Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,151
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

We Wtorek tym tygodniu planowalem wyskoczyc sobie w gory. Mialem kilka planow do podwziecia. Byl to Mount Tyrwhitt kolo Highwood Pass w okolicy Peter Lougheed Provincial Park. Mialem Takze na mysli Windtower w okolicy Spray Lake Reservoir. Szukalem chetnych na ten wyskok. Nie znalazlem chetnych wiec postanowilem zrezygnowac z Mount Tyrwhitt ze wzgledu na niedzwiedzieSad. Bylem tam kilkakrotnie ostrzegany przez grizzly abym nie wchodzil w jego teren. musialem zawrocic i zrezygnowac z podejscia na te wzgorze. Pozostal mi wiec Windtower w okolicy Spray Lake Reservoir.ok Nawet nie moglem znalez chetnych w tym dniu na ten wyskok. Wyjechalem z Calgary samotnie i dodarlem na parking kolo drogi. Wysiadlem z samochodu spakowalem sie i wyszlem na trase. Bylem na tej trasie kilka lat temu z moim psiakiem tylko dotarlem na West Wind Pass. Tym razem piesek pozostal w domuSad. Zaskoczylo mnie ze ktos zrobil wieksza trase kolo drogi. Wiec poszedlem ta trasa i mnie nie doprowadzila do nikad. kwasny Zgubilem na tej trasie az 50 min powracajac na poczatek i zauwazylem ze ta starsza trasa jest na miejscu. Ale na tym poczatku gdzies zostala zagubiona z moich oczow. Po godzinie i 15 minut dotarlem na West Wind Pass....     ...     ... Moj koncowy cel byla gorka Windtower..ok     ...     ..     ....Skrecilem w prawo wiec potrzeba bylo obejsc ta gorke aby wydostac sie na szczyt, zajelo mi to nastepne 1godzine i 20 min. aby podejsc na szczyt. Po drodze przypatrywalem sie Mount Logheed,,,,     ... ale to juz jest inna droga na ten szczyt.. Kiedy dotarlem na to wzgorze wiatr byl zimny musialem wiec zarzucic dodatkowo sweter i zalozyc rekawiczki. Pogode mialem sloneczna i widoki na okolice spaniale. Na ta gorke nie jest trudne podejscie z elevacja do 900 metrow. Od czasu do czasu na tej Przeleczy West Wind Pass mozna spotkac grizzlego przechodza one z jednej strony na druga przez ta przelecz. Spodkalem po drodze kilka osob na przeleczy Na wzgorze nikto nie probowal wyskoczyc. Tutaj wkladam wiecej zdjec z tego miejsca ze wzgorza Windtower...ok                                                                                                                     ..ok


Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015 06:07 PM przez grizzly.

22-10-2015 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 22-10-2015 06:04 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: