Temat zamknięty  Napisz temat 
Strony (3): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 [3] Ostatnia »
Fantazje kaczyksa
Autor Wiadomość
tomiii

**


Postów: 35
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #31
RE: Emeryt Song

kaczyks napisał(a):

tomiii napisał(a):
a admina proszę o nie banowanie kolegi Smile Tak mało śmiechu i radości jest w naszym szarym życiu a kolega tak je nam ubarwia pięknie Smile


Nigdy tu nie wejdę !!! Za takie Potraktowanie!!!!!!!! żegnam!!!!

Wieszcie w co chcecie


Proszę nie odchodź Smile Będziesz takim naszym wieszczem Smile Będziesz pisał rożne opowieści, historyjki, bajki dla dzieci, później to wydamy i zgarniemy kasę. Tobie zafundujemy leczenie psychiatryczne, a admini powiedzmy np. zakupią jakiś większy serwer. Bo gwarantuję, że wejść będzie więcej niż na Wirtualną Polskę, a gdzie tam więcej niż na GOOGLE Smile


Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2010 11:36 AM przez tomiii.

09-04-2010 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mallaidh

*****


Postów: 3,723
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #32
RE: Fantazje kaczyksa

Good job! Big Grin

edit - myślę, że można już sobie dać z tym spokójBig Grin


Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2010 11:48 AM przez Mallaidh.

09-04-2010 11:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotrekDz
...
*****


Postów: 3,603
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #33
RE: Fantazje kaczyksa

Znów mnie minął halnyBig Grin

Kaczyks, źle Ci nie życzę więc proponuję, jak już znajdziesz inne forum, to pisz najpierw w Wordzie, tam ci wszystko podkreśli. Pozmieniasz, poprawisz i wkleisz.
Przynajmniej pod tym względem Twoje wypowiedzi będą się trzymać kupy.



Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
09-04-2010 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomiii

**


Postów: 35
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #34
RE: Fantazje kaczyksa

Mallaidh napisał(a):
Good job! Big Grin

edit - myślę, że można już sobie dać z tym spokójBig Grin


Nie no nie obrażaj Go mówiąc o nim jak o rzeczy. Jest jaki Jest, ale jest człowiekiem, rozum i umysł ma (chyba Smile ) A w dodatku jaki uzdolniony, spójrzcie na to ile trzeba mieć wyobraźnie, żeby opisać taką wyprawę, tyle dramatyzmu było w tym. Jak się to czytało, to aż dech zapierało, serce biło szybciej, kropelki potu spływały po czole. Ja się czułem jak sam tam bym był obok Niego. Niesamowite. Kaczyks nie wiem gdzie pracujesz, ale zmieniaj robotę. Odkryj swoje prawdziwe ja i zacznij pisać książki. Taki talent, taki umysł. Może doczekamy się drugiej części filmu ,, Piękny umysł" w roli głównej: Kaczyks. Ja już to widzę sława, mamona, błyski fleszów. Tak to on, to naprawdę on......................................................................... Kaczyks.
Na zawsze w naszych sercach. Amen


Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2010 12:15 PM przez tomiii.

09-04-2010 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Edyta85

*****


Postów: 2,593
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #35
RE: Fantazje kaczyksa

kurcze tak chciałam obejrzeć te zdjęcia a nie będzie mi to dane Toungue



"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
09-04-2010 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sokół
Brak aktywacji konta


Post: #36
RE: Fantazje kaczyksa

Christian Andersen Forumowy. Tamten też słynął z baśni.

Ale jaja.


09-04-2010 02:10 PM
viking

****


Postów: 214
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2009
Status: Offline
Post: #37
RE: Fantazje kaczyksa

Witam i pozdrawiam, też lubię śmiać się, ale wszystko powinno mieć jakieś granice ? toteż, nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji, jednak jeden post tomiego tak mnie wkurzył , że napiszę ? co ja jako ?młody na tym forum ? myslę.

Otóż wg mnie Kaczyks ? pomimo wielu uchybień, poszedł gdzie poszedł ? najważniejsze, że szczęśliwie wrócili, ze popełnili kilka błędów ? to fakt, chciał opisać swoje spostrzeżenia -tak na szybko, chaotycznie, spontanicznie- prawdopodobnie wiedział, że nie wszystko na jego ?wyprawie? było Ok., ale opisał ? myślę, że dziś całkiem inaczej opisałby swoją relację i byłoby ?.cacy. Kto czytał Krakauera ?Wszystko za Everest?, wie, i zresztą autor sam tego nie kryje ? jakie miał naciski aby o pewnych rzeczach jakie zaistniały na wyprawie nie wywlekać na światło dzienne. Ale opisał to na gorąco i chwała mu za to, to samo ma się z opisami J.Simpsona .

Ale do rzeczy tomiii

Jak mówi przysłowie ?każdy kij ma dwa końce? , pojechałeś ostro po Kaczyksie, to zobaczymy jak zareagujesz jak ja pojadę trochę po Tobie.

Oficjalnie na tym forum zadebiutowałeś w dniu 18.01.2010 cytuje ??

Z powodu że chciałbym zabrać dziewczynę która była 2 razy ze mną w polskich tatrach i wiem czego się spodziewać po niej Kondycja dobra w oby dwóch przypadkach w sile wieku(21 lat) w tatrach byłem 15 razy( latem) więc jako takie obycie jest i także duży respekt??

Czyli młody 21 latek, który już 15 razy był w Tatrach ? pyta się starszyzny na tym forum i to jest fajne - czyli wszystko suuuuuuuper , jednocześnie młody a już taki obyty i do tego nastawiony na ??

cyt?.. Ja jestem nastawiony na chodzenie, nie koniecznie po szczytach tatr wysokich,..?

czyli jak na mój domysł w tych swoich 15 pobytach na pewno znajdują się takie cele jak: Gubałówka, Krupówki, Krokiew, Nosal, Sarnie Skały,doliny: Kościeliska wraz z Mroźna jaskinią oraz Smereczyńskim Stawem oraz schroniskiem Ornak, Olczy wraz zaliczeniem b trudnego szczytu jakim jest Kopieniec, Chochołowska wraz z poznawaniem okolicznych szałasów, Gąsienicowa wraz z wejściem nad Czarny Staw oraz trudne i skomplikowane logistycznie dojście w okolice kolejki krzesełkowej, Kalatówki wraz z podejściem do schroniska na Kondratowej, na pewno w swoim bogatym wykazie masz polanę Rusinową, w swoich dokonaniach doszedłeś też do doliny Pięciu Stawów Polskich (a tak nawiasem ? wiesz ile jest tam rzeczywiście stawów), Asfaltową drogą do Morskiego Oka oraz wejście na honorną przełęcz o której piszesz

Cyt??, no najlepiej coś takiego jak na szpiglasową..?.No i twój max czyli cyt. ?..dłuższych tras to byłem z nią, piechotką na Kasprowy w prawo na czerwone, na ciemniak, na tomanową przełecz, do schroniska na ornaku i piechotą do kir. Powiem ze żyliśmy na drugi dzień?..?.

Na początku pisałeś o swej dobrej kondycji, a ona jak na 21 latka taka dobra to chyba nie jest (ew dawniej nie była ale teraz jest?na pewno. Zaiste doświadczenie górskie ? to Ty posiadasz. Jako, że masz dostęp do netu to

i cyt?.. oglądałem sobie zdjęcia w galerii to jestem zachwycony Zielonym Stawem Kieżmarskim ale gdzie to jest to nie wiem???

No i tu mnie zawiodłeś ? coś takiego jak Google ? to uczyli ????. Kolejny zawód jaki mi sprawiłeś

to cyt?.. Łomnicą jest tam wejście czy tylko kolejką a jak jest to jak wygląda?? Długość trasy może być spora??.

Odpowiem, ci ? są tam wejścia ? ale na dzień dzisiejszy i najbliższe kilka lat - na pewno nie dla Ciebie.
Piszesz, że

cyt. ?..jestem biednym studentem i zbieram cały rok żeby móc wyjechać sobie chociaż na 10 dni w tatery a co do kolejki na łomnice to sie tylko zapytałem jak to wygląda Analizując wszystkie za i przeciw( głównie cenny) to chyba zamierzam udać sie do zakopca i wybrać sie na jakieś dwa wypady na stronę słowacką.

I tutaj ładnie ci Sokól odpisał :cyt ??.Ekonomii to Ty nie studiujesz na pewno.
Wypad na Słowację Ci sie za cholerę nie opłaca, bo w zakopanem wcale nie jest taniej. A tu tracisz jeszcze dwa razy bilet do Smokovca i z powrotem (chyba, że wracasz na Łysą Polanę)I mnóstwo czasu??

I dalej faktycznie potwierdzasz, że

cyt.??? ekonomi nie studiuje, zobaczymy do sierpnia jaki kurs będzie miało Euro Z tego co udało mi się poszperać po forum to jakieś PKS jeżdżą z dworca z zakopanego i to moim zdaniem nie jest jakiś wielki koszt( zawsze zostaje złapanie stopa . A kwatere mam co roku tą samą od 10 lat więc już udało się mi i mojej rodzinie dostać rabat.

Czyli od 10 lat jeździsz w Tatry ? w których byłeś 15 razy i jak piszesz

cyt. ....Ja nie mam na celu pojechać tam i szybko łazić, biegać i zdobywać. Bardzo lubię sobie iść na piątkę, na halę gąsienicowa, usiąść w pobliżu lądowiska i siedzieć (no prawie w spokoju) 4 godzinki i patrzeć, podziwiać, relaksować. Każdego rajcuję co innego w górach. Jak nie ma się czasu pochodzić to można w taki sposób, spędzać czas w górach??

Moja rada :tylko jak tak będziesz często siedział obok tego ?lądowiska? to uważaj , żeby ci ?śmigło? nie siadło na twojej głowie ? bo już pewne symptomy choroby ?wszystko wiedzącego? masz . A może studiujesz Prawo? bo po twoim dzisiejszym poście :

cyt.?...a upublicznianie czyiś zdjęć bez zgody autora może się skończyć sprawą z powództwa cywilnego? Chcesz nadal to ciągnąc czy się przyznasz i ocalisz resztkę godności??..?. no i tu też jedziesz na całego ?

skąd masz 100% pewność, że takiej zgody nie miał?. Kontynuując swoje dzisiejsze celne spostrzeżenia - myślę czy aby nie jesteś na Pedagogice i ten ton MY(Partia, Naród, etc):

Cyt.??..Daliśmy Tobie szanse kolego, żebyś się przyznał, a ty nadal robisz z siebie idiotę.
?????I Proszę Cię-ZAMILCZ JUŻ NA WIEKI!!!!!!!

Super ? końcówka zaiste godna największego znawcy. Jednocześnie, sam wyjawiasz swoje miejsce zamieszkania - hihihi - a także ciekawe poglądy

cyt.?..Tobie wielki kamień spać na głowę. Idź na forum ludzi w Gdańsku, którzy ,,mieszkają" na ulicy Srebrniki 1 Tam się powinieneś dogadać,??

Czyżbyś sam był mieszkańcem tego ?przybytku???? Ale idziemy dalej a teraz piszesz (z prośbą) do admina :

cyt .?.. admina proszę o nie banowanie kolegi Tak mało śmiechu i radości jest w naszym szarym życiu a kolega tak je nam ubarwia pięknie ?.? Jedziesz po ?bandzie ?dalej cyt . ????.. Proszę nie odchodź Będziesz takim naszym wieszczem Będziesz pisał rożne opowieści, historyjki, bajki dla dzieci, później to wydamy i zgarniemy kasę. Tobie zafundujemy leczenie psychiatryczne, a admini powiedzmy np. zakupią jakiś większy serwer. Bo gwarantuję, że wejść będzie więcej niż na Wirtualną Polskę, a gdzie tam więcej niż na GOOGLE

Fakt , On je ubarwił ? ale Ty też potrafisz je ubarwić . Ale tym swoim poniższym postem toś mnie ?wqur??ł? na całego.

Cyt .??.Jest jaki Jest, ale jest człowiekiem, rozum i umysł ma (chyba ) A w dodatku jaki uzdolniony, spójrzcie na to ile trzeba mieć wyobraźnie, żeby opisać taką wyprawę, tyle dramatyzmu było w tym. Jak się to czytało, to aż dech zapierało, serce biło szybciej, kropelki potu spływały po czole. Ja się czułem jak sam tam bym był obok Niego. Niesamowite. Kaczyks nie wiem gdzie pracujesz, ale zmieniaj robotę. Odkryj swoje prawdziwe ja i zacznij pisać książki. Taki talent, taki umysł. Może doczekamy się drugiej części filmu ,, Piękny umysł" w roli głównej: Kaczyks. Ja już to widzę sława, mamona, błyski fleszów. Tak to on, to naprawdę on......................................................................... Kaczyks.
Na zawsze w naszych sercach. Amen??


tomii ? (przed tobą kilka lat nauki) na przyszłość ? jako, że sam do tej pory nie raczyłeś napisać w kilku zdaniach o swoich 10- letnich ?tatrzańskich podbojach? ? to unikaj wypowiadania się i krytykowania ? w takim stopniu ? jak ?pojechałeś? po Kaczyksie .

tomiiii - ja też święty nie jestem, ale żeby tak po kimś jeździć-to trzeba mieć tupet, a jak widzę to na razie ci go nie brakuje.

viking

ps wszystkie cytaty tomiego oryginalne - łącznie z pisownią, jednocześnie czekam tomiiii - na twoją pierwszą tatrzańską relację - może być to historia o pewnym tatrzańskim lądowisku - bo jak sam piszesz, lubisz tam przebywać a i czasu powinno ci wystarczyć.



"Góry są silniejsze niż obawa o siebie. Dla mnie jest to tak silne, że czuję potrzebę ciągłego bycia w górach". "Napał"

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2010 02:56 PM przez viking.

09-04-2010 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #38
RE: Fantazje kaczyksa

Teraz i ja już nie wiem o co chodzi uhm Zdjęcia nie widziałem i ciężko coś na ten temat powiedzieć. blink Kaczyks przyznaj, co Ty znowu nazwyrabiałeś. Powoli zaczynałem się do Ciebie przyzwyczajać i teraz chcesz zbanować.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2010 06:57 PM przez Stasiu.

09-04-2010 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaczyks
Zbanowani


Postów: 162
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Feb 2010
Status: Offline
Post: #39
RE: Fantazje kaczyksa

To prawda 2 z tych zdjęć pochodzą z nielegalnego zródla , wszyscy widzę się sprawdzają na wzajem ... , a napewno mnie atak nadrzędnych celów po kolei każdego słowa ,

Tomi każdy to nie ty napewno nie ja.......

Spodziewałem się postu takiego jak ty dałeś : Stasia,Łukasza,Pedra , itd..

w sumie wiesz co wyskoczyłeś jak choinka i masz satysfakcję ...

Jestem pod wrażeniem innych forumowiczów za ich spokój i przeczekanie co do oceniania i jestem strasznie zdziwiony bo przekroczyłeś pewnie granice(tomi)

tak te 2 zdjęcia są bez zgody.. 3 zdjęcia są prawdziwe , prawda jest taka że nie miałem jak zeskanować pozostałych... , a byscie się mnie czepiali że sciemniam że tak i siak zle zrobiłem ... , naprawdę zaczełem się od 1 posta przejmowac waszymi słowami w stosunku do mnie i lekceważenia.....

Viking dziękuje , jesteś prawdziwym górołazem , ze swoją mądrością i doświadczeniem możesz służyć za przykład wszystkim.

Oceniasz każdą sytuacje obiektywnie .i nie boisz się powiedzieć co myślisz , Bezstronność to sens tego forum...

czy będe czy nie. i tak wy tutaj wszyscy zostaniecie ze swoim Duchem walki i pasją górską ;] i oby tak trzymać dalej .Nie ulegajcie nigdy presji i naciskom Tak jak ja uległem tu pewnym osobą.... i stało się jak się stało..

Na dowód że jestem górołazem .. a nie amatorem któremu zażucicie że nigdy nie był w górach ... pare fotek

Mam nadzieje że nikt mi już nie zażuci że to falsyfikaty


Pozdrawiam




A tobię viking dziękuję , mądrość doświadczonego człowieka w chodzeniu po górach tak jak




Załączone pliki Miniatury
           
09-04-2010 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bober37

*****


Postów: 1,196
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2008
Status: Offline
Post: #40
RE: Fantazje kaczyksa

Panie Kaczykaks czy jak tam sie zwiesz?Albo jesteś misztrz sciemy albo skończony debil z Ciebie ale bardziej sądzę że debil, wal teraz riposty na mnie że do lasu Cię wysyłam ale bez urazy Ty dziki jestes hahahha



Życie jest za krótkie....więc po cholerę być przeciętnym człowiekiem.... Kazimierz Kutz
09-04-2010 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaczyks
Zbanowani


Postów: 162
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Feb 2010
Status: Offline
Post: #41
RE: Fantazje kaczyksa

bober37 napisał(a):
Panie Kaczykaks czy jak tam sie zwiesz?Albo jesteś misztrz sciemy albo skończony debil z Ciebie ale bardziej sądzę że debil, wal teraz riposty na mnie że do lasu Cię wysyłam ale bez urazy Ty dziki jestes hahahha


Jeszcze coś?.... Posłucham cię z chęcią Bober... Wykorzystuj sytuacje póki możesz... jestem pierwsza tu osobą na której możesz się wyżywac więc to zrób ......

W domu nie ma na kim to na KAczyksie możesz

Masz prawo

czekam na twoje pole do popisu

spodziewam się wiecej wrzut więc słucham was....

nie jest to miłe ale.......


09-04-2010 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bober37

*****


Postów: 1,196
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2008
Status: Offline
Post: #42
RE: Fantazje kaczyksa

E Ty Kaczka czy cus tam? Wiesz co? Kiedyś komus obiecałem że wpierole na stkou w górach ale Tobie do wjebie i z całym szacunkiem dla pozostałych użytkowników forum to Ty Kaczka jesteś tu debilem z którego wszyscy maja polewkę i wiesz co? idz się utop w zatoce Gdańskiej hahahha



Życie jest za krótkie....więc po cholerę być przeciętnym człowiekiem.... Kazimierz Kutz
09-04-2010 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaczyks
Zbanowani


Postów: 162
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Feb 2010
Status: Offline
Post: #43
RE: Fantazje kaczyksa

bober37 napisał(a):
E Ty Kaczka czy cus tam? Wiesz co? Kiedyś komus obiecałem że wpierole na stkou w górach ale Tobie do wjebie i z całym szacunkiem dla pozostałych użytkowników forum to Ty Kaczka jesteś tu debilem z którego wszyscy maja polewkę i wiesz co? idz się utop w zatoce Gdańskiej hahahha


..............................................


09-04-2010 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Edyta85

*****


Postów: 2,593
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #44
RE: Fantazje kaczyksa

Bober miejże trochę litości co?? Takie wycieczki poproszę na PW. Przesadzasz, szczególnie z tą zatoką.



"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
09-04-2010 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Temat zamknięty  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: