Odpowiedz  Napisz temat 
Trochę wypoczynku trochę wyrypy
Autor Wiadomość
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #1
Trochę wypoczynku trochę wyrypy

Część 1 z 3 czyli w krążąc wokół Czerwonych Wierchów

Po moich przygodach z jeleniem nad Morskim Okiem (opisanych w wątku ponad Mokiem) wróciłem na jeden dzień do pracy. W głowie mi świtała jednak pewna cwana myśl - urlop Big Grin
Wykonałem więc telefon do mojego dyrektora - "dyrektorze w górach się pogoda zrobiła". No i tak to się zaczęło...

W sumie nic nadzwyczajnego bo wyjazd w nasze (i u sąsiadów) Taterki i to na około maks 5 dni. W dodatku to Zakopane to 70 km od miejsca gdzie sobie na co dzień pracuję. No ale mojej kilkuletniej tradycji stało się zadość i jak co roku we wrześniu zawitałem pod śpiącego rycerza na kilka dni pod rząd.

Ambitne plany szybko jednak zeszły na ziemię, gdyż jak to sobie nad ranem w łóżku w Krakowie wmawiałem przestawiając budzik, skoro mam urlop wypoczynkowy to powinienem na nim wypocząć. No i tak pospałem, że na szlak wyszedłem coś około 10.00 innocent

Miało być coś bardzo odmiennego ale wyszło jak wyszło. Nie mogę jednak złego słowa o wycieczce powiedzieć, też było ładnie ok

No ale standardowo, więc się rozwodził nie będę tylko zdjęcia pokażę.
Trasa: Kiry-Hala Ornak-przez Tomanową na Ciemniak-czerwonym do Kir

                   

Na koniec dnia wychodząc z parku przyuważyłem jeszcze grupkę jak wywnioskowałem niezbyt zorientowanych w górskiej turystyce turystów. A ci zachęceni wołaniem jednego z nich który podszedł do tablicy informacyjnej, zachwycali się że przebyli szlak o "zagrożeniach umiarkowanych". Tak wynikało z tablicy... o stopniach zagrożenia lawinowego. Tylko żółty kolor przy dwójce lawinowej wzięli za kolor swojego szlaku Scary

----------

Nocleg spędziłem w Zakopcu, a na rano byłem umówiony z Tatą. Trasa również dość standardowa, więc i tutaj tylko parę fotek. Niemniej pogoda jak i kolory jesienne dopisały ok.
Bardzo sympatyczny dzień.

                   



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
03-10-2010 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
Trochę wypoczynku trochę wyrypy - Pedro - 03-10-2010 10:15 AM
RE: Trochę wypoczynku trochę wyrypy - Sokół - 03-10-2010, 11:05 AM
RE: Trochę wypoczynku trochę wyrypy - magda.s.77 - 12-10-2010, 08:04 AM
RE: Trochę wypoczynku trochę wyrypy - magda.s.77 - 13-10-2010, 10:59 AM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: