Odpowiedz  Napisz temat 
Buty dla ukochanej ;-)
Autor Wiadomość
iLuminary

**


Postów: 17
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2015
Status: Offline
Post: #1
Buty dla ukochanej ;-)

Witam serdecznie! Jako że już teraz planujemy się przygotować do sezonu letniego z moją lubą rozsądnie by było kupić w końcu własne buty zamiast pożyczać. Jako, że ja już swoje zakupiłem teraz trzeba pomóc tej niewiaście. Oczywiście problemem jest budżet, który jest ograniczony do 400 zł, gdyby się zdarzyła jakaś ogromna okazja w stosunku cena/jakość to można 50 zł dorzucić. Rozmiar 38/39.

Bardzo proszę o polecenie jakichś modeli, które będzie można przymierzyć lub polecić sklepy poza decathlonem gdzie można coś dorwać. Szukać coś na goretexie i vibramie czy odpuścić?

Dodam, że będziemy chodzić głównie w lato Smile


16-03-2016 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
swiru

****


Postów: 144
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #2
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Za 400 - 450 jest parę fajnych modeli. Przerabiałem ten temat ostatnio z moją narzeczoną. Jedyny problem, że nie ma ładnych Big Grin (różowych itp.) Ale w tych pieniądzach znaleźliśmy Zamberlany (te ostatecznie kupiliśmy), Gaerne (te polecam osobiście) czy Red Rock. Jak dobrze poszukasz to i inne dobre, markowe, na vibramie etc. w tej kwocie znajdziesz. Pozdrawiam.


16-03-2016 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli
*****


Postów: 2,576
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #3
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Hm, to ja jeszcze spytam pod kątem sklepu - skąd jesteście? Wink

Jeśli chcecie chodzić w nich przede wszystkim w lecie, to nie trzymałabym się tego, żeby but miał koniecznie goretex - bez będzie tańszy i bardziej przewiewny (o ile oczywiście nie będzie skórzany Wink ). Na lato osobiście poleciłabym buty niskie, ale wiem, że wielu ludzi nie jest do tego przekonanych. Vibram z kolei jest chyba we wszystkich butach znanych marek.
Co do producenta - mogę polecić Aku, np. coś takiego http://www.ceneria.pl/Buty_Camana_Smu_Fi...ownaj.html . To są buty męskie, ale warto przymierzyć i zobaczyć, czy pasują (osobiście chodzę w męskich i jest w porządku). Te akurat mają goretex.



http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
16-03-2016 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
iLuminary

**


Postów: 17
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2015
Status: Offline
Post: #4
RE: Buty dla ukochanej ;-)

hemlighet napisał(a):
Hm, to ja jeszcze spytam pod kątem sklepu - skąd jesteście? Wink

Jeśli chcecie chodzić w nich przede wszystkim w lecie, to nie trzymałabym się tego, żeby but miał koniecznie goretex - bez będzie tańszy i bardziej przewiewny (o ile oczywiście nie będzie skórzany Wink ). Na lato osobiście poleciłabym buty niskie, ale wiem, że wielu ludzi nie jest do tego przekonanych. Vibram z kolei jest chyba we wszystkich butach znanych marek.
Co do producenta - mogę polecić Aku, np. coś takiego http://www.ceneria.pl/Buty_Camana_Smu_Fi...ownaj.html . To są buty męskie, ale warto przymierzyć i zobaczyć, czy pasują (osobiście chodzę w męskich i jest w porządku). Te akurat mają goretex.


Jesteśmy z Częstochowy, ja osobiście studiuję w Katowicach. Ogólnie jeśli będzie jakiś sklep na śląsku to nie ma żadnego problemu żeby podjechać i przymierzyć Smile

P.S. Kolor nie jest aż tak ważny, jednak chcielibyśmy aby to były buty wysokie za kostkę Smile

Dzięki wszystkim za każdą odpowiedź!


16-03-2016 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
PJack
Jacek
*****


Postów: 1,198
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2013
Status: Offline
Post: #5
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Jak studiujesz w Katowicach to zajrzyj koniecznie do summita przy ul. Kościuszki 10. Kupowałem tam ostatnio swoje buty, nie było żadnego problemu i marudzenia jak chciałem przymierzyć kolejny model z kolejną numeracją - sklepik mały ale wybór bardzo duży, ceny mieli przyzwoite.


Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2016 05:07 PM przez PJack.

16-03-2016 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grabarz
Adrian
*****


Postów: 1,862
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #6
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Cześć.
Po długim poszukiwaniu butów kupiłem Aku comona fitzroy gtx. Zaraz po mnie kupiła je moja żona i jest bardzo zadowolona, tak jak i ja Smile Kupiliśmy te buty w Bielsku, sklep "Turysta" na Barlickiego. Kosztują jakieś 460 zł,też nam je polecili, na forum Smile



''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)

Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2016 07:52 PM przez grabarz.

16-03-2016 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli
*****


Postów: 2,576
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #7
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Za czasów jak ja studiowałam w Katowicach, lubiłam sklep Tuttu, znajduje się na ulicy Kościuszki, zaraz koło wejścia na dworzec (a przynajmniej wejścia, które było tam 3 lata temu Toungue), mieli tam bardzo duży wybór, a obecnie widzę nawet jakieś promocje - http://www.tuttu.pl/pol_m_buty-i-skarpet...-1216.html Z czego dobrze pamiętam zaraz obok jest Summit o którym pisze PJack Smile



http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
16-03-2016 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Reinhold

****


Postów: 351
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2015
Status: Offline
Post: #8
RE: Buty dla ukochanej ;-)

PJack napisał(a):
Jak studiujesz w Katowicach to zajrzyj koniecznie do summita przy ul. Kościuszki 10. Kupowałem tam ostatnio swoje buty, nie było żadnego problemu i marudzenia jak chciałem przymierzyć kolejny model z kolejną numeracją - sklepik mały ale wybór bardzo duży, ceny mieli przyzwoite.

Ceny są dalej przyzwoite, ale w sklepie można dostać głównie treki marki Asolo. Kiedyś nawet ich lżejsze buty były nie do zajechania, ale obecnie produkcja przeniosła się na Ukrainę i jakość pozostawia wiele do życzenia.


17-03-2016 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
PJack
Jacek
*****


Postów: 1,198
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2013
Status: Offline
Post: #9
RE: Buty dla ukochanej ;-)

Reinhold napisał(a):

PJack napisał(a):
Jak studiujesz w Katowicach to zajrzyj koniecznie do summita przy ul. Kościuszki 10. Kupowałem tam ostatnio swoje buty, nie było żadnego problemu i marudzenia jak chciałem przymierzyć kolejny model z kolejną numeracją - sklepik mały ale wybór bardzo duży, ceny mieli przyzwoite.

Ceny są dalej przyzwoite, ale w sklepie można dostać głównie treki marki Asolo. Kiedyś nawet ich lżejsze buty były nie do zajechania, ale obecnie produkcja przeniosła się na Ukrainę i jakość pozostawia wiele do życzenia.

Rok temu kupowałem tam buty dla siebie - Asolo były - poza tym sporo innych, ale być może coś się zmieniło od tego czasu. Tak czy siak - zajrzeć warto.


17-03-2016 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: