Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (3): « Pierwsza [1] 2 3 Następna > Ostatnia »
Opisane Panoramy Górskie
Autor Wiadomość
Gargul

*


Postów: 5
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2015
Status: Offline
Post: #1
Opisane Panoramy Górskie

Zapraszam do obejrzenia opisanych Panoram Górskich o dużej rozdzielczości:

BIESZCZADY:
http://polskiepanoramy.pl/panoramy-gor/bieszczady/

TATRY:
http://polskiepanoramy.pl/panoramy-gor/tatry/

BESKID NISKI:
http://polskiepanoramy.pl/panoramy-gor/beskid-niski/

PANORAMY ZE SZCZYTU LIWOCZ (widok na Tatry, Bieszczady i G.Świętokrzyskie):
http://polskiepanoramy.pl/panoramy-szczytow/liwocz/

PANORAMY ZE SZCZYTU JAWORZE (Beskid Sądecki):
http://polskiepanoramy.pl/panoramy-szczy...k-grybowa/

KAŻDE ZDJĘCIE MOŻNA PPRZYBLIŻYĆ !

Więcej na:
http://polskiepanoramy.pl/

Pozdrawiam,
Tomasz Garbarz


12-01-2015 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,478
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #2
RE: Opisane Panoramy Górskie

I jakże bezbłędne!



Hej ho, zwariowana przygodo!
16-01-2015 07:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #3
RE: Opisane Panoramy Górskie

kasia34 napisał(a):
Ooo świetne te panoramy! Dzięki.

Fakt świetne, a ta firma fotograficzna którą reklamujesz też taka świetna jest?giggle



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
16-01-2015 09:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gargul

*


Postów: 5
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2015
Status: Offline
Post: #4
RE: Opisane Panoramy Górskie

mirek napisał(a):

kasia34 napisał(a):
Ooo świetne te panoramy! Dzięki.

Fakt świetne, a ta firma fotograficzna którą reklamujesz też taka świetna jest?giggle


Dziękuje, staram się żeby kiedyś taka byłaWink


Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 11:58 AM przez Gargul.

18-01-2015 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mazeno
nosi mnie


Postów: 57
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #5
RE: Opisane Panoramy Górskie

rzucilem okiem na pierwsza lepsza - czarny staw i rysy. zabi kon jest po prawej od napisu (po prawej od najnizszego wciecia w grani czyli zabiej przeleczy). to co podpisales wolowa to zeteem. rysy to niznie rysy, a niznie to kopa spadowa.
siadaj, pala.



pzdr -
mazeno

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 03:39 PM przez mazeno.

18-01-2015 03:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,478
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #6
RE: Opisane Panoramy Górskie

mazeno napisał(a):
rzucilem okiem na pierwsza lepsza - czarny staw i rysy. zabi kon jest po prawej od napisu (po prawej od najnizszego wciecia w grani czyli zabiej przeleczy). to co podpisales wolowa to zeteem. rysy to niznie rysy, a niznie to kopa spadowa.
siadaj, pala.


Niebywała znajomość jednego z najpopularniejszych i najbardziej znanych tatrzańskich tatrzańskich zakątków!
Pała z pisowni.

Gargul napisał(a):
Zapraszam do obejrzenia opisanych Panoram Górskich o dużej rozdzielczości:


Szanowny Panie Gargul, jeżeli Pan coś sprzedaje, jak na przykład przedstawione panoramy, warto myślę opisywać je przyzwoicie. Są ludzie, którzy nie ślęczą nad mapami, nie zauważą w Pana opisach masy błędów i Panu zaufają.

Mam na myśli jedynie te tatrzańskie, innych nie znam i błędów nie zauważę.



Hej ho, zwariowana przygodo!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 04:26 PM przez szewczyczek.

18-01-2015 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
watażka

*****


Postów: 594
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2014
Status: Offline
Post: #7
RE: Opisane Panoramy Górskie

szewczyczek napisał(a):
Mam na myśli jedynie te tatrzańskie, innych nie znam i błędów nie zauważę.

rzuciłem okiem na Bieszczadzkie: ładne , ale są dni gdy przejrzystość jest dużo lepsza


Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 06:36 PM przez watażka.

18-01-2015 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mazeno
nosi mnie


Postów: 57
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #8
RE: Opisane Panoramy Górskie

> Niebywała znajomość jednego z najpopularniejszych i najbardziej znanych tatrzańskich tatrzańskich zakątków!
chcesz rozpiske drog wspinaczkowych?

> Pała z pisowni.
nie znasz sie.
minuskula i brak pl to moja licentia poetica online od 1996r.



pzdr -
mazeno
18-01-2015 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,465
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #9
RE: Opisane Panoramy Górskie

mazeno napisał(a):
chcesz rozpiske drog wspinaczkowych?


Zaimponiłeś mi.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
19-01-2015 07:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gargul

*


Postów: 5
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2015
Status: Offline
Post: #10
RE: Opisane Panoramy Górskie

mazeno napisał(a):
rzucilem okiem na pierwsza lepsza - czarny staw i rysy. zabi kon jest po prawej od napisu (po prawej od najnizszego wciecia w grani czyli zabiej przeleczy). to co podpisales wolowa to zeteem. rysy to niznie rysy, a niznie to kopa spadowa.
siadaj, pala.


Tak masz rację. Nie znam aż tak szczegółowo tak niewielkiego wycinka Tatr jak ten prezentowany na tym zdjęciu. Jeśli jednak tak szczegółowo analizujesz to zdjęcie to proszę abyś równie szczegółowo przeanalizował również to, że na mojej stronie jest ponad 200 panoram które składają się z ponad 50, a znaczna część z ponad 100 lub 200 zdjęć obejmujących zasięgiem powierzchnie dziesiątek km kwadratowych. Ty trafiłeś akurat na takie które składa się z 16 i zajmuje może 1-2km2 i miało pełnić rolę zapychacza gdy tworzyłem tą stronę. Niestety później zapomniałem je usunąć. Przepraszam Cie że przez to musiałeś aż tak bardzo się sfrustrować. Jeśli Ci się chce, przeglądnij inne panoramy, zwłaszcza te które obejmują swym zasięgiem dziesiątki km kwadratowych i wskaż taką na której znajdują się więcej niż 2 błędy

Pozdrawiam,
Ps: Zdjęcie już usunięte Smile


Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2015 08:34 AM przez Gargul.

19-01-2015 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gargul

*


Postów: 5
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2015
Status: Offline
Post: #11
RE: Opisane Panoramy Górskie

szewczyczek napisał(a):
Szanowny Panie Gargul, jeżeli Pan coś sprzedaje, jak na przykład przedstawione panoramy, warto myślę opisywać je przyzwoicie. Są ludzie, którzy nie ślęczą nad mapami, nie zauważą w Pana opisach masy błędów i Panu zaufają.

Mam na myśli jedynie te tatrzańskie, innych nie znam i błędów nie zauważę.


To prawda, dlatego z uwzględnieniem tego co napisałem powyżej, już wspomniane zdjęcie usunąłem.


19-01-2015 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli
*****


Postów: 2,576
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #12
RE: Opisane Panoramy Górskie

Gargul, nie przejmuj. Każdy, kto robi panoramy, robi błędy. W szczególności na początku. Im więcej panoram będziesz robił, tym lepiej rozpoznasz teren i jednocześnie poprawisz poprzednie błędy.
W internecie jest za to mnóstwo jest takich frustratów górskich jak mazeno, którzy za wszelką cenę chcą wyeksponować swoją jakąś tam wiedzę i oczywiście robią to w nieuprzejmy sposób.
Z tym sprzedawaniem tych panoram to bym się wstrzymała. Widziałam już pięknie wydane panoramy z błędami (też w przewodniku), ale czegoś takiego oczywiście nie powinno być.

My na forum możemy pomóc, ale nie lubimy tutaj strasznie reklamy. Wrzucając jako swojego pierwszego posta Twoją stronę z panoramami i przeróżnymi usługami właśnie tak to wyglądało. Jesteśmy tu wyczuleni na spam Wink



http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
19-01-2015 09:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,478
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #13
RE: Opisane Panoramy Górskie

mazeno napisał(a):
> Pała z pisowni.
nie znasz sie.
minuskula i brak pl to moja licentia poetica online od 1996r.


Może i się nie znam, jednak wskazując błędy w "pierwszej lepszej" panoramie, wypadało wskazać właśnie w pierwszej panoramie.



Panie Gargul, panoramy w sensie zdjęć - świetna robota!ok
Zdjęcia nie usuwać, tylko poprawić opisy:-)



Hej ho, zwariowana przygodo!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2015 09:55 AM przez szewczyczek.

19-01-2015 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mazeno
nosi mnie


Postów: 57
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #14
RE: Opisane Panoramy Górskie

gargul - "panoram-przewodnikow" na sieci jest multum, wiec skoro probujesz tworzyc nastepna - zwlaszcza reklamujac to jako dzialalnosc zarobkowa - to rob to tak, zeby nie bylo skuchy (pomijam juz jakosc fotograficzna zdjec i edytorska podpisow - to co prezentujesz, wyglada jakby wyszlo spod myszki studenta - "byle na zaliczenie").
szkoda mi czasu na przegladanie kolejnych ilus-tam, zwlaszcza, ze nie znam na tyle dokladnie wszystkich pasm beskidow (i sadze, ze ty z pamieci tez ich nie podpisujesz) - ale cos ci powiem. skoro ktos trafi, tak jak ja, na ta jedna, ktora nota bene jest az nadto ewidentna i znana, i ktora, jak sam przyznajesz, wsadziles jako zapychacz (skad "czytelnik" ma w takim razie miec pewnosc, ze inne zapychaczami nie sa?) - to juz masz antyreklame.

jest taka moda (bo i jest latwa mozliwosc - internet wszak nie jest, na szczescie, cenzurowany), zeby tworzyc przewodniki, poradniki etc. zupelnie bez jakiejkolwiek konsultacji merytorycznej - potem powstaja potworki, z ktorych ciezko wylowic jakies sensowne informacje (ale jest watpliwej jakosci "slawa" tworcy "przewodnika"). ba! niektorzy pisza ewidentne bzdury po krotkim jednorazowym pobycie w danym miejscu do seryjnych przewodnikow drukowanych (poznane mi ostatnio exemplum: przewodnik bezdrozy "azji centralna", czesc o kirgistanie), ktore potem czytaja tysiace ludzi - i sa wprowadzane w blad.

znam wielu ludzi, ktorzy spedzili w roznych gorach wiele lat swojego zycia, wiele lat w danym kraju, a do pisania przewodnikow sie nie pchaja, bo uwazaja, ze maja zbyt mala wiedze o nich (choc na przyklad pisza ksiazki podroznicze - ale biorac, pod uwage zawartosc merytoryczna, to nie to samo).

jerzy wala, ktory jest jednym z najbardziej znanych na swiecie specjalistow od gor azji srodkowej (jego archiwum, czasem bardzo szczegolowych map, ktore stworzyl, obejmuje kilka tysiecy teczek opisujacych m.in. hindukusz, karakorum, pamir, tien szan, etc.) zanim cos opublikuje, kilka razy sprawdza szczegolowo przygotowywany material, m.in. konsultujac sie z ludzmi, ktorzy w danym regionie byli na wyprawach (wiem, bo akurat mialem ten zaszczyt rowniez brac udzial w takich konsultacjach, widzialem rowniez zawartosc niektorych teczek archiwum jerzego wali).

nic bym moze nie napisal o tych twoich panoramach (w pyskowki na temat "frustracji" czy "hipsterstwa" - modne ostatnio slowka uzywane przez osoby, ktore niewiele maja do powiedzenia merytorycznego - nie bede sie wdawal), ale jest jedna rzecz, ktora mnie poniekad pchnela do tego: zarabiasz na tym. noblesse oblige, wiec rob to rzeczywiscie zawodowo.



pzdr -
mazeno
19-01-2015 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,478
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #15
RE: Opisane Panoramy Górskie

Pyskować to Pan zaczął pisząc chamsko: "siadaj, pała".

Na temat merytoryki - w tym przypadku opisu panoram, chciałbym poznać Pańskie zdanie na temat poprawności opisu pierwszego zdjęcia - panoramy z Gubałówki (pierwsze lepsze zdjęcie):

http://polskiepanoramy.pl/panoramy-gor/tatry/

Ot tak, żebym wiedział czy powyższa krytyka panoramy Pana Gargula nie jest właśnie internetowym "pyskowaniem" i rzeczywiście topograficzną wiedzę tatrzańską Pan ma.

Zgadzam się Panem tylko w tym (od samego powstania tego tematu), że sprzedawanie nie prawdy jest nie w porządku. Ale w opisach panoram tatrzańskich wszyscy popełniają błędy...



Hej ho, zwariowana przygodo!
19-01-2015 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: