Temat zamknięty  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] Ostatnia »
Ankieta dotycząca schronisk górskich.
Autor Wiadomość
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #16
RE: Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy poświęcili czas na wypełnienie ankiety. No i czekam jeszcze na kolejne glosy. Niestety 10 osób to troszke malo żeby wyciągnąć jakieś wnioski statystyczne Wink
Pomyślałam, że ja tez mogła bym oddać głos ale... niestety jeszcze w żadnym schronisku nie nocowałam, a ocenianie jedynie po tym jakie jedzonko serwują chyba mija się z celem Wink
Mam nadzieje, że uda mi się wreszcie doświadczyć kiedyś przyjemności obudzenia się rano w sercu gór... a póki co wracam myślami na niziny do pisania pracy. Ech



I znów dopada mnie tęsknota ...

Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2008 07:53 PM przez Ewcia.

11-02-2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spoko
rock spires hunter


Postów: 2,699
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Niedostępny
Post: #17
RE: Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Ewciu mimo najszczerszych chęci ,nie dam rady pomóc.Schronisko na Przysłopie Miętusim w którym nocowałem już nie istnieje (:
A jedno pozostałe (Murowaniec ) trudno użyć do porównań ,Chiba żeby do koleby w których też nie nocowalemSmile



Aby wędrować po górach nie wystarczy mieć tylko dobre nogi ale także dobre oczy aby ich piękno podziwiać oraz dobre serce aby je pokochać.... .
11-02-2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #18
RE:  Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Dziewczęta i chłopcy-pomóżcie EwciSmile-to naprawdę proste-wystarczy przekopiować listę schronisk(choćby funkcją "cytuj")-i dodać własne ocenki.Przy okazji ciekawa podróż retrospektywna po tatrzańskich schroniskach gwarantowanaSmile

spoko napisał(a):
.Schronisko na Przysłopie  Miętusim w którym nocowałem już nie istnieje (:

Eech-Spoko-szczęściarz z Ciebie-ja nie miałem okazji nocować w schronisku p.PolankowejSad



11-02-2008 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maciek
Moderator
******


Postów: 3,494
Grupa: Moderatorzy Forum
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #19
RE:   Ankieta dotycząca schronisk górskich.

dr.Etker napisał(a):
Eech-Spoko-szczęściarz z Ciebie-ja nie miałem okazji nocować w schronisku p.PolankowejSad


A pamiętacie bufet na Hali Pisanej, którego wybuchowy koniec pokazano w filmie "Trójkąt Bermudzki"?


11-02-2008 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #20
RE: Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Doktorze rad bym Ewci pomógł, ale nie było mi dane w dużym stopniu odwiedzić podane schroniska. Moja ocena by była nieobiektywna Sad.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
31-03-2008 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #21
RE: Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Praca wreszcie oddana do promotora. Strasznie dużo mi tego wyszło bo 124 strony. Ciekawe czy będzie dużo poprawek. Ale w związku z tym chciałam po raz ostatni podziękować za odpowiedzi do mojej ankiety. Pedro Tobie pozostawiam decyzję o zamknięciu tego wątku ( lub nie zamknięciu Wink )



I znów dopada mnie tęsknota ...
02-04-2008 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Temat zamknięty  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: