Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Znaczki, emblematy, naszywki, koszulki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stasiu, gratulejszyn! Pięknie się prezentuje ten komplecik!
Kosztowało mnie to pół roku intensywnego chodzenia po Beskidkach, i tak trzeba ok Niektórzy Forumowicze podążają za mną fiuuuu

Stasiu napisał(a):
Kosztowało mnie to pół roku intensywnego chodzenia po Beskidkach, i tak trzeba ok Niektórzy Forumowicze podążają za mną fiuuuu


Ładne odznaczenia Stasiu ok
Jeszcze tylko odpowiednio wzmacniane wdzianko i żadna defilada nie będzie straszną Wink
[attachment=27371]

Gratulacje mi zostało jeszcze 8 górek ,ale pomału a tez dopne swego.Prawda jest że jest to pewne wyzwanie ,tym bardziej doceniam naszych forumowiczów co zdobyli Korone Polskiok
gratki Stasiu Smile
Tomku, a KGP nie taka straszna jakby się wydawałoWink troche samozaparcia i się daje radęSmile
Stasiu i tomtur, w zimowych Gorcach z takim kompletem odznaczeń miejsca w pierwszym szeregu macie pewne. Smile
Gratuluję.

tomtur napisał(a):
Gratulacje mi zostało jeszcze 8 górek ,ale pomału a tez dopne swego.Prawda jest że jest to pewne wyzwanie ,tym bardziej doceniam naszych forumowiczów co zdobyli Korone Polskiok


Widzę, że 2/3 masz już za sobą. Teraz tylko nie stracić tupetu i ostro finiszować ok

a ja mam takie pytanko z innej beczki, widział ktoś z Was może takie naklejki na samochód z górskim motywem, chodzi mi o takie naklejki jak to kierowcy naklejają sobie na samochód, są to motocykle, żaglówki, skutery, quady etc.
Witam. Od dawna myślałem z czym tu by godnie reprezentować się w górach i pokazać skąd się jest i wymyśliłem coś takiego [attachment=29740] to prototyp , logo namalowałem sam ręcznie, co o tym sądzicie?
Zajebiste !!!blink
Wybierasz się na Mt.Everest Huh ?

dr.Etker napisał(a):
Zajebiste !!!blink
Wybierasz się na Mt.Everest Huh ?


Z pokorą odpowiem
Ci że jeszcze nie, byłbyn zuchwały gdybym rzucił się na Mont Everest, ale wiesz że fantazje mam to któż to wie gdzie mnie poniesie hahah

Krzywej drogi Wink ok
A w ogóle, zamiast malowania flag po nocy , weź się lepiej za A.
B.ładna dziewczyna Huh
ej gapo, a dlaczego adres z błędem?

Sokół

Bober, wciepnij se jeszcze na flagę postać bobra, żeby wszystko się zgadzało. I bierz się za A. Bardzo ladna dziewczyna!
Przekierowanie