Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Gorce zimą 2010 - czyli rzucanie (Ś)śnieżkami :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak....tak....znam te numery. Teraz szanowna Modzina będzie oczekiwała, że się pokłonimy i pokajamy, żeby ją tylko przebłagać. Już dość długo nie jestem w stanie kawalerskim, żeby się na to nabrać. innocent Przed wyjazdem sama będzie błagać, żeby ją nie zostawiać na pastwę losu. giggle
Zapomniałem dodać, że u nas lampa na nieboskłonie i lekki mrozik. O opadach śniegu możemy zapomnieć. Pod koniec tygodnia temperatury mają w nocy spadać do dwudziestu stopni poniżej zera. Sami wiecie z czym się to wiążę. Piękna pogoda za dnia, i owszem, ale śnieg możemy sobie tylko namalować.
A u mnie w Tarnowie dalej pada śnieg. Ale Lapikusie, masz racje idą mrozy to z opadami będzie problem. Ale jeszcze jest ponad 1,5 tygodnia, a że prognozy się czasem nie sprawdzają wiec zawsze jakaś szansa na snieg jest !

lapikus napisał(a):
Tak....tak....znam te numery. Teraz szanowna Modzina będzie oczekiwała, że się pokłonimy i pokajamy, żeby ją tylko przebłagać. Już dość długo nie jestem w stanie kawalerskim, żeby się na to nabrać. innocent Przed wyjazdem sama będzie błagać, żeby ją nie zostawiać na pastwę losu. giggle

lapikusie, widzę że mnie nie znasz jeszcze.
bo u mnie dodatkowo występuje jeszcze opcja: zawziąć się, z podtytyłem: ja wam wszystkim pokażę...
w sumie Mallaidh coś może opowiedzieć o tym giggle

gosia3ek napisał(a):

lapikus napisał(a):
Tak....tak....znam te numery. Teraz szanowna Modzina będzie oczekiwała, że się pokłonimy i pokajamy, żeby ją tylko przebłagać. Już dość długo nie jestem w stanie kawalerskim, żeby się na to nabrać. innocent Przed wyjazdem sama będzie błagać, żeby ją nie zostawiać na pastwę losu. giggle

lapikusie, widzę że mnie nie znasz jeszcze.
bo u mnie dodatkowo występuje jeszcze opcja: zawziąć się, z podtytyłem: ja wam wszystkim pokażę...
w sumie Mallaidh coś może opowiedzieć o tym giggle


Tylko dobrze się zastanów, kto na tym najbardziej straci? uhm giggle

gosia3ek napisał(a):
w sumie Mallaidh coś może opowiedzieć o tym giggle


Ja, z racji pewnych związków z Modziną, tym samym jako osoba o (wymuszonej...Huh) zaburzonej obiektywności wstrzymuję się od słów i czynów w tym temacie. Co najwyżej będę lepił kulki dla...Toungue

mieciur napisał(a):
A u mnie w Tarnowie dalej pada śnieg. Ale Lapikusie, masz racje idą mrozy to z opadami będzie problem. Ale jeszcze jest ponad 1,5 tygodnia, a że prognozy się czasem nie sprawdzają wiec zawsze jakaś szansa na snieg jest !


Obawiam się, że w tym wypadku nie mamy co liczyć na jakąś zbyt dużą tolerancję błędu. W tej kwestii wszystkie portale pogodowe są wyjątkowo zgodne. Tak szczerze powiedziawszy, to akurat ja się tam specjalnie nie martwię niedużą ilością śniegu, bo przy poruszaniu się na własnych zelówkach, jest to akurat atutem. Jednak ucierpią na tym estetyczne walory krajobrazu i no zimowy klimat pryśnie, jak bańka mydlana. O niezadowoleniu "deskarzy", już nawet nie wspominając.

zostało 8 dni Dance
Gosia!

Czyżbyś już zmieniła zdanie, że zaczęłaś odliczanie? uhm
po pierwsze primo - to nie moge odliczać za Was??
po drugie primo - skoro Ci tak przeszkadza to może faktycznie nie pojadę.
Gosia nie daj się Smile
A Marek powoli zbiera sobie widzę coraz więcej trafień Toungue
W oczach mi się pomieszało od tych "primów". innocent
- możesz! ok
- koniecznie musisz jechać! ok

Ale zawzięte ........., słowo daję!
Jednak wygrałaś. Sob
Edzia!

No nie strasz ludzi. w00t Potem nikt nie będzie chciał koło mnie iść, Cry znając waszą celność, a Gosi w szczególności. Big Grin

Edyta85 napisał(a):
Gosia nie daj się Smile
A Marek powoli zbiera sobie widzę coraz więcej trafień Toungue


Edzia, przypominam, że Marek ma sojusznika...Big Grin

my też mamy sojuszniczki Toungue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie