Odpowiedz  Napisz temat 
Hajenka Kolibiska 25-27 listopada 2022
Autor Wiadomość
Beskidniska

****


Postów: 311
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2016
Status: Offline
Post: #1
RE: Hajenka Kolibiska 25-27 listopada 2022

Hej Bibowicze, Ci w drodze i Ci już bezpieczni w swoich domkach... Z serdecznymi podziękowaniami za jak zawsze ciepłą rodzinną atmosferę w trakcie Filipkowej Hajenki, oraz przyjęcie z otwartymi sercami naszej Sąsiadki (nie córki Wink). W drodze powrotnej przejechaliśmy przez Havirov i po zidentyfikowaniu właściwego cmentarza (!) dotarliśmy na miejsce do Stasia... Następnym razem, wzorem innych przyjedziemy tam z kieliszkiem whisky, ja wina jak zawsze Smile

Z ogromną mocą odczułam pozytywną siłę grupy tym razem, piątkowy ból głowy przeszedł jak nic po wpadnięciu po uszy od pierwszej chwili w super atmosferę Górskiego Świata. Bardzo fajne też wrażenia ze strony Asi, i jak tylko terminy pozwolą nam się zsynchronizować - mamy ją Wink

Nie mam żadnych zdjęć z tej biby, brak zasięgu to brak zainteresowania bezużyteczną smyczą w trakcie biesiad, ale mam w głowie. I tym samym rozpoczynam trochę wspominanie, a jak ktokolwiek miał bliższe relacje z aparatem fotograficznym i nieco utrwalonych wspólnych momentów w zdigitalizowanej formie - chętnie dodam(y) komentarze Smile


27-11-2022 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Hajenka Kolibiska 25-27 listopada 2022 - Beskidniska - 27-11-2022 08:28 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: