Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (136): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 Następna > Ostatnia »
co nam w duszy gra
Autor Wiadomość
margit
Putinowa
*****


Postów: 1,217
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #16
RE: co nam w duszy gra

Bo to tak fajnie ze sobą współgra Smile Przypomniał mi się właśnie utwór zespołu Tool , w tle jest, burza, ale cały utwór jest jakby jedną burzą. Takiej harmonii muzyki z przyrodą i tak idealnie oddanego burzowego klimatu to nigdy wcześniej nie słyszałam
znalazłam
http://pl.youtube.com/watch?v=GX-EUff234...re=related

jak dla mnie, coś pięknego Smile



I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)
25-08-2008 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
paaulo
snow addict
*****


Postów: 1,625
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #17
RE: co nam w duszy gra

W burzowych klimatach nie mogło by zabraknąć The Doors - Riders on the storm.

P.S. o koncertach Tool co nieco może opowiedzieć Fazik. Smile


25-08-2008 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
margit
Putinowa
*****


Postów: 1,217
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #18
RE: co nam w duszy gra

Aaaaa to bym go z przyjemnością z mężem moim poznała, bo Krzysiek po ostatnim koncercie, który przegapił ( jechał do pracy w Norwegii) ma żałobę do dziś.



I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)
25-08-2008 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
przemo

*****


Postów: 1,259
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2008
Status: Offline
Post: #19
RE: co nam w duszy gra

Co ma wspólnego rock z górami?
Widać wiele.Smile


26-08-2008 06:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Snieshka

*****


Postów: 1,391
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #20
RE: co nam w duszy gra

a o Comie to nikt nie wspomniał Smile no to ja właśnie wspominam Smile Coma, oh yeahhhh, to jest to Smile i Rage Agains The Machine Smile

Ale przy radiowych "hitach" też się człowiek gibał nie raz Smile
I mam skłonności do transu Smile<-- tak dla odmiany Smile (nie mylić z techno)



"Gdy maja Cię wieszać poproś o szklankę wody - nigdy nie wiadomo co się stanie, zanim przyniosą"

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2008 06:23 AM przez Snieshka.

26-08-2008 06:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Edyta85

*****


Postów: 2,593
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #21
RE: co nam w duszy gra

Snieshka napisał(a):
Ale przy radiowych "hitach" też się człowiek gibał nie raz Smile


Ale dopiero po odpowiedniej zaprawie, kiedy nie miało już takiego znaczenia co leci giggle



"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
26-08-2008 07:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
paaulo
snow addict
*****


Postów: 1,625
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #22
RE: co nam w duszy gra

Snieshka napisał(a):
a o Comie to nikt nie wspomniał Smile no to ja właśnie wspominam Smile Coma, oh yeahhhh, to jest to Smile i Rage Agains The Machine Smile

Comę na żywo słyszałem raz - support na koncercie Pearl Jam. Niestety nagłośnienie włączyli dla nich fatalne, nie dało się słuchać.
RATM nie mogłoby tu zabraknąć. Cool


26-08-2008 08:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Snieshka

*****


Postów: 1,391
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #23
RE: co nam w duszy gra

Owszem ,nie mogłoby Smile
hmmm, byliśmy zatem na tym samym koncercieSmileAch, wyszalałam się niesamowicie Smile Uwierz paaulo, ze to nagłośnienie jakie mieli w Chorzowie w porównaniu z tym jakie im zgotowano na juwenaliach w Krk, było rewelacyjne.

Edytko ,niewątpliwie masz trochę racji, ale są takie kawałki radiowe, ze nóżka tupie pod biurkiem a koledzy z pracy mogą poznać moje umiejętności wokalne-a raczej ich brak Toungue I nie potrzeba mi do tego zaprawy Smile



"Gdy maja Cię wieszać poproś o szklankę wody - nigdy nie wiadomo co się stanie, zanim przyniosą"
26-08-2008 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Lorelei
~~Avionetka~~
*****


Postów: 1,145
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #24
RE: co nam w duszy gra

Snieshka napisał(a):
Edytko ,niewątpliwie masz trochę racji, ale są takie kawałki radiowe, ze nóżka tupie pod biurkiem a koledzy z pracy mogą poznać moje umiejętności wokalne-a raczej ich brak Toungue I nie potrzeba mi do tego zaprawy Smile


popieram, są kawałki które nie wymagają zaprawy Smile Ja na przykład uwielbiam 70s i 80s, moze faktycznie troche sentymentalnie, ale na dodatek jak się świetnie do tego tańczy! Szczególnie do 80tek Big Grin

A tak na codzień to słucham Queen (czy ja tu jestem jedyna???? nikt jeszcze nie wspomniał mistrza Freddy'ego Sad ), Theriona, Kazika, troche spokojniejszych: Anathema czy Theater of Tragedy, starych (!) Depechów, Floydów tez mi się zdarza, Bloc Party, NIN, Tool...

No i naturalnie hity disco polo Toungue giggle ale do tego faktycznie potrzebna jest zaprawa... i to solidna Rolleyes



~~And I think to myself - what a WONDERFUL world!~~
26-08-2008 08:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
paaulo
snow addict
*****


Postów: 1,625
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #25
RE: co nam w duszy gra

Na szczęście potrafią też dać dobre nagłośnienie. Na The Police było wreszcie takie jak należy.

Miód dla moich uszu, niestety mało znani w PL, więc się podzielę - Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart (dla niecierpliwych - wokal od 4:41).


Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2008 08:25 AM przez paaulo.

26-08-2008 08:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Snieshka

*****


Postów: 1,391
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #26
RE: co nam w duszy gra

Eeee, wcale nie Smile Moim hitem przewodnim jest Pszczółka Maja i Czarny Alibaba Big Grin
Ooo, Tool, tak Smile I troszku podobnie- Coldplay, strasznie lubię ich piosenki, bardzo dobrze mi sie kojarza. Czasem aż zalatuje melancholią i rzępoleniem od niechcenia - i to chyba mi sie własnie w tym podoba Smile



"Gdy maja Cię wieszać poproś o szklankę wody - nigdy nie wiadomo co się stanie, zanim przyniosą"
26-08-2008 08:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Snieshka

*****


Postów: 1,391
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #27
RE: co nam w duszy gra

paaulo napisał(a):
Miód dla moich uszu, niestety mało znani w PL, więc się podzielę - Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart (dla niecierpliwych - wokal od 4:41).


Paaulo - teraz to mnie zaskoczyłeś Smile Uwielbiam ta piosenkę Smile Hehehe, dobrze ze zaznaczyles ze jest wokal, bo rzeczywiście niecierpliwi mogliby pomyśleć, ze to takie tam lajtowe gitarowo-klawiszowe brzdąkanie i wsio Smile



"Gdy maja Cię wieszać poproś o szklankę wody - nigdy nie wiadomo co się stanie, zanim przyniosą"
26-08-2008 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Edyta85

*****


Postów: 2,593
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #28
RE: co nam w duszy gra

Lorelei napisał(a):

Snieshka napisał(a):
Edytko ,niewątpliwie masz trochę racji, ale są takie kawałki radiowe, ze nóżka tupie pod biurkiem a koledzy z pracy mogą poznać moje umiejętności wokalne-a raczej ich brak Toungue I nie potrzeba mi do tego zaprawy Smile


popieram, są kawałki które nie wymagają zaprawy Smile Ja na przykład uwielbiam 70s i 80s, moze faktycznie troche sentymentalnie, ale na dodatek jak się świetnie do tego tańczy! Szczególnie do 80tek Big Grin

No i naturalnie hity disco polo Toungue giggle ale do tego faktycznie potrzebna jest zaprawa... i to solidna Rolleyes



Zgodzę się z wami. Kwestia rozbija sie o to co rozumiemy przez "radiowe hity". Np kawałki z lat 60-70 same w sobie są energiczne i bez zaprawy można się przy nich bawić.
A co do drugiej części wypowiedzi no to nie obędzie się bez giggle



"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
26-08-2008 08:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #29
RE: co nam w duszy gra

margit napisał(a):
... stare dobre Pink Floyd Smile

o takkk Smile przechwyciłem ich po moim tacie i juz tak mi zostało do teraz, to się nigdy nie zestarzeje.

Zoe napisał(a):
Wszystkiego po troszkę. Ostatnio dużo Kazika..

Kazik jest debeściak no i Kult oczywiście... nie jeden koncert zaliczony Wink

przemo napisał(a):
... metallica...

ok lubimy i to bardzo Smile

paaulo napisał(a):
Radiohead w dużych ilościach.

Floydzi są nieśmiertelni. Smile


Popieram jak najbardziej

dzienciol313 napisał(a):
...Pearl Jam...


No to jet temat dla mnie, nie wiem od kiedy słuchacie tej grupy, ja się na niej wychowałem ok nigdy się nie znudzi, miałem paręnaście lat jak wyszła pierwsza płyta i wszedł do nas grunge, i się zaczął buntowniczy czas Big Grin piękne wspomnienia Rolleyes mam Pearl Jam wydań na kilka dni słuchania Cool nigdy się nie znudzi. Do tego dochodzi jeszcze Nirvana

margit napisał(a):
...zespołu Tool ...
znalazłam
http://pl.youtube.com/watch?v=GX-EUff234...re=related

jak dla mnie, coś pięknego Smile

Orginalnie, bardzo lubię słuchać, całe "10000 Days" jest dobre

paaulo napisał(a):
...The Doors - Riders on the storm...

ten kawałek i wiele innych, klimaty gdyńskiej Rock Caffe Buda ok

Snieshka napisał(a):
... Rage Against The Machine Smile
...

jest czego posłuchać ja zaczną grać, jest jeszcze kilka z L.A.


Drugim przy Pearl Jam niezniszczalnym zespołem dla mnie jest U2 a szczególnie płyta The Joshua Tree - uważam że najlepsza płyta XX wieku Wink

Jest jeszcze wiele wiele innych, które mi teraz do głowy nie przychodzą... może Leszek M. dla mnie rewelacja!
Aaaa jeszcze Sex Pistols, Nomeansno, System of a down

Odlotowa jest też muzyka z filmu: Akademia Pana Kleksa... no rewelacja po prostu, będę puszczał w przyszłości dla dzieci Smile



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
26-08-2008 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Zoe

*****


Postów: 837
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2008
Status: Offline
Post: #30
RE: co nam w duszy gra

To ja dopiszę jeszcze z tych troszkę innych: Massive Attack, Bjork, Portishead, Amon Tobin, Bonobo. Lubi ktoś takie?


26-08-2008 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: