Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (3): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] 3 Następna > Ostatnia »
mała uwaga
Autor Wiadomość
Pedro
Administrator

Grupa: Administratorzy
Status: Offline
RE: mała uwaga

W związku z żartem chciałem podziękować wszystkim którzy z sympatii do admina i pamiętając o nim starali się mu poprawić humor(dostarczając jednocześnie na początku troszkę pracy przy przeglądaniu ustawień skryptu forum Toungue) Big Grin Udało się Wam to bardzo dobrze, pozdrawiam wieczornie Smile

Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
01-04-2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dzienciol313
okrzyknięty stukaczem

Grupa: Zarejestrowani

Nie ma za co,zawsze możesz na nas liczyćToungue Big Grin Big Grin hehe
PozdrawiamSmile

"Góry są wyzwaniem, prowokują istotę ludzką do wysiłku, do przezwyciężania samych siebie." J.P.II
01-04-2008 10:09 PM
marycha
~ netoperek ~

you're welcome, don Pedro Wink Toungue Big Grin polecamy sie na przyszlosc Cool

"Tam na dole zostało wszystko to, co Cię męczy,
Patrząc w góry w około świat wydaje się lepszy..."
01-04-2008 10:15 PM
Vlado

?, ?, ?, ??.
Norweskie przekreślone o, a z kółkiem, euro, cudzysłów napisany w wordzie - wszystkie widoczne jako znaki zapytania.
Jakoś szczególnie bardzo mi to nie przeszkadza, jednak lubię w relacji umieszczać oryginalne nazwy i dodatkowo piszę w wordzie, zanim wkleję relację na forumSmile
Czy jest szansa, żeby forum obsługiwało te znaki i najróżniejsze inne, jak słowacko-czeskie kreseczki?

Dziwne jest też to, że w podglądzie znaki są widoczne, znikają dopiero po dodaniu posta.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014 02:25 PM przez Vlado.

18-10-2014 02:24 PM
Pedro
Administrator

Wiem, że kiedyś próbowałem ten temat rozwiązać i miałem problem. Także nie mogę nic obiecać.

18-10-2014 02:46 PM
conti

Co chodzi o uwagi co do forum, toja propozycja jest taka, żeby na głównej stronie był widoczny dla nowych forumowiczów dział:

http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...&page=last

17-11-2014 09:02 PM
conti

Dziwnie nieprzyjemnie wygląda, jak ktoś się rejestruje na forum tylko po to, żeby coś sprzedać.
Przykład:
http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...#pid148790
Może by usuwać takie posty żeby nie zaśmiecały serwera?

05-12-2014 09:20 PM
Stasiu

Takie posty to jak strzelanie ślepymi nabojami. I tak tego nikt nie kupi. Może to jakaś skryta reklama na zakup ciuchów w sklepie. uhm Wiesz Conti, chyba jest więcej pracy z usuwaniem takich postów, niż puszczać tego płazem.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
05-12-2014 11:28 PM
conti

Pracy nie jest z tym dużo Stasiu. A śmiecą takie posty i nie wyglądają dobrze. No i wiadomo, że większość tego typu ogłoszeniodawców więcej nie odwiedzi forum i nie wniesie niczego dobrego. Może dać uprawnienia do usuwania postów w tym dziale kilku starym, a jednocześnie częstym bywalcom tego forum. Ale zgodzę się z Tobą z tym, że to jak strzelanie ślepakami, przyjemność niewielka i skutku prawie żadnego Smile Tylko roboty z tym jest trochę, bo czyszczenie broni po ślepakach jest trudniejsze niż po ostrej amunicji Smile Hahaha....

06-12-2014 08:37 AM
Pablo
pablo

To nie jest stricte spam, nikt tu nie reklamuje komercyjnego sklepu bez zgody administratora, nie załącza ukrytych linków a temat jest nie jako górski. Może akurat się coś komuś przyda za 1/4 ceny.

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
06-12-2014 12:50 PM
watażka

jak do tej pory nie zauważam za dużo takich ofert, a do tego jeżeli są w osobnym dziale to niech się tam pojawiają

06-12-2014 05:13 PM
watażka

nie wiem dlaczego ktoś się rejestruje na forum i nie napisze ani jednego posta, możne dla osób które chcą tylko poczytać umieścić jakąś informację, że można śledzić nasze wypociny bez zakładania kąta???

13-12-2014 10:30 PM
conti

Na niektórych forach pewne działy są ukryte dla niezarejestrowanych osób. Być może właśnie dlatego ludzie rejestrują się, żeby zobaczyć czy jest coś ukrytego przed niezarejestrowanymi gośćmi. Pewnie spotka się to z dezaprobatą, ale moim zdaniem powinniśmy usuwać konta które mają np. do 10 postów a osoba nie pojawia się na forum dajmy na to od 6 miesięcy. Wtedy na forum byłyby zarejestrowane osoby które faktycznie się udzielają. Zauważyłem, że jest tutaj sporo zarejestrowanych osób, ale faktycznie udziela się niewiele forumowiczów.

14-12-2014 06:15 AM
Pedro
Administrator

watażka napisał(a):
nie wiem dlaczego ktoś się rejestruje na forum i nie napisze ani jednego posta, możne dla osób które chcą tylko poczytać umieścić jakąś informację, że można śledzić nasze wypociny bez zakładania kąta???

Osoby nie zalogowane nie mają możliwości powiększenia miniaturek zdjęć.

14-12-2014 10:57 AM
Pablo
pablo

watażka napisał(a):

Niektórzy oprócz czytania interesujących ich relacji, chcą jeszcze obejrzeć zdjęcia, bez rejestracji nie można.

conti napisał(a):
Na niektórych forach pewne działy są ukryte dla niezarejestrowanych osób. Być może właśnie dlatego ludzie rejestrują się, żeby zobaczyć czy jest coś ukrytego przed niezarejestrowanymi gośćmi. Pewnie spotka się to z dezaprobatą, ale moim zdaniem powinniśmy usuwać konta które mają np. do 10 postów a osoba nie pojawia się na forum dajmy na to od 6 miesięcy. Wtedy na forum byłyby zarejestrowane osoby które faktycznie się udzielają. Zauważyłem, że jest tutaj sporo zarejestrowanych osób, ale faktycznie udziela się niewiele forumowiczów.

Ukryte są rozmowy codzienne i jak wcześniej napisałem zdjęcia.
Napisz proszę co to ma zmienić, Twoje propozycje? nakaz pisania i bycia na forum? To nie kara i nie obowiązek a tylko wolność wyboru.
Conti to Ty chyba kiedyś napisałeś o pozycjonowaniu.
Forum samo się pozycjonuje dzięki "ruchowi" na nim, dzięki temu, że jest otwarte i prawie każdy może znaleźć coś dla siebie, że wiele osób się loguje i może poczytać, znam takich od lat zalogowanych, czytających a nie piszących w ogóle, niektórych znam z gór co nic nie napisali ale czytają relacje na których sami występują, umawiają się na prv.

A na koniec, sam pisałem mało albo w ogóle przez jakiś rok i co miałbym się od nowa logować? Może bym tak zrobił, ale raczej nie.

Na codziennych można sobie pozwolić na więcej, na prv jeszcze więcej, możecie postulować do admina o jakiś temat tylko dla wybranych, ale kasowany może być tylko spam itp - odsyłam do regulaminu Wink

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
14-12-2014 11:09 AM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: