Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Znaczki, emblematy, naszywki, koszulki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Fazik i Jadzia napisał(a):
Oto link do koszulki o których mówimy, Decathlon, firmy Quechua:
http://www.decathlon.com.pl/PL/Product_a...index.html


Dobre Smile niech każdy się zmierzy i poda rozmiary i kolor http://www.adequatsize.com/PL/index.htm

Aniap napisał(a):
...A może jeszcze znajdzie się naszywka dla nas?

Owszem TAK, tylko musi być większe zamówienie na np. 15-30 sztuk, więc jeśli ktoś jest chętny to można naszywki również zamawiać, myślę że cena za sztukę przy małym zamówieniu nie powinna przekroczyć 10-12 zł. (+przesyłka)

Pablo, twój link się u mnie nie otwiera,"Page Not found" niewiem jak u innych.
Ja wiem że potrzebuję 3XL, takie kupiłem na wiosnę Big Grin

Fazik i Jadzia napisał(a):
Pablo, twój link się u mnie nie otwiera,"Page Not found" niewiem jak u innych.
Ja wiem że potrzebuję 3XL, takie kupiłem na wiosnę Big Grin


A jeszcze rano działało Sad

witam wszystkich!

jeśli można, to z przyjemnością stanę się posiadaczką 'forumowej' koszulki w liczbie 2 Smile

ela.t napisał(a):
witam wszystkich!

jeśli można, to z przyjemnością stanę się posiadaczką 'forumowej' koszulki w liczbie 2 Smile

No to Fazik weź się do robotySmile
PS-proponowałbym instytucjonalne pobieranie rozmiarów,ilości (odnośnie koszulek) dalej ew.przelewy,bądż wysylki za pobraniem.

ela.t napisał(a):
witam wszystkich!

jeśli można, to z przyjemnością stanę się posiadaczką 'forumowej' koszulki w liczbie 2 Smile

Przyjęto, w poście nr. 274 jest akltualizowana lista, kto zamówi jest tam wpisywany.
Pozdrawiam.

Decathlon ma propozycję dla firm i organizacji dotyczącą zakupu sprzętu, pisałem do nich i możemy skożystać ze zniżek ale przy zakupach powyżej 5000 zł!!!! Więc jeszcze trochę cierpliwości Big Grin
Trzeba będzie pojechać i kupić "zbiorowo-indywidualnie", biorę to na siebie w odpowiednim czasie. Chyba że zdecydujemy na wybór z koszulkami producenta, narazie jesteśmy w fazie wstępnego rozeznania kto i ile, zapraszam.
Inicjatywa jest cenna i wartościowa.Czas na realizacjęSmile
No dobra, tak myślę że wstępny etap zamawiania zakończę 12 sierpnia, kto do tego terminu nie zadeklaruje chęci nabycia koszulki to... nie wiem co Big Grin
Ale traktujmy ten termin jako OSTATECZNY.
Cena jednej koszulki w sklepie Decathlon to 29 zł, koszt wyszycia jednej koszulki wraz z wykonaniem projektu to max. około 10 zł.
Razem jedna koszulka nie powinna kosztować więcej jak 40 zł, plus wysyłka. Po powrocie z urlopu podam numer konta na które należy przelać pieniążki za zamówione koszulki i po otrzymaniu całej kwoty pojadę do sklepu i producenta (który jest w Katowicach Smile odpada nam koszt wysyłki od nich do mnie) póżniej tylko paczki i wysyłka do Was.
Pozdrawiam.
rewelacyjny pomysł z tymi koszulkami!
dajcie znać gdzie i jak podać rozmiar i resztę szczegółów

pozdrawiam
Ela-podaj rozmiar na forum(w tym dziale)-oraz ilość-kolor koszulek wybierze moderator.
pozdro

dr.Etker napisał(a):
Ela-podaj rozmiar na forum(w tym dziale)-oraz ilość-kolor koszulek wybierze moderator.

TAK.

Rozmiarówkę można będzie jeszcze podać podczas robienia przelewu w temacie wraz z adresem na który prześlę gotowy produkt, ułatwi mi to robotę.

no więc rozmiar S razy 2
przypomnę jeszcze przy przelewie
kurcze M nie S, sory, nie mogę się przestawić....hehe
więc M dwa razy
Witam wszystkich forumowiczów
Dawno nie zerkałem na forum i chciałem podziękować Fazikowi za maila, bardzo mi się spodobał pomysł z koszulkami, zamawiam 2 sztuki "S" i 2 szt. rozmiar "L"
Pozdrawiam
Przekierowanie