Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,149
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

W Zeszlym tygodniu troche przychamowalo mi z wyskokiem w gory. umowilem sie znajomym aby podskoczyc do Elk lake po stronie BC. Wrzystko bylo uzgodnione. ALE gdzies o 10 wieczorem we Wtorek dostalem bule po prawej stronie ponizej klatki zebrowej.Sad O 4 nad ranem wyladowalem we szpitalu. Jak sie okazalo to na moich nerkach i przelotach pojawily sie szlachetne kamienie wiec ze szlachetnymi kamieniami nastepuja bule. Ostatnio takie kamienie mialem 30 lat temu. Wiec na narty wyskok musialem odpowiedziec nie. kwasny Nie usuwali ich i mowili ze same odejda. Odeszly w sobote o 5 nad ranem. ok. Ale jak na zlosc to mialem zarezerwowany wyskok od 3 kwietnia do 12 kwietnia do Mexiku na plaze. Wiec to musialem wrzystko przesunac na inny czas. Bo we szpitalu mi powiedzieli nie wylatywac wtym dniu. Ale jak jak na starsze emeryta lata wrzysko moze sie przydazyc.uhm U nas w Gorach dosypuje sniegiem i nawet pod narty robia sie dobre warunki. A w Calgary kolo mnie to Przepiekny klimat. Po jednej stronie ulicy mam Polnocny biegun ze sniegiemkwasny a po drugiej stronie ulicy mam pogode z meksyku. nie moge dostrzec krokusow ale Palmy rosna. ok...         .


Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2023 11:14 PM przez grizzly.

03-04-2023 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 03-04-2023 11:13 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: