Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
MOko - ceny noclegów
Autor Wiadomość
rwtwolves

*


Postów: 7
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2007
Status: Offline
Post: #1
MOko - ceny noclegów

Witam
Pod koniec sierpnia robie wypad w Taterki na jakis tydzień, mam zamiar zabazować w Morskim Oku. W związku z tym mam pytanko , jak kształują się w tym roku ceny (głównie chodzi o nocleg) - z góry dziękuje za jakies info.

PS Mam nadzieje że w dobrym temacie napisałem.Big Grin


23-08-2007 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
KasiaA
KrakowiankA
*****


Postów: 1,329
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2007
Status: Offline
Post: #2
RE: MOko - ceny noclegów

W MOku cena od osoby to około 48 zł, a w starym MOku (musisz miec własny śpiwór to około 34 zł.



"[Tatry]...Przeto stałyście się marzeniem, tęsknotą ludzi spragnionych modlitwy bezsłownej i słońca"
23-08-2007 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rwtwolves

*


Postów: 7
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2007
Status: Offline
Post: #3
RE: MOko - ceny noclegów

KasiaA napisał(a):
W MOku cena od osoby to około 48 zł, a w starym MOku (musisz miec własny śpiwór to około 34 zł.

dzięki Smile


23-08-2007 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tatromaniaczka

**


Postów: 27
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2007
Status: Offline
Post: #4
RE: MOko - ceny noclegów

To w nowym aż tyle :o Ja w zeszłym roku płaciłam w starym chjyba 32 zl.Wiem też że w nowym nocleg kosztował chyba 40 ale jak widać-podnieśli



"...wystarczy krótka chwila
wystarczy tylko raz
by serce drgnęlo w nas
by kochać cały czas"

http://www.forumgorskie.fora.pl
23-08-2007 01:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
wuzu

**


Postów: 47
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2007
Status: Offline
Post: #5
RE: MOko - ceny noclegów

No podnosza bo to juz nie schroniska tylko pensjonaty, komercja. W wozowni spalem z 7 lat temu na smierdzacym kojo, ale i tak mnie tam lepiej niz w glownym .


Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2007 07:04 AM przez wuzu.

06-09-2007 06:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #6
RE: MOko - ceny noclegów

No to odgrzeje troche wątek Smile
W planach w tym roku nocowanie w MOKu no i co tu dużo mówić wogóle po raz pierwszy nocleg w schronisku.Shy Ceny mnie troche powaliły. Ale ale mam pytanko? Gdzieś przeczytałam że w starym schronisku w MOKu nie ma łazienek i trzeba kursować do nowego. unsure Prawda to? Wiem wiem ważne żeby mieć nocleg ale... skoro zamierzam zarezerwować wcześniej i tyle za to zapłacić, to troche chyba pomarudzić moge Wink
A i jeszcze jedno. Oreintujecie się może na ile wcześniej warto tam zrobić rezerwacje żeby wogóle zdążyć?



I znów dopada mnie tęsknota ...
03-04-2008 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,671
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #7
RE: MOko - ceny noclegów

To zależy na kiedy chcesz rezerwować, pewnie na maj to już nie ma miejsc, jak masz już sprecyzowany termin to rezerwuj jak najszybciej. A jaki plan górski jeśli można wiedzieć?? baza wypadowa Moko, może być ambitnie Wink



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
03-04-2008 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #8
RE: MOko - ceny noclegów

Aj gapa ze mnie. Plany dość odległe jeszcze bo sierpień lub wrzesień.
No i faktycznie ambitnie. Ale ale jeszcze troche poczytam o trasach zanim się w nie wybiore Wink
Zobaczymy. Pewnie zasypie Was na forum pytaniami na temat tras z MOKa. Moje kochanie koniecznie chce Rysy i pewnie przy sprzyjąjącej pogodzie się wybierzemy. A co do reszty zobaczymy...



I znów dopada mnie tęsknota ...

Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2008 12:26 PM przez Ewcia.

03-04-2008 12:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
wuzu

**


Postów: 47
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2007
Status: Offline
Post: #9
RE: MOko - ceny noclegów

DO starego (glownego) idz tylko na zupe , tam cepry siedza i spia z przescieradlami. Ponizej kilka metrow masz stara wozownie, pieknei pachnie niewysuszonymi szmatami i czasem ze smietnika, inna atmosferaSmile
Czasem do tego smietnika misie przychodza w nocy , a z sali jak dobrze kojo dorwiesz widac mnicha ranoSmile


03-04-2008 12:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #10
RE: MOko - ceny noclegów

Zarówno w starym, jak i nowym są łazienki i prysznice, MOKO po 17/18 staje się znów klimatyczną ostoją górołazów.
Re. Wuzu - nie wiem co masz do pościeli, sam uważam się za cytując Twoje słowa "nie cepra" ale nigdy nie sądziłem, że skorzystanie z dobrodziejstwa spania w pościeli cokolwiek mi ujmuje, tym bardziej, że zarówno koliby, jak i inne przypadkowe szlakowo-noclegowe miejsca nie są mi obce. I nie namawiaj proszę Ewci do bojkotowania nowego schroniska, bo pozbawisz ją możliwości skorzystania z bufetu w którym nie tylko zupę można kupić.


03-04-2008 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #11
RE: MOko - ceny noclegów

Cytat:
Zarówno w starym, jak i nowym są łazienki i prysznice, MOKO po 17/18 staje się znów klimatyczną ostoją górołazów.
Re. Wuzu - nie wiem co masz do pościeli, sam uważam się za cytując Twoje słowa "nie cepra" ale nigdy nie sądziłem, że skorzystanie z dobrodziejstwa spania w pościeli cokolwiek mi ujmuje, tym bardziej, że zarówno koliby, jak i inne przypadkowe szlakowo-noclegowe miejsca nie są mi obce. I nie namawiaj proszę Ewci do bojkotowania nowego schroniska, bo pozbawisz ją możliwości skorzystania z bufetu w którym nie tylko zupę można kupić.

No skoro są łazienki to pewnie zdecyduje się na stare. Zawsze to troszke więcej kasy w kieszeni. Nie żebym miała coś do spania w pościeli Wink Ale Sylwester dobrze Cie zrozumiałam: jak nocuje w starym to nie moge skoczyć do bufetu na jedzonko do nowego??



I znów dopada mnie tęsknota ...
03-04-2008 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #12
RE: MOko - ceny noclegów

Ewcia napisał(a):
No skoro są łazienki to pewnie zdecyduje się na stare. Zawsze to troszke więcej kasy w kieszeni. Nie żebym miała coś do spania w pościeli Wink Ale Sylwester dobrze Cie zrozumiałam: jak nocuje w starym to nie moge skoczyć do bufetu na jedzonko do nowego??

Dla topograficznej ścisłości (to może być ważne)-obecnie w M.Oku wyróżniamy trzy obiekty:
1.Wozownia(tam gdzie Wszyscy przytulają się do Wszystkichw00t )
idąc na południe-po lewej od szosy- niskie.
2.Stare schronisko (Wszystko nad bufetem-dają pościel)
3.Nowe schronisko ( Wszystko nad garażem-od strony Żabiej Grani- też dają pościel)
Pozdrawiam



03-04-2008 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
wuzu

**


Postów: 47
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2007
Status: Offline
Post: #13
RE: MOko - ceny noclegów

W klapeczkach mozna przeskoczyc z jednego do drugiego budynkuSmile Zaden bojkot , tylkopamietam jak pani w "recepcji" (w starym glownym budynku z za bufetem u gory na polpietrze) proponowala inna cene za kojo lyse i a inna za te z posciela..... Mam swoj spiwor czysty wiec zawsze w nim spie. Jakos w Slowacji w standardzie jest jakies tam przescieradlo i nie slyszalem o zroznicowaniu cen z tego powodu Smile


03-04-2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,671
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: MOko - ceny noclegów

Ewcia napisał(a):
...Moje kochanie koniecznie chce Rysy i pewnie przy sprzyjąjącej pogodzie się wybierzemy. A co do reszty zobaczymy...


Ewcia sto razy bardzie polecam Ci (a tu szczególnie ze będziesz lipiec/sierpień) szlak na Przełęcz Pod Chłopkiem, nie będziesz stała w kolejce
jak na Rysy Wink



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
03-04-2008 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #15
RE: MOko - ceny noclegów

wuzu napisał(a):
Jakos w Slowacji w standardzie jest jakies tam przescieradlo i nie slyszalem o zroznicowaniu cen z tego powodu Smile

Eeee....W Terince, Zbojnickiej czy pod Wagą nie dojrzysz włoskich krajobrazów(tj.suszących się -upranych prześcieradeł).
Co najwyżej kocyk,polar(własny) pod głowę , łyk specyfiku(własnego) co by zniwelował wszelkie niewygody i lulu...Cool



03-04-2008 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: