Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie mogę chodzić po Tatrach z moją 8-letnia córką
Autor Wiadomość
xtadziox

**


Postów: 19
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2007
Status: Offline
Post: #1
Smile  Gdzie mogę chodzić po Tatrach z moją 8-letnia córką

Witam Wszystkich miłośników gór,w zeszłym sezonie razem z rodziną byłem pierwszy raz w Tatrach i wiem że teraz będę wypoczywał tylko w górach.I w chwili obecnej układam sobie plan szlaków na ten rok.proszę o podpowiedż bardziej doświadczonych turystów.Mam problem gdyz nie wiem czy moja 8-letnia córka da radę przejść trasę z schroniska  na Chochołowskiej Polanie/do którego postaram się podjechać/-Grześ-Rakoń-Wołowiec-Łopata-Kończysty Wierch-Trzydniowański Wierch-Szlak Papieski-Polana Chochołowska.Chcę dodoać,iż mała jest dobrum piechurem w zeszłym roku weszła na Giewont i wróciła przez Grzybowiec,była nad Morskim Okiem z którego przeszła przez Świstową Czubę do Doliny Pięciu Stawów powrót Doliną Roztoki.Jest na prawdę dobrym piechurem i chętnie chodzi po górach,ale zastanaiwam się czy podany przeze mnie szlak nie będzie dla niej zbyt ciężki gdyż nigdy tam nie byłem a bardzo chciałbym go przejść.Proszę o podpowiedż i propozycję ewentualnych szlaków.Z góry dziękuje .Pozdrawiam wszystkich na forum.


17-01-2007 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
Gdzie mogę chodzić po Tatrach z moją 8-letnia córką - xtadziox - 17-01-2007 08:34 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: