Serwis jak wiecie początkami sięga 2003 roku, kiedy to w związku z dość skomplikowanym splotem przeróżnych okoliczności pojawiła się w internecie moja pierwsza relacja z Tatr, na początku wyłącznie dla znajomych, a ściślej służyła ona nauce podstawowego języka pisania stron www - czyli html-a. Nawet nie wyobrażałem sobie, że parę lat później na Górskim Świecie dzień w dzień będzie pojawiało się tysiąc osób, że znajdzie się tutaj kilkanaście tysięcy fotografii i że GŚ stanie się jednym ze stałych i większych punktów spotkań ludzi gór w polskim Internecie. Jest to dla mnie olbrzymim zaskoczeniem, ale jednocześnie bodźcem do tego aby GŚ w dalszym ciągu rozwijać gdyż naprawdę warto.

W lipcu 2006 roku powstało to forum. Początkowo oczywiście prawie "bezludne", później zaczęliście się pojawiać rejestrować, udzielać i tak już zostało Smile

W tym miejscu chciałbym podziękować Wam wszystkim, którzy przyczyniacie się do tego, że to miejsce jest właśnie takim specyficznym miejscem spotkań. Od kiedy pamiętam panuje tu świetna atmosfera, której właściwie nigdy nic nie zakłóciło, a parę pojedynczych zgrzytów dotyczyło jedynie osób nie związanych blisko z Górskim Światem. Należą się podziękowania specjalne dla Dr.Etkera, Fazika i Sylwestra za nieocenioną pomoc w prowadzeniu forum. Dziękuję jeszcze raz także Madp, który od strony informatycznej i technicznej wspiera całe przedsięwzięcie.

W ostatnim czasie dysponuję niestety mniejszą ilością czasu na przebywanie tutaj i pewnie się to póki co nie zmieni. Z pewnością jednak bez względu na to co ze mną będzie, GŚ będzie i będzie się rozwijał. To nie jest moje dzieło - to jest dzieło nas wszystkich i o tym pamiętajmy. Dzięki że jesteście - dzięki za 1000 wątków i 25000 postów. A będą przecież kolejne tysiące. Życzę Wam na koniec jak najwięcej udanych wypraw górskich, a także tego abyśmy później tutaj mogli wspólnie i jak najczęściej przenosić się wirtualnie setki, a nawet tysiące metrów nad poziom morza w górskim świecie Smile


RE: Co to za dziwne miejsce? - Sylwester - 24-04-2008 08:09 PM

AVE / ludzie z Karkonoszy pozdrawiają Cię


RE: Co to za dziwne miejsce? - maciek - 24-04-2008 08:22 PM

Sylwester napisał(a):
Co to a dziwy powiedźcie, że w chaosie netu powstało i żyje zgodnie z pierwotnymi założeniami to forum, jak to możliwe, że tak tu domowo...

Pedro napisał(a):
To nie jest moje dzieło - to jest dzieło nas wszystkich i o tym pamiętajmy. Dzięki że jesteście - dzięki za 1000 wątków i 25000 postów. A będą przecież kolejne tysiące.



Ale zrobiło się uroczyście i jubileuszowo.Smile Dorzucę więc coś od siebie.

Jestem z Wami ponad trzy miesiące i cieszę się, że spotykam tu tyle ciepła, tyle przyjaznej atmosfery.
"Górski Świat" znalazł się w moim życiu przypadkowo i to w dniu moich urodzinSmile, gdy szperałem w internecie ot tak sobie, by znaleźć coś ciekawego. Cieszę się, że tu zawędrowałem. Jesteście ze mną codziennie i za to Wam dziękuję.


RE: Co to za dziwne miejsce? - Fazik - 27-04-2008 09:15 PM

"Góry, przestrzeń szeroko pojęta" to moje zainteresowania, na stronę Bartka trafiłem jak już kiedyś pisałem po kilkunastu latach niebytu górskiego, kilka chwil w Tatrach uświadomiło mi że góry były, są i będą a w poszukiwaniu podpowiedzi gdzie i jak znalazłem wyciągniętą dłoń Bartka, to przedewszystkim Jego zasługa że mamy się gdzie spotykać wirtualnie, Górski Świat to Jego dziecko, my to tylko dodatek do świetnie działającego prosperiti w sieci, a że jest tu tak jak jest, widać tak już być musi że spotykają i udzielają się tu tacy fajni ludzie, Dzięki Wam za to.


RE: Co to za dziwne miejsce? - gosia3ek - 27-04-2008 09:42 PM

hmmm i co powiedzieć Smile
chwała Bartkowi, chwała Wam wszystkim - za to że to Forum jest jakie jest... i za to, że jak się tu wejdzie to żal odchodzić...


RE: Co to za dziwne miejsce? - spoko - 28-04-2008 06:42 AM

Hmm.... Nic nowego nie wymyślę.Podpisuję się pod słowami Pauliny(jeśli pozwoliSmile) To jest właśnie to.


RE: Co to za dziwne miejsce? - KasiaA - 28-04-2008 01:05 PM

Przypomniałeś mi Bartku, jak kiedyś opowiadałeś mi o historii GŚ.
Założyłeś go Ty, ale nie istniałby bez tych ludzi którzy tu przyszli, utwardzili ten szlak, wpisali go do swoich "Ulubionych". Ci, którzy byli tu od początku. Smile
I potwierdza, to takie wyjątkowe forum Smile
Cieszę sie, ze tu trafiłam, ze Was poznałam Smile


RE: Co to za dziwne miejsce? - Pablo - 28-04-2008 01:49 PM

A dla przypomnienia najstarszymi aktywnymi forumowiczami (Stara Gwardia Wink ) wg. kolejności rejestracji są:
pascalius
Karolina
MadP (mało pisze ale dużo robi Smile )
Lelko
Fazik
Sylwester
Lorelei
Danusia (nie ma jej ostatnio Sad )
fasmac
Ustrik (zaginął nam chłopina w akcji)
Tomtur
Pierwsza Dziesiątka Wink Nie pomniejszając nic zasług Pedrosa.... to głównie po przeczytaniu ich postów ( i nie tylko, ale nie będę wymieniał wszystkich...Rycho, Spoko, Doktor itd itd) zostałem na... teraz już Naszym Forum Big Grin


RE: Co to za dziwne miejsce? - Stasiu - 30-04-2008 05:39 PM

Stara Gwardia - takim to dobrze Toungue. Jednak mogę tylko potwierdzić, że po tylu latach (jako benjaminek na GS innocent) dopiero teraz znalazłem strony Internetowe, gdzie są ludziska Hug nastrojone na tą samą frekwencję co ja ok.


RE: Co to za dziwne miejsce? - maciek - 25-03-2011 10:14 PM

Przyjemnie jest poczytać ten temat. Smile

Dawno to było.

Sporo ludzi odeszło.

Trochę łezka w oku się kręci.




Przypominają mi się słowa tej piosenki-> http://www.youtube.com/watch?v=6sDqEhud8c0


RE: Co to za dziwne miejsce? - Stasiu - 26-03-2011 11:28 AM

Maciek nie szlochaj . Kto będze chciał ten wróci. Ja tutaj już tak się zakorzeniłem, że mnie będzie trzeba siłą wywalić (to dla spokoju tych co mnie nie muszą Toungue) albo mnie szlak trafić albo laptop zastrajkuje.
Będę rad, kiedy się znowu odnowi Stara Gwardia ok


RE: Co to za dziwne miejsce? - Łukasz - 26-03-2011 11:33 AM

Ktoś odejdzie, ktoś wróci, ktoś nowy dojdzie. A wg mnie najważniejsze są spotkania na żywo. Na początek konfrontacja internetowych wyobrażeń o osobniku z rzeczywistością a potem koleżeństwo. Lub nie Wink


RE: Co to za dziwne miejsce? - Stasiu - 26-03-2011 02:17 PM

Lucky, też tak myślę . Internet internetem, ale nie ma to jak osobiście się poznać. Smile


RE: Co to za dziwne miejsce? - Łukasz - 26-03-2011 02:21 PM

I razem zaśpiewać o górach i dolinach.