Odpowiedz  Napisz temat 
Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015
Autor Wiadomość
grabarz
Adrian
*****


Postów: 1,862
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #1
Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015

W ramach zimowych nudów w domu, postanowiłem coś napisać Smile
W listopadzie wybraliśmy się z żoną w Tatry zachodnie, o które z resztą pytałem wcześniej, jako że było to nasze pierwsze spotkanie z zachodem, to wzięliśmy to na lekko Wink Pogoda tego dnia nie była zbyt życzliwa, jak przyjechaliśmy to było zimno i padało. Siedzieliśmy w aucie pół godziny z nadzieją, że przestanie padać i tym razem się opłaciło, deszcz minął a my mogliśmy ruszać w drogęSmile Pierwsze wrażenie całkiem miłe, duża przestrzeń z ośnieżonymi szczytami w tle, drzewa które barwą cieszą oko, że aż trudno je oderwać...
Następnie skręciliśmy do wąwozu Kraków i przeszliśmy przez smoczą jamę, która nas rozśmieszyła swoją" wielkością" Wink sam wąwozu zrobił za to super wrażenie, bardzo fajne miejsce, szkoda że taki krótki...
Dotarliśmy do schroniska,gdzie spotkaliśmy kogoś,kto tak jak i my lubi chodzić własnymi ścieżkami Wink po wypiciu godnej porcji herbaty z goździkiem i pomaranczą ruszyliśmy w stronę przełęczy, na jej szczycie pierwszy śnieg tego roku (zeszłego) droga na szczyt dość mozolna i męcząca, podczas schodzenia zobaczyliśmy ogrom spustoszenia, jaki po sobie zostawił wiatr, drzewa połamane jak zapałki.
Dolina chochołowska za pierwszym razem robi wrażenie, piękne miejsce z pięknym widokiem. Pozalepiałem otarte pięty i ruszyliśmy w drogę powrotną, dziś już wiem że przy kolejnej wizycie, na pewno skorzystamy z rowerów Wink bo droga powrotna się jakoś ciągnęła, na sam koniec rzut oka, na śpiącego rycerza i resztkami sił marsz w stronę Kir gdzie został samochód. Taki to miała przebieg, ta nasza wyprawaSmile
                                                               



''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2016 09:59 PM przez grabarz.

19-01-2016 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Oliwka

*****


Postów: 1,747
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2013
Status: Offline
Post: #2
RE: Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015

Krótka ale przyjemna relacyjka, no i fajne foteczki ok


20-01-2016 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
watażka

*****


Postów: 596
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2014
Status: Offline
Post: #3
RE: Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015

krótko, ale zawsze coś do poczytania i pooglądania z miłej wyprawy ok


20-01-2016 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tomtur

*****


Postów: 7,587
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Offline
Post: #4
RE: Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015

No nareście ktoś napisał relacyjkę i nie był to Stachok



"Bo właśnie tam wiem po co żyję."
20-01-2016 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grabarz
Adrian
*****


Postów: 1,862
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #5
RE: Dolina Kościeliska i Chochołowska 14.11.2015

Następna będzie dłuższa, obiecuję Wink



''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)
21-01-2016 05:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: