Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: "Ratownicy" - serial w TVP1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
koniec tego wielkopomnego dzieła w00t ?? !!
muuuuuszę obejrzeć!!
Ale jak to szesnaście wątków, aż tyle przegapiłam? No dobra przyznam się bez bicia. Zawiesiłam oko tylko na jednym odciunku Shy Jakoś na początku. A dziś tym bardziej nie obejrzę ostatniego Big Grin
A ja się przyznam-oglądałem prawie wszystkie Smile
No i stało się. Koniec zwiastujący ciąg dalszy. Podsumowując - ja chcę zostać ratownikiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak Wam się podobało zakończenie - kiedy Staszek żywcował schodząc po ścianie a jak się obsunął to zawisł na linie, która w cudownym stylu się zmaterializowała?? Big Grin
no, takie zakończenie naciągane jak i cały film giggle
Akurat ja w tej scenie linę widziałem. Ale to nieważne. Nieważne są błędy techniczne, nieważny jest bełkot topograficzny, nieważne są dialogi rodem z matołkowa, nieważne sa postacie jak z wycinanki papierowe. Ważne jest przesłanie !!!!!!! Tylko kichuj wie jakie.
Przesłanie jest bardzo proste! Smile
Zgromadzić w czasie emisji jak największą liczbę widzów i tą statystyką zamknąć gęby producentom konkurencyjnych seriali. Nie ważne w jaki sposób, nie ważne czym dadzą się widzowie skusić, grunt żeby skutecznie. A przecież tylko o to chodzi w telewizyjnych serialach fabularnych. Sądząc po ilości wpisów w tym temacie, zadanie zostało wykonane z nawiązką.
Nawet z wiązką.

Będę dozgonnym fanem tego dzieła !!!

Łukasz napisał(a):
Będę dozgonnym fanem tego dzieła !!!


Daj Ci Panie Boże zdrowie! ok giggle

lapikus napisał(a):
daj Ci Panie Boże zdrowie! ok giggle

psychiczne giggle

Wytrwam !!! Liczę, że do kolejnej serii wezmą jako konsultanta Parysa !!!

lapikus napisał(a):
Przesłanie jest bardzo proste! Smile
Zgromadzić w czasie emisji jak największą liczbę widzów i tą statystyką zamknąć gęby producentom konkurencyjnych seriali. Nie ważne w jaki sposób, nie ważne czym dadzą się widzowie skusić, grunt żeby skutecznie. A przecież tylko o to chodzi w telewizyjnych serialach fabularnych. Sądząc po ilości wpisów w tym temacie, zadanie zostało wykonane z nawiązką.


I tyle w tym temacie Smile

Mnie bardziej od serialu zadziwia ilośc "znawców" ratownictwa medycznego, technik ratownictwa górskiego !
Ten serial ujawnił tyle "Asów" w różnych środowiskach, że lada dzień GOPR i TOPR przestanie się borykac z problemami kadrowymi.
Wydźwięk pozytywny jak najbardziej ! Smile

lilith

Uratowali Kevina

http://www.fejsik.pl/W-swieta-jednak-bed...satem-a924

Ratujmy Ratowników:

http://twoje-seriale.pl/ratujemy-ratownikow/


proście, a będzie Wam dane
bardzo mi brakuje tego filmu na TVP
oczywiście jestem Za kolejnymi odcinkami....

zapisałam się też oczywista do tych co lubią "Ratowników" na facebooku...

Sokół

armabapa napisał(a):
zapisałam się też oczywista do tych co lubią "Ratowników" na facebooku...



A do mody na sukces też?
uhm unsure

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie