Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,149
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Dzieki Jasiek za zdjecia. Mielismy 3 dni wolne od pracy w zeszlym tygodniuok ja mam 7 dni wolne od pracy w tygodniublink. Wiec mialem na mysli niedziele zeby gdzies wyskoczyc na biegowki. Tym razem mialem na mysli zeby podleciec na Skogan Pass w poblizu Nakiska. Nakiska jest to miejsce gdzie odbywala sie Olimpiada w Calgary. Zaparkowalem samochod na przedostatnim parking lot. i Wyszedlem na trase. Zauwazylem takze ze mieli kilka tras do zjezdzenia otwartych. Takze produkcja sniegu byla na pelna pare. Z poczatku na trasie nie bylo duzo sniegu. Trasa byla ubita ale gdzie niegdzie bylo widac kamienie i ziemie. Po godzinie czasu na trasie pojawilo sie wiecej sniegu az dalej nawet dochodzilo do 45 cm. Bylem tu kilka razy w tym miejscu. I tak z mysla ze pamietam wrzystko gdzie sie poruszac. przewaznie na rozgalezieniach maja tabliczke z mapa. I tu wlasnie ze bylem pewny siebie ze pod gore posuwam sie dobra trase.okKiedy dojechalem do pewnego rozgalezienia zauwazylem rekawiczke przypieta do tabliczki. Ta rekawiczka zaslonila mi miejsce na mapie gdzie sie obecnie zatrzymalem. Wiec na pewnosc siebie skrecilem w prawo i wyladowalem na Sunburst trail. Pozniej sie z orientowalem ze zrobilem blad. musialem powrocic a to mi zajelo 50 min. utraty na czasie. Wiec zauwazylem ze nie bede miec odpowiedniego czasu aby dobiegnac na Logan Pass, poniewaz powracal bym po ciemku.uhm Wiec postanowilem zrobic Logan loop . Tak wlasnie zrobilem. Po 5.5 godzinach na trasie powrocilem do samochodu, i bylo minus 5 stopni. Zjezdzajac na dol trasa troche byla zlodowacona i cieszko bylo chamowac, wiec musialem powolnie zjezdzac z tego pass. Do podbiegu mialem gdzies 650 metrow elevacji. Na trasie doliczylem sie do 10 osob. nikto nie dolecial na Pass ale polowa z nich zrobila Skogan loop a polowa Sunburst trail. Zdjecia z tego miejsca...                                                                                        


14-11-2022 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 14-11-2022 06:13 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: