Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: trasy GOT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam pytanko są gdzieś w internecie skany tras punktowanych do książeczki GOT, głównie chodziło by mi o Tatry, szukałem ale nie znalazłem, może są jakieś strony lub coś podobnego...

może wydawać się to takie dziecinne ale mnie to cieszy że mogę sobie otworzyć książeczkę w zimie i wspominać trasy.

bardzo proszę o pomoc

może ktoś z Was zrobi jakieś skany tras i regulaminu...

pozdrawiamShy
Pełny Regulamin Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK znajduje się na stronie Zarządu Głównego PTTK:
http://www.pttk.pl/pttk/przepisy/index.php?co=ro_got

Punktacja tras do GOT oraz Regulamin Górskiej Odznaki Turystycznej:
http://gotki.w.interia.pl/gotpttk1.html
Znalazłem coś takiego, zbieraczom punktów GOT może się przydać:

Program Got v 0.1

Jeżeli zbierasz punkty do GOT to na pewno przyda Ci się ten programik. Dzięki niemu można bardzo łatwo i szybko policzyć czas przejścia trasy, punkty GOT zarówno tam jak i drogę powrotną. Autor programu- Piotr Fulmański napisał dwie wersje
- dla komputerów PC
- oraz tych mniejszych PPC
Na naszej stronie istnieje możliwość ściągnięcia wersji na PC.
http://www.pttk.sltzn.katowice.pl/GOTPROGR.HTM

Pozdrawiam Smile
a na czym polega wypisywanie nr.grupy górskiej wg. reg. GOT, w tym programie tego nie ma, musi to byś gdy oddaję książeczkę do weryfikacji
Nie wiem, bo nigdy nie zbierałem punktów na GOT ale myślę, że :
GRUPA I. TATRY
GRUPA II. BESKIDY (część zachodnia - "A")
GRUPA III. BESKIDY (część zachodnia - "B")
GRUPA IV. BESKIDY (część wschodnia - "A")
GRUPA V. BESKIDY (część wschodnia - "B")
GRUPA VI. SUDETY (część "A")
GRUPA VII. SUDETY (część "B")
GRUPA VIII. GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
Może komuś się przyda taki kalkulator czasu przejścia tras. Są tam też punkty GOT.
www.szlaki.net.pl

Sokół

Do d*** ten kalkulator. Kliknijcie Beskid Śląski ----> Barania Góra. Nie dość, że zła wysokość podana, to jeszcze niech mi ktoś wytłumaczy, jak dojść szlakiem zielonym z Baraniej na Orłową (!) w 2 godziny i 15 minut????
Ja zbieram te punkty już od kilku lat, tak o dla zabawy. Książkę mam do tego w której są każde góry. Kupujesz ją w oddziale PTTK za 10zł i masz wszystko idealnie opisane Smile
Sokół, też to średnio ogarniam...

Sokół

Widać ktoś miał pojęcie o terenie....
Chyba jak gęś bez łepy.
E tam, marudzicie. Liczy te punkty GOT o które się ludziska po forach zabijają ( w o/PTTK nie mają w sprzedaży czy jak?blink) więc jest ok.

Ewentualnie jak program źle policzy i ktoś pójdzie zweryfikować to dostanie zonka giggle
Okej, ale program równocześnie źle liczy punktyBig Grin

A nie ma tych punktów w sprzedaży w oddziałach? Cholera!

fabrykadrwin napisał(a):
A nie ma tych punktów w sprzedaży w oddziałach? Cholera!

Nie wiem czy nie ma ale raczej dziwne by było, że PTTKu nie kupi sie takich książeczek.

Bardziej prawdopodobne, że kosztują kilkanascie-dziesiąt zł i nikt nie garnie się by kasę wywalić.

Czekaj, bo chyba nie załapałemBig Grin Mówisz o kupieniu punktów, czy samych książeczek do ich zbierania?

Bo jak samych książeczek, to nie załapałem, myślałem, że żartujesz sobieBig Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie