Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: V rocznik spotkania na Filipce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ze sporym wyprzedzeniem, żeby się nikt nie wymawiał, oznajmuję termin kolejnego spotkania posezonowego na Filipce. Zlot odbędzie się w dniach 29.11. - 2.12.2013. Kto chce i ma dobre zamiary może przyjechać. Program jeszcze ustalimy, ale napewno będzie wspinaczka północną ścianą albo podejście o północy (już mi się to myli) na wierzchołek Filipki do biwaku. Smile
Ja z Bożeną podejdziemy od północy ,a ściśle to od Edka stronyok
No tak, trzeba ale uważać. Biwak U Edka jest na dużej wysokości i ciężko się go zdobywa. Nie wiem czy nie będziecie mieli problemów, zwłaszcza jeżeli spadnie śnieg. Dla Was jest lepiej podchodzić od Rifugio Łabajowa. Nie są takie spore podwyższenia i w razie czego na przednich łapach dotrzecie do Rifugio Filipi. Tam to już blisko na szczyt gory Filipka.
Stach u Edka odpowiednie przygotowanie i nawet -20 nie strasznegiggle
Ostatnio mało mnie na Forum, ale jak pojawia się hasło: "Filipka" to jestem ! Smile
No to nie muszę się obawiać, że przy kominku będę siedział sam. Jeszcze trzeba obmyślić jaki plan. Może ma ktoś jakie specjalne życzenie? uhm
Będę. A ze mną pewnie Marta i może ktoś jeszcze.
Big Grin
No mnie może w tej edycji spotkania zabraknąć,będzie tak że możliwość przybycia zaistnieje w ostatniej chwili.
Ooo, chałupa się powoli zapełnia. ok Mirek, będą i utopence mojej własnej roboty

Stasiu napisał(a):
Ooo, chałupa się powoli zapełnia. ok Mirek, będą i utopence mojej własnej roboty

Kusisz Stasiu oj kusisz,będę pracował na tematem.ok

Czy oliwki z anchois mam zabrać? Rolleyes
Paweł to te oliwki z Murowańca?
Tak, dobre są też jamon (z szynką) ok
Bierz oliwki i Bogusię
To już przedyskutowaliśmy i nie da rady razem pojechać, nasza najmłodsza jest za mała by na tak długo zostawić ją samą, do tego praca... ale zabiorę znaną Ci z Karkonoszy siostrę moją.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie