Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat - Zasady forum

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że administratorzy i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

!!!Zabrania się zamieszczania na Forum Górski Świat szeroko rozumianego spamu, tj. ofert handlowych i reklamowych bez zgody Administratora Forum. Konta osób rejestrujących się w celu zamieszczenia reklamy w jakiejkolwiek formie (dotyczy również ukrytych linków) będą natychmiastowo usuwane wraz z blokadą adresów IP!!!

W przypadku wzrostu częstotliwości zamieszczania spamu, czyli niechcianej reklamy w jakiejkolwiek formie, a także biorąc pod uwagę fakt wyraźnej informacji o braku zgody na zamieszczanie JAKICHKOLWIEK informacji reklamowych na stronach Forum Górski Świat bez zgody administratora, wreszcie archiwizacji potwierdzenia zapoznania się z treścią regulaminu każdego użytkownika w momencie rejestracji - nie wykluczone jest ściganie autorów niechcianej reklamy NA DRODZE SĄDOWEJ zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów!!!

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania twojego adresu IP. Jednocześnie zgadzasz się, że Twoje wypowiedzi w całości bądź wyrywkowo (z zachowaniem kontekstu), a także dołączone załączniki mogą być wykorzystywane w głównej części serwisu internetowego Górski Świat (www.gorskiswiat.pl) - przy czym w takiej sytuacji będą one odpowiednio podpisane Twoim nickiem z Forum bądź Twoim imieniem lub nazwiskiem.

Żadne z twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością serwisu Górski Świat (www.gorskiswiat.pl) ani nie będą przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum.