Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,149
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Przegladalem kalendarz z klubu i nie zauwarzylem nic ciekawego na Srode aby wyskoczyc z grupa w gory. Ostatnio tylko wyskakuja na poczatek gor. We wtorek mieli cos ciekawego ale nie moglem sie wpisac na liste wypadlo mi cos do roboty w domuSad na Srode i Czwartek zapowiadali bardzo upalny dzien w Calgary i w gorach.kwasny Wiec w upal szczyty i wzgorza mi odpadly. uhm zaplanowalem sobie wyskok na Bourgeu Lake a pozniej podejsc na Harvey Pass. Jest to dluzsza trasa gdzies do 21 km zpodejsciem do 1100m. ok na poczatek bylo dosyc przyjemnie i chlodno juz poza Bourgeu Lake na podejsciu zaczelo sie dosyc cieplo. Kiedy dotarlem na przelecz to chlodnawy wiatr powiewal i bylo przyjemnie sobie usiac i ogladac krajobrazy.ok Po drodze na trasie napotkalem do 20 turystow a takze mnostwo Swistakow zpogladalo na mnie. ok Przed przelecza grizzly rozkopal ziemia szukal gorska wiewiorke na zakaske. Kiedy powracalem to znowu bylo cieplo. W Banff bylo plus 28 stopni a w Calgary plus 30 stopni. Nad jeziorem bylem wiele razy i nawet podeszlem na Bourgeu Mountain. Tym raze tylko na pass. ok Kilka zdjec z wycieczki w to miejsceok...                                                                                                                                                                            


08-06-2023 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 08-06-2023 01:44 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: