Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: "Ratownicy" - serial w TVP1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Info z psich zrodel:

Cytat:
W środę 22.09. o 21:30 wchodzi na antenę TVP1 serial " Ratownicy", serial jest o pracy ratowników górskich oraz służb takich jak Straż Graniczna w naszych pięknych górach. Każdy odcinek opowiada inną historię opartą na faktach i zdarzeniach jakie miały miejsce w życiu, oczywiście pewnie zostały one trochę zmodyfikowane na potrzeby serialu

w sumie chętnie zobaczę co im z tego wyszło, ale jakoś tak mam obawy ;-]
Widoczki pewno będą ładne i w sumie dla mnie to się liczy.
Bo treść pewnie typowo serialowa, tyle że się akcja/schemat z Mazur przeniesie w góry.
ano wlasnie, tez sie obawiam, ze bedzie to ździebko kiczowaty serial - ale beda gorki, bedzie o ratownikach, maja byc i psy - wiec tez chetnie zobacze co to im wylazlo Wink
Ratownicy to pewno będą romantyczne typki po przejściach Wink. Góry mogą być pokazane w tak szybkich ujęciach, że połowy nie rozpoznamy.

Z tego może wyjść niezamierzony komediodramat Wink
W sumie Tatry znam tak sobie. Na pewno lepiej niż majowy turysta, ale do wiedzy przewodnickiej mi daleko. Niemniej łamało mnie we wszystkich 206 kościach, kiedy Janosika Hollandki oglądałem, w którym niemal wszyscy górale mieszkali w Chochołowskiej tylko różnych stron filmowanej.
Teraz obejrzałem zwiastun Ratowników i zdawało mi się, że widziałem tam dziewczyna w polarze z niebieskim krzyżem a coś tak pamiętam, że w TOPR kobiet jest "niewiele" ;-] to tak jak chodzi o realistykę.
Ale co wy k*rwa wiesz o ratowaniu ;-]
nie mam specjalnych złudzeń, jeżeli chodzi o ten film. Linda w roli "faceta po przejściach" i reszta.
wątek miłosny na pięknej hali będzie na pewno, poza tym parę akcji ratunkowych (ponoć na kanwie "Wołania w górach" - ciekawe, założę się, że wybrali w większości te udaneWink ) i tak dalej w tym schemacie. problemy życiowe poszczególnych postaci pokazane na tle gór (i w sumie obejrzę pierwszy odcinek ze względu na góryBig Grin).
ale jak to już ktoś na Forum napisał - fakt że TOPR się odciął całkowicie od tego filmu - a teoretycznie ma być to film o Ratownikach - daje do myślenia.
hehehe...ogladnelam.... nic dodac nic ujac do powyzszych komentarzy...

ciekawam tylko co bedzie piesek ze strazy granicznej robil w swoim odcinku - pewnie tez na spacer pojdzie tylko Big Grin

..zalosne..
Ja to już się wypowiedziałem w codziennych.

Biedni 'prawdziwi' ratownicy. Sad
Też wczoraj oglądałem. Jest gorzej niż się spodziewałem. Widać, że typowej działalności ratowników to będzie najmniej w tym serialu...
Rzeczywiście szkoda prawdziwych ratowników Sad
W skrócie HzG.
Można sie było spodziewać, że to będzie typowy serial, typowa obyczajówka. Tylko miejsce schematu się zmieniło- są tancerze, WOPRowcy, to czemu nie ratownicy górscy Rolleyes. W sumie wystarczyło tochę pozmieniać w scenariuszu, nowe otoczenie i juz nowy serial.

Póki co trochę żal, że mało tych ujęć na góry ale może w kolejnych odcinkach będzie więcej (myślicie, że naiwnie w to wierzę?uhm

Big Grin)
Tyle wspólnego z ratownictwem górskim co szpital w leśnej górze z medycyną.

Góry pewnie jeszcze będą, ale cała akcja będzie rozbijać się nie wokół nich a tych kilku rozpoczętych wątków, jakaś droga przez Lindowe pole, pedalstwo syna pana wykładowcy, dziewczyna widmo która zginęła ale nie zgineła, i jeszcze emo synek pani policjantki.

Rzeczywiście serial o ratownikach im wyszedł ;-]
Postuluję o dużo ujęć góralek bez ubrania. To może mieć sens. Reszta w tym serialu - nie.
ja się wypowiem w skrócie... AŁA!!
ryczałam ze śmiechu w 2giej minucie, jak jechali autem po PUSTEJ zakopiance Big Grin potem akcja ratunkowa że pożal się Boże (załamka jak syn Lindy wyharatał kolesia spod lawiny na siłę), kilka wątków z kosmosu, oderwanych jeden od drugiego itd itd.

zauważyliście, że WSZYSCY w Zakopanem mieszkają w drewnianych domach?? i wszyscy mówią gwarą?? ("Ło jezusicku, jakze nasyfione w tym baze" Wink ). a TOPR-owcy chleją wódę z gwinta w swojej siedzibie??

żal... żal i jeszcze raz żal. szkoda mi TOPR-owców.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie