Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wieści z gór
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no wlasnie,my tylko na to czekalysmy..... Smile
Toungue pewnie że takBig Grin

Snieshka napisał(a):
no wlasnie,my tylko na to czekalysmy..... Smile

ja jush wiem czemu... to była męska impreza, ja jak na taką idę to Bogusia nawet siłą nie dała by się zaciągnąć na nią Rolleyes (niewybredne żarty, technika picia i monotematyczność - delikatnie mówiąc) hehehe

no to my miałysmy babska Big Grin
i to jest właśnie wytłumaczenie Śnieshko czemu panowie się ewakuowali Big Grin
Ojjj kobietki...dałyście czaduCool Widzę, że zlocik sieM udałPiwkoDance FaaaaajniusiooooSmile
reasumując!!! szkoda że mamy tak daleko Pawełku prawda????

Rycho napisał(a):
reasumując!!! szkoda że mamy tak daleko Pawełku prawda????

A co... a my nie możemy u nas... knajp nie ma czy co Wink

Pablo napisał(a):
A co... a my nie możemy u nas... knajp nie ma czy co Wink



Knajpy są, chętni takżeWink Pozdrowienia dla "północy";)

Właśnie zadzwoniłam do Sylwestra, aby upewnić się czy jest zadowolony z dzisiejszego wyjścia w góry. Pogoda nie jest łaskawa. W Jeleniej Górze pada deszcz i jest zimno. Minął sztolnie uranowe w Kowarach i kieruje się na Przełęcz Okraj. Sylwek powiedział,że opad deszczu zmienił się gnany wiatrem w śnieg i, że dobrze mu tam jest.

Małgorzata napisał(a):
Sylwek powiedział,że opad deszczu zmienił się gnany wiatrem w śnieg i, że dobrze mu tam jest.


Cały Sylwek..Wink Pozdrowienia serdeczne dla Karkonoskiego Orła!Wink

a to fotosek od naszej Lori, wiem ze troche kiepsko widac ale przeciez macie wspaniala wyobraznie,prawda? Smile

[attachment=9972]
Godzina 12:21

"Aloha! Leżę sobie na polance pod Plasnou, słoneczko super grzeje. Potem kierunek Czerwony Klasztor. Buziaki i pozdrowienia dla całego forumSmile "

Szczęściara ta nasza LoreleiSmile
i koniec wędrówki Lori Sad napisała ze kolano i kręgosłup odmawiaja posłuszeństwa i wraca do miasta Sad
Agatka-to teraz czekamy na Twoją relację i fotki, ja już nie mogę się doczekaćSmile
Przekierowanie