Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
Współpraca
Autor Wiadomość
Montenegro

****


Postów: 330
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Offline
Post: #1
Współpraca

Witam,
Starsi forumowicze pewnie mnie znają.
Dlaczego piszę? Bo chciałem zaproponować współpracę pomiędzy naszym a Waszym serwisem górskim. Jak wiadomo naszym głównym celem jest spotykanie się i poznawanie nowych osób w górach, dlatego na początek chciałbym zaproponować wspólny zjazd górski na Babiej Górze zimą 21/22 luty 2009. Myślę, że czas połączyć nasze siły Smile



http://www.gory-szlaki.pl - serwis górski
28-12-2008 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Mordimer
Madderdin
*****


Postów: 577
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2008
Status: Offline
Post: #2
RE: Współpraca

Czyżby szykował się jakiś sojusz? ToungueBig Grin

a może fuzja Wink

pozdrawiam


28-12-2008 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #3
RE: Współpraca

Szkoda, że nie jestem czarownicą. Przyleciałbym na miotle giggle Z tym terminem może być problem, bo niektórzy z GŚ mają kursiki zimowe i lawinowe w Taterkach. uhm Pożyjemy, zobaczymy. Może się coś wolnego znajdzie.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2008 10:57 PM przez Stasiu.

28-12-2008 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #4
RE: Współpraca

Tak jak pisał Stasiu w lutym dużo ludzi w Tatrach będzie, ale może ktoś się znajdzie z okolicy i zawita na Babią w tym czasie.



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
29-12-2008 08:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #5
RE: Współpraca

Montenegro napisał(a):
Witam,
Starsi forumowicze pewnie mnie znają.
Dlaczego piszę? Bo chciałem zaproponować współpracę pomiędzy naszym a Waszym serwisem górskim. Jak wiadomo naszym głównym celem jest spotykanie się i poznawanie nowych osób w górach, dlatego na początek chciałbym zaproponować wspólny zjazd górski na Babiej Górze zimą 21/22 luty 2009. Myślę, że czas połączyć nasze siły Smile

Monte, każde Forum ma indywidualny charakter i niech tak zostanie. Piszesz, że "naszym głównym celem jest spotykanie się i poznawanie nowych osób w górach". Myślę, że w zależności od osoby ten główny cel może brzmieć różnie. Dla wielu uczestnictwo w Forum to po prostu bycie bliżej gór, a także rozszerzanie wiedzy w tym zakresie. Spotkania? Jak najbardziej, ale z ludźmi których się zna, z którymi się rozmawia na codzień. Taka jest moja opinia. Bez żadnego wytykania ale na GŚ pomijając wczoraj ostatniego posta napisałeś ponad 2 lata temu i nagle wychodzisz z taką propozycją pomiędzy dziesiątkami a może nawet i setkami ludzi którzy się kompletnie nie znają.

Nie jestem absolutnie przeciwny organizacji przez Ciebie spotkania na Babiej i poinformowania nas o tym fakcie. Kto chce niech pojedzie i niech się świetnie bawi. Nie róbmy jednak z hobbystycznych forów górskich odpowiednika sytuacji w biznesie gdzie dwie firmy łączą się ze sobą aby być większe. Tu nie o to chodzi.

Pozdrawiam.



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
29-12-2008 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #6
RE: Współpraca

ups, cóś jakby kubeł zimnej wody przeleciało po łączach - brutalne to życie ..

ps. ja sądzę, że Montemu nie chodziło o fuzję, lecz o możliwość spotkania się różnoforzastych górołazów


29-12-2008 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sokół
Brak aktywacji konta


Post: #7
RE: Współpraca

Cytat:
Witam,


Cześć i czolem.

Cytat:
Starsi forumowicze pewnie mnie znają.


Jako pełnoletni Forumowicz - powiedzmy w wieku średnim - przyznam, że Cię nie znam.

Cytat:
Dlaczego piszę? Bo chciałem zaproponować współpracę pomiędzy naszym a Waszym serwisem górskim.


Będziemy sobie wzajemnie sprzedawać posty? Czy będziemy na umowę - zlecenie zakladać nowe tematy? DevilA może będziemy pisać na maksa tu i tam, żeby nabić jak najwięcej postów? uhm

A może powymieniamy się relacjami, żeby wszystkie były takie same i tu i tam?
Troszkę nie rozumiem zamiaru...


Cytat:
Jak wiadomo naszym głównym celem jest spotykanie się i poznawanie nowych osób w górach, dlatego na początek chciałbym zaproponować wspólny zjazd górski na Babiej Górze zimą 21/22 luty 2009.


Wiesz, nie możesz chyba tak uogólniać... Szczerze mówiąc wolałbym spotkać się na Zjeździe Górskim Górskiego Świata tylko z Górskim Światem. Przepraszam, że to może brutalnie zabrzmi, ale... wybrałem sobie ten Górski Świat jako moje Forum - jedyne. (a niektórzy piszący tu doskonale wiedzą, że są również inne Fora w sieci...). I jeśli chcesz przyjechać na spotkanie Górskiego Świata to napisz troszkę ciekawych postów na GŚ - jestem stanowczo na nie jeśli chodzi o wspólny zlot.

Równie dobrze mogę to zaproponować ludzion z tatry.prv, TG lub 321gory. Tylko pytanie - po jaką cholerę???

Jak chcesz to możemy tak zgrać zloty (osobno Wasze i osobno Nasze), żeby odbyć walkę na śnieżki w dziesięcioosobowych brygadach lub zrobić maraton beskidzki - dziesięć ludzi od Was i dziesięć od nas - i lecimy 24 godziny do danego punktu zbierając po drodze dowody przejścia trasy.

Ale wspólne spotkanie? Nie, ja dziękuję. blink

Cytat:
Myślę, że czas połączyć nasze siły Smile


Nie obraź się proszę, ale czuję, że doskonale sobie damy radę sami. ok

Pozdrawiam wszystkich Smile)


29-12-2008 02:05 PM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Edyta85

*****


Postów: 2,593
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #8
RE: Współpraca

Sokół napisał(a):
Przepraszam, że to może brutalnie zabrzmi, ale... wybrałem sobie ten Górski Świat jako moje Forum - jedyne. (a niektórzy piszący tu doskonale wiedzą, że są również inne Fora w sieci...).
Równie dobrze mogę to zaproponować ludzion z tatry.prv, TG lub 321gory. Tylko pytanie - po jaką cholerę???

zgodzę się z Sokołem, zanim trafiłam na to forum przejrzałam wiele innych, ale jakoś one do mnie nie trafiły. Odpowiada mi atmosfera jaka tu panuje, i nie chce żeby t uległo zmianie.


Sokół napisał(a):
Jak chcesz to możemy tak zgrać zloty (osobno Wasze i osobno Nasze), żeby odbyć walkę na śnieżki w dziesięcioosobowych brygadach lub zrobić maraton beskidzki - dziesięć ludzi od Was i dziesięć od nas - i lecimy 24 godziny do danego punktu zbierając po drodze dowody przejścia trasy.

całkiem ciekwa propozycja, tylko czy coś takiego by wypaliłouhm



"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
29-12-2008 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #9
RE: Współpraca

Montenegro napisał(a):
Witam,
Starsi forumowicze pewnie mnie znają.
Dlaczego piszę? Bo chciałem zaproponować współpracę pomiędzy naszym a Waszym serwisem górskim. Jak wiadomo naszym głównym celem jest spotykanie się i poznawanie nowych osób w górach, dlatego na początek chciałbym zaproponować wspólny zjazd górski na Babiej Górze zimą 21/22 luty 2009. Myślę, że czas połączyć nasze siły Smile


Witaj Montenegro Smile
Oczywiście pamiętam
Swego czasu -byłeś aktywnym Forumowiczem ,napisałeś wiele ciekawych postów ( do czego zachęcam i teraz-mając nadzieję , że funkcja Administratora innego Forum-nie będzie w tym przeszkodą Wink )
Wiem , że stworzyłeś własną stronę górską( czasem zaglądam jako "czytacz", by zapoznać się z relacjami Użytkowników z różnych gór ok ).
THX za inicjatywę spotkania na Babiej Górze.
Pozwolę sobie jednak w tym miejscu podnieść pewne wątpliwości. Jest tak że Forumowicze decydujący się na udział w tego typu imprezach- znają się już wcześniej, czy przez dyskusję(rozmowy Rolleyes ) w necie , czy przez wspólne przygody górskie.
Przy dość licznej frekwencji- można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć-że taki zlot- byłby de facto spotkaniem ludzi z różnych miejsc- nie mających zbyt wielu wspólnych tematów.
Kwestia następna.
Skoro podjąłeś publicznie na Forum , sprawę współpracy (połączenia sił-cytuję) serwisów górskich-co jak dla mnie jest stwierdzeniem nieco enigmatycznym - to na czym miała by ona polegać ?

Przestrzeń internetowa - w zakresie grup dyskusyjnych, forów czy serwisów zajmujących się szeroko pojętą tematyką turystyki górskiej- jest dość licznie reprezentowana.

Ogólnie można zaryzykować stwierdzenie- że każde Forum górskie ma swoją specyfikę,klimat i użytkowników- którzy akceptują ten stan rzeczy.

Pozdrawiam



29-12-2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,466
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #10
RE: Współpraca

Czekam dnia aż Montenegro zaproponuje wspólne spotkanie z Forum Turystyka Górska. U nas On robi za guru.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
29-12-2008 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #11
RE: Współpraca

Łukasz napisał(a):
Czekam dnia aż Montenegro zaproponuje wspólne spotkanie z Forum Turystyka Górska. U nas On robi za guru.

uhm Klub "Góry-szlaki" znacznie by powiększył swoje szeregi Cool



29-12-2008 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #12
RE: Współpraca

mirek napisał(a):

dr.Etker napisał(a):

Łukasz napisał(a):
Czekam dnia aż Montenegro zaproponuje wspólne spotkanie z Forum Turystyka Górska. U nas On robi za guru.

uhm Klub "Góry-szlaki" znacznie by powiększył swoje szeregi Cool

Zgadza się.ok

Mirek !
Sam bym wstąpił !w00t
Ale tam ponoć przyjmują tylko ludzi o czystych sercach i niewinnych intencjachCool
Z żalem zawiadamiam-że jeszcze nie spełniam powyższych kryteriówCry
Ale w przyszłości ... uhm Kto wie ?



29-12-2008 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #13
RE: Współpraca

dr.Etker napisał(a):
...
Sam bym wstąpił !w00t
Ale tam ponoć przyjmują tylko ludzi o czystych sercach i niewinnych intencjachCool
Z żalem zawiadamiam-że jeszcze nie spełniam powyższych kryteriówCry
Ale w przyszłości ... uhm Kto wie ?


ooooo wiwato El Santo Doctore Humore

   



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
29-12-2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: Współpraca

Pablo napisał(a):

dr.Etker napisał(a):
...
Sam bym wstąpił !w00t
Ale tam ponoć przyjmują tylko ludzi o czystych sercach i niewinnych intencjachCool
Z żalem zawiadamiam-że jeszcze nie spełniam powyższych kryteriówCry
Ale w przyszłości ... uhm Kto wie ?


ooooo niech żyje El Santo Doctore Humore


Powoli Pablo, powoli...
Jak wiecie Wszyscy jednym z celów statutowych Klubu "Góry-szlaki " jest ochrona środowiska .
A ja ...Shy
Wstyd się przyznać,jestem trochę na bakier z filancami i....bywam ścigany z mocy prawa w związku z powyższym
Ale jest nadzieja.... Huh
Zobowiązuję się publicznie do pokuty.
Przy najbliższej okazji-przejdę na kolanach drogę od werandki do baru w schronisku morskoocznym (z powrotem już nie,aby browara nie rozlaćw00t )
Pablo będzie świadkiem !
Oczywiście po powyższym fakcie rozważymy przystąpienie do klubu innocent



Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2008 06:46 PM przez dr.Etker.

29-12-2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #15
RE: Współpraca

Moment, moment Doktorku. Ja też chcę być świadkiem Twego pokutnego chodzenia na kolanach. Kiedy to będzie? uhm Mam nadzieję, że mnie poinformujesz. Czekam z niecierpliwością giggle



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
29-12-2008 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: