Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (3): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] 3 Następna > Ostatnia »
Podsumowanie 2017
Autor Wiadomość
Reinhold

****


Postów: 351
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2015
Status: Offline
Post: #16
RE: Podsumowanie 2017

Krzysiek napisał(a):
Problematyczny jest też rower - o ile haratanie po beskidzkim lesie można uznać za działalność na szlaku górskim i nie ma tu chyba wątpliwości

Problematyczne jest też to, co tak właściwie można już uznać górami, a co jeszcze nie. Smile Przykładowo, jedna z tras, którą robiłem w tym roku na Jurze: 908m przewyższenia na odcinku 33,6km. Jak na teren 'niegórski' to całkiem sporo.

W przypadku liczby dni spędzonych w górach, 68 dni Stasia, to wynik dla mnie chyba nieosiągalny w najbliższym czasie, natomiast rok 2017 był dla mnie całkiem fajny jeżeli chodzi o górskie cyferki. Wyszło mi w sumie 51 tras, 1158km i 66830m podejść:

Wysokie Taury:
>Wodenalm -Zedlacher Paradies
>Fenneregg - Lenkstein - Rosshorn
>Gösleswand
>Bunzkögele - Bretterwandspitze
Alpy Julijskie:
>Travnik - Mangart
>Picco di Grubia
>Sentiero Leva - Forca del Palone - Cima di Terrarossa
Alpy Karnickie:
>Monte Lastroni
Dolomity:
>Monte Mulaz
>Cima Ombretta
>Monte Ciase (Casale) - Monte Ciaval (Cavallo)
>Col de Lana
>Sief (Spiz de le Seleghe)
>Col Duro - Ponta Lastoi de Formin
>Spiz de Zuel
>Passo Tre Croci - Lago del Sorapis + Lago di Braies
>Dürrenstein (Picco di Vallandro) - Strudelkopf (Monte Specie)
>Sas de Pordoi - Piz Boe - Passo Pordoi - Col di Rosc - Col de Cuch
>Averau - Nuvolau
Tatry:
>Upłaziańska Kopa - Ciemniak - Krzesanica - Małołączniak
>Grześ- Rakoń- Wołowiec
>Suchy Wierch Ornaczański - Ornak - Siwe Skały - Starorobociański Wierch
>Sarnia Skała
>Dol. Kościeliska - Smocza Jama - Jask. Raptawicka - Jask. Mylna - Smreczyński Staw
>Giewont - Kondracka Kopa
>Huncovsky štit - Kežmarsky štit - Maly Kežmarsky štit
>Kozi Wierch
>Wołowiec Mięguszowiecki - Hińczowy Zwornik
>Kamienista - Smreczyński Wierch - Tomanowa Kopa - Tomanowy Wierch Polski
>Baranec - Szczerbawy - Maly Baranec (Klin)
Mała Fatra/Wielka Fatra/Góry Choczańskie/Strazovske Vrchy/ Magura Spiska/Niżne Tatry:
>Pekelnik - Velky Krivaň - Chleb
>Veterny vrch- Wysoka - Durbaszka - Wysoki Wierch
>Smrečiny - Panska hola
>Prislop - Magura - Tlsty diel - Gruň - Kopa
>Lysec - Maly Lysec - Jarabina - Kečka
>Javorinka - Lazovy Vrch - Čičerman- Magura - Horne Skaly
>Zniev - Klaštor pod Znievom + Vricko - Ostra Skala - Klak
>Tri Kopce - Martaluzka - Kralova hola
>Sušava - Dol. Kvačianska - Dol. Prosiecka
Beskidy/Gorce/Pieniny:
>Groń JP II - Leskowiec - Potrójna
>Luboń Wielki - Góra Królewska- Grzebień
>Malina - Horzelica - Jaworzyna - Smrekowiec - Czupel - Gościejów - Trzy Kopce Wiślańskie - Świniorka - Orłowa - Równica
>Bukowina Obidowska - Bukowina Miejska - Turbacz - Kiczora - Jaworzyna Kamienicka - Czoło Turbacza - Obidowiec - Groniki - Jaworzyna
>Radhošt - Velky Javornik
>Bendoszka Wielka - Kikula - Jaworzyna - Bugaj - Wielka Racza
>Wdżar - Lubań - Jaworzyna - Marszałek - Majerz
>Tanečnice - Pustevny - Radhošt
>Ćwilin - Śnieżnica - Lubogoszcz
>Góra Żar - Kiczera - Kościelec
Sudety:
>Praděd


Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2018 12:25 AM przez Reinhold.

13-01-2018 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grabarz
Adrian
*****


Postów: 1,862
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #17
RE: Podsumowanie 2017

Noooo masz tego trochę na koncie ok



''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)
14-01-2018 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #18
RE: Podsumowanie 2017

Reinhold, jednak tego pochodziłeś. Wartościowsze są Twoje kilometry niż moje dni. Ja mam wygodę, że wolne dni mogę przeznaczyć na dreptanie po górach. Jednak Ci radzę zwolnij, inaczej za chwilę nie będziesz miał gdzie chodzić. Smile



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
14-01-2018 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #19
RE: Podsumowanie 2017

U mnie siedemnasty w górach trochę gorszy niż poprzednie lata jeśli chodzi o ilość dni ale też były bardzo przyjemne dla mnie wycieczki.

Poniżej nieco z moich zapisków Smile

06.01. Beskid Niski
Wysowa Zdrój - Ropki - Biała Skała - Ostry Wierch - Lackowa - Ostry Wierch - Wysowa Zdrój
07.01. Beskid Niski
Wysowa Zdrój - Przełęcz Cigelka - czerwonym w stronę góry Jawor - Dolina Głębokiego Potoka - Wysowa Zdrój

02.03. Beskid Żywiecki
Rycerka Górna Kolonia - Wielka Racza - Schronisko Przegibek.
03.03. Beskid Żywiecki
Schronisko na Przegibku - Rycerzowa - schronisko pod Rycerzową - Soblówka - Glinka - schronisko na Krawców Wierch
04.03. Beskid Żywiecki
Schronisko na Krawców Wierch - Halę Rysianka- Halę Lipowska.
05.03. Beskid Żywiecki
Hala Lipowska - Hala Redykalna - Rajcza

31.03. Góry Aspromonte
dojście od jeziora Diga del Menta pod wodospad Cascate del Amendolea
01.04. Góry Aspromonte
Monte Tre Pizzi czerwonym szlakiem od M.Petrotondo

14.05. Tatry
Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Przełęcz Liliowe - Beskid - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka - Kondracka Przełęcz - Hala Kondratowa - Kalatówki (nocleg)
15.05. Tatry
Zejście z Kalatówek do Kuźnic - przejazd do wylotu doliny Kieżmarskiej - dojście do Schroniska nad Zielonym Stawem Kieżmarskim i powrót tą samą drogą.

09.06. Mała Fatra
Stary Dvor w Dolinie Vratna - Tiesnavy powyżej Terchovej w Dolinie Vratna - szlakiem niebieskim do Male Noclahy - dalej żółtym szlakiem przez Sokolie do Przełęczy Prislop - niebieskim szlakiem do dna Doliny (Stary Dvor)
10.06. Mała Fatra
Strecno przystanek kolejowy - wzdłuż Wagu do czerwonego szlaku - ruiny zamku - Chata pod Suchym - Suchy - Mały Krywań - Wielki Krywań - Snilovske Sedlo - zielonym szlakiem do Vratnej - Terchova (parking samochód)

15.06. Beskid Makowski
Stryszawa Górna - Siwcówka - Przełęcz Kolędówki - Schronisko Opaczne - Jałowiec - Przełęcz Cicha - niebieskim i zielonym do Schroniska Studenckiego Adamy - z powrotem do niebieskiego - Wsiórz - zielonym do Stryszawy Górnej

16.07. Bieszczady
Niebieskim szlakiem z okolic Ustrzyk Górnych (parking) - Wielka Rawka - Kremenaros - Wielka Rawka - Mała Rawka - Bacówka pod Małą Rawką - parking

05.08. Tatry Niżnie
Niebieskim szlakiem od parkingu przy Demianowskiej Jaskini Wolności - Sedlo Machnate - Krakova Hola - Sedlo Javorie - Prasiva - Krupove Sedlo - Dumbier - Krupove Sedlo - zielonym szlakiem do Demianowskiej Doliny i dalej do parkingu pod Demianowską Jaskinią Wolności
06.08. Tatry Niżnie
Żółtym szlakiem od parkingu przy Demianowskiej Jaskini Wolności - Sedlo pod Siną - Sina - powrót tym samym szlakiem


20.08. Dolomity di Sesto
Dolomitenhof (parking u wylotu Val Fiscalina) - Rifugio Comici - Forcella Giralba - Strada degli Alpini do Forcella Undici- szlakiem nr 124 do Dolomitenhof
21. i 22.08. Dolomity - grupa Marmarole
S.Marco Colonia Gregoriana - szlakiem 279 do Bivacco Musatti - Forcella d. Mescol - Forcella Croda Rotta - nocleg pod wantą w kotlince za przełęcza - Forcella Vanedel - po osiągnięciu dna Val de Mezzo - szlakiem 278 do Val di San Vido - dalej szlakiem 226 - powrót do S.Marco Colonia Gregoriana
23.08. Dolomity - grupa Puez-Odle
Wyjazd kolejką z Colfosco k.Corvary do Utia col Pradat - szlakami 4a i 7 na Sassongher - Forcella Sassongher - zejście przez Val de Juel do Funtanacia
24.08. Dolomity - grupa Marmolady
Malga Ciapela - Malga Obretta - Rifugio Falier - powrót

26.08. Alpy - grupa Stelvio
parking na końcu Val de la Mare - wyjście szlakiem 123 w stronę Lago del Careser - odwrót w połowie ze względu na burzę
27.08. Alpy - grupa Stelvio
wyjazd kolejką z Peio do rifugio Scoiattolo a następnie do Rifugio Doss dei Cembri - dalej łącznikiem do szlaku 139 i 105 i poprzez Rifugio Mantova al Vioz na Monte Vioz - Cima Linke - powrót

28. i 29.08 - Alpy - grupa Ortlera
Wyjazd kolejką z Sulden do Schaubachhutte - krótki rekonesans w stronę lodowca Suldenferner - nocleg w schronisku Schaubachhutte - rankiem wyjście za szlakiem 171 na lodowiec Suldenferner - później wariantem bez szlaku na Janinger Scharte - Suldenspitze - powrót

05.10. - Tatry
wylot Doliny Żarskiej - Żarskie Schronisko
06.10. - Tatry
Żarskie Schronisko - Smutna Przełęcz - Tatliakova Chata - Zverovka
07.10. Tatry
Zverovka stacja kolejki w Dolinie Rohackiej -wjazd do górnej stacji - Brestowa - Salatyn - powrót
08.10. Tatry
Zverovka - Przełęcz w Osobitej - Grześ - Rakoń - Zabrat - Doliną Łataną do Zverovki

15.10. Beskid Niski
Radocyna od niebieskiego szlaku rowerowego - przełęcz pod Dębim Wierchem - powrót

18.10. Tatry
Tatrzańska Polanka - Śląski Dom - Polski Grzebień - Małą Wysoką - powrót - przejazd na Palenicę Białczańską i dojście do schroniska w Roztoce
19.10. Tatry
Schronisko w Roztoce - Morskie Oko - przez Świstówkę do Pięciu Stawów - Krzyżne - Dolina Pańszczycy - Gęsia Szyja - Rusinowa Polana - Palenica Białczańska

04.11. Tatry
Kuźnice - Schronisko na Hali Kondratowej - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Małołączniak - przez Kobylarzowy Żleb na Przysłop Miętusi - zejście do Doliny Kościeliska - Kiry
05.11. Tatry
Kiry - Schronisko Ornak - Iwaniacka Przełęcz - Suchy Wierch Ornaczański - powrót

11.11. Beskid Śląski
Filipka chata - czerwonym przez Sedlo Grunicek - do chaty Bahenec - z powrotem czerwonym do skrótu biegnącego w stronę szczytu Kiczory - Kiczory - Stożek Wielki - Stożek Mały - zielonym szlakiem na Kolibiska - Filipka


Łącznie wyszło 35 dni - choć parę z nich to krótkie wycieczki bądź dojścia popołudniowe do schroniska

Zobaczymy co wyjdzie w 2018 innocent



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
14-01-2018 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Reinhold

****


Postów: 351
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2015
Status: Offline
Post: #20
RE: Podsumowanie 2017

Stasiu napisał(a):
Jednak Ci radzę zwolnij, inaczej za chwilę nie będziesz miał gdzie chodzić. Smile

Tak się składa, że na sporej części z pagórków, które są na liście już wcześniej byłem Smile Wydaje mi się, że jeżeli dużo się chodzi po różnego typy górach, to nawet te same miejsca szybko się nie nudzą. W sumie wystarczy inna pora roku, dnia, inne warunki na trasie, wejście na szczyt od innej strony i od razu inaczej zapamiętuje się takie wypady.

Pedro napisał(a):
27.08. Alpy - grupa Stelvio
wyjazd kolejką z Peio do rifugio Scoiattolo a następnie do Rifugio Doss dei Cembri - dalej łącznikiem do szlaku 139 i 105 i poprzez Rifugio Mantova al Vioz na Monte Vioz - Cima Linke - powrót

28. i 29.08 - Alpy - grupa Ortlera
Wyjazd kolejką z Sulden do Schaubachhutte - krótki rekonesans w stronę lodowca Suldenferner - nocleg w schronisku Schaubachhutte - rankiem wyjście za szlakiem 171 na lodowiec Suldenferner - później wariantem bez szlaku na Janinger Scharte - Suldenspitze - powrót

Który z tych szczytów jest według ciebie ciekawszy pod kątem widokowym? Vioza mam w planach od jakiegoś czasu. Góra całkiem spora, panorama ładna, ale pomimo wysokości jakoś odnoszę wrażenie, że z niższych szczytów w tej okolicy są lepsze widoki.


21-01-2018 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Zygmunt

****


Postów: 324
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2016
Status: Offline
Post: #21
RE: Podsumowanie 2017

Reinhold napisał(a):
Smile Wydaje mi się, że jeżeli dużo się chodzi po różnego typy górach, to nawet te same miejsca szybko się nie nudzą. W sumie wystarczy inna pora roku, dnia, inne warunki na trasie, wejście na szczyt od innej strony i od razu inaczej zapamiętuje się takie wypady.


Święte słowa. Są tacy, co tak nie myślą i liczy się dla nich tylko ?zaliczanie? kolejnych szczytów. Dwa razy na ten sam nie wejdą, bo po co? Ludziom czasem brakuje odrobiny romantyzmu...


21-01-2018 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #22
RE: Podsumowanie 2017

Reinhold napisał(a):
Który z tych szczytów jest według ciebie ciekawszy pod kątem widokowym? Vioza mam w planach od jakiegoś czasu. Góra całkiem spora, panorama ładna, ale pomimo wysokości jakoś odnoszę wrażenie, że z niższych szczytów w tej okolicy są lepsze widoki.

Monte Vioz faktycznie wysoki ale to banalny szczyt do wejścia w letnich warunkach i jakoś taki no faktycznie bez tego czegoś. Myślę, że sam z siebie drugi raz na niego bym nie szedł. Trochę taki "szarobury" Smile

Suldenspitze, duuużo ładniejszy choć 300 metrów niższy. Wycieczka na Suldenspitze myślę, że to była najładniejsza wycieczka podczas chodzenia po Alpach 2017. Charakter wycieczki jednak całkiem inny bo sporo lodowca - szliśmy przez lodowiec Suldenferner na przełęcz Janinger Scharte. No i piękna sceneria z Ortlerem i Gran Zebru.

Osobną kwestią jest to, że na Suldenspitze mieliśmy bardziej słoneczną, a wręcz wymarzoną pogodę co też musiało mieć wpływ na ocenę.

Z wyjścia na Monte Vioz:
           

Z wyjścia na Suldenspitze:
                   



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
21-01-2018 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Reinhold

****


Postów: 351
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2015
Status: Offline
Post: #23
RE: Podsumowanie 2017

Te szczeliny nie wyglądają szczególnie zachęcająco Toungue. Coraz częściej mam wątpliwości czy wiązanie się na lodowcu, poruszając się w bardzo małym zespole niesie za sobą wymierne korzyści. Odnoszę wrażenie, że bardziej prawdopodobne jest to, że w momencie zarwania się mostu śnieżnego wpadnie cała grupa i nikt nie wyhamuje upadku.

Pocieszające jest to, że nawet po takim locie (https://www.youtube.com/watch?v=Z8hyPhj6rVY) w głąb lodowca, turysta może przeżyć, tyle że w tym przypadku miał kto zadzwonić po ratowników.


25-01-2018 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #24
RE: Podsumowanie 2017

Te szczeliny to przynajmniej widać..
Jak się prawidłowo zwiążecie i poruszacie to małe szanse, żeby jeden drugiego pociągnął.. Bardziej bym się martwił czy jak jeden wpadnie to go drugi da radę wyciągnąć.. jeśli ten co wpadł nie jest w stanie wyleźć po linie tudzież pomóc drugiemu to raczej czarno to widzę..


Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 07:53 PM przez TomaszRT.

25-01-2018 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #25
RE: Podsumowanie 2017

Piątka w zespole to jest optimum. Trójka nie ma szans. Wpadną wszyscy. Wyciąganie nie jest problem, ale na wyhamowanie jednego dwaj nie starczą. Sad



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
25-01-2018 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #26
RE: Podsumowanie 2017

Trójka, czwórka to jest raczej standard i zalecany przez różnych instruktorów pod kątem ilości osób skład na lodowiec. Choć ważne oczywiście tutaj jest jakie są odstępy, jakie jest nachylenie lodowca i czy w razie czego trzeba hamować tego co wpadł poniżej nas czy powyżej, jak również umiejętności hamowania. Dwójka to nie jest dobry układ - ale dość często spotykany, dlatego skoro już się tak chodzi to odległości jak to tylko możliwe duże. Nieraz słyszałem/czytałem o sytuacjach kiedy mimo wszystko w dwójkowym składzie jeden wyhamował drugiego. Uważam, że zdecydowanie lepiej tak niż nie wiążąc się. Choć jak się tylko da to powinno być minimum trzy osoby.

Uważam, że piątka jest ok ale to maksimum - fajnie niby mieć więcej osób na linie ale lodowiec to często szczeliny między którymi trzeba kluczyć, to nie jest łatwe w wieloosobowym zespole aby się dobrze ustawiać. Dodatkowo jak idąc w pięć osób mamy za krótką linę na tyle osób to może się okazać że to wcale nie atut bo bardzo łatwo po pierwszej osobie może zostać wciągnięta druga która jest blisko. Wtedy to już nie wygląda tak fajnie jak trzy osoby mają hamować dwie.

Ogólnie chodzi mi o to że ilość osób na linie to jedno ale ważniejsze wg mnie jest to jak oni na tej linie idą bo czasem dobrze idąca dwójka może być bezpieczniejsza niż źle idąca piątka. Natomiast na pewno dobrze idąca piątka będzie lepsza od dobrze idącej dwójki Smile

A wyciąganie w pojedynkę wymaga naprawdę dużej wprawy - szczególnie pierwsze operacje na linie wykonywane dopóki obciążenie pochodzące od osoby w szczelinie nie zostanie przejęte przez dobrze założone stanowisko.

A poniżej fragment zdjęcia co uchwyciliśmy zespół poniżej nas - chyba nawet z przewodnikiem. Wolałem już naszą dwójkę Smile

   



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
26-01-2018 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #27
RE: Podsumowanie 2017

Ja też mam jedno wspomnienie. W drodze na Grossvenediger. Stosunkowo łatwy szczyt, ale te szczeliny. uhm
   



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
26-01-2018 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,466
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #28
RE: Podsumowanie 2017

1. 1.1.2017 Pilsko
2. 8.1.2017 Żarskie Schronisko
3. 15.1.2017 Gęsia Szyja
4. 21.1.2017 Dolina Pięciu Stawów Polskich
5. 29.1.2017 Ciemniak
6. 11.2.2017 Sokolica i Trzy Korony
7. 11/12.2.2017 Dolina Chochołowska i Dolina Jarząbcza
8. 4/5.3.2017 Hala Lipowska
9. 26.3.2017 Magurka Wilkowicka, Czupel
10. 2.4.2017 Baraniec
11. 22.4.2017 Klimczok, Szyndzielnia
12. 23.4.2017 Rogacz, Czupel, Magurka, Gaik, Hrobacza Łąka.
13. 30.4.2017 Ploska ( Wielka Fatra )
14. 7.5.2017 Grojec
15. 14.5.2017 Siwiańskie Turnie, Mała Furkaska
16. 20.5.2017 Siwiańskie Turnie, Mała Furkaska, Koryciańska Czuba, Furkaska, Bobrowiec
17. 2.6.2017 Zbocza Magurki Radziechowskiej
18. 3.6.2017 Wielki Chocz
19. 15.6.2017 Czarna Dolina Jaworowa
20. 23/25.6.2017 Słowackie Tatry Zachodnie ( Żarska Przełęcz, Rohacz Płaczliwy, Smutna Przełęcz , Trzy Kopy, Hruba Kopa, Banikov, Przysłop Jałowiecki, Jałowiecka Przełęcz )
21. 1.7.2017 Jaskinia Brestowska
22. 9.7.2017 Żabia Dolina Białczańska
23. 21.7.2017 Kościelcowy Las ( Beskid Śląski )
24. 22.7.2017 Krywań
25. 31.7.2017 Dolina Świstowa, Rohatka, Dolina Staroleśna, Wodospady Zimnej Wody
26. 2.8.2017 Kościelec ( Beskid Śląski )
27. 3.8.2017 Lodowa Przełęcz
28. 6.8.2017 Grojec
29. 12/15.8.2017 Wysokie Taury
30. 26/27.8.2017 Babia Góra ( Mosorny Groń, Cyl Hali Śmietanowej, Krowiarki, Sokolica, Babia Góra, wiata, Babia Góra, Brona, Markowe, Mędralowa, Jałowiec, Zawoja )
31. 9.9.2017 Skalne Wrota, Grań Tatr Bielskich
32. 10.9.2017 Dolina Głęboka, Salatyn
33. 30.9.2017 Klak
34. 1.10.2017 Magura Wilkowicka
35. 8.10.2017 Rohackie Stawy
36. 14.10.2017 Beskid Śląski ( pętla nad Wisłą )
37. 15.10.2017 Świstówka
38. 26.10.2017 Grześ, Osobita
39. 3.11.2017 Wąwóz Cieśniawy, Bobrowiecka Przełęcz
40. 5.11.2017 Kieżmarskie Stawy
41. 10.12.2017 Pilsko
42. 26.12.2017 Szyndzielnia
43. 31.12.2017 Nosal, Kopieniec, Kalatówki



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2018 02:24 PM przez Łukasz.

30-01-2018 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grabarz
Adrian
*****


Postów: 1,862
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2014
Status: Offline
Post: #29
RE: Podsumowanie 2017

No ładnie tego nazbierałeś i zróżnicowane tereny Smile



''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)
30-01-2018 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #30
RE: Podsumowanie 2017

Łukasz, tego zawsze umie uzbierać, tylko nie wiem gdzie przy takiej aktywności będzie zakładać nowe albumy.Smile



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
30-01-2018 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: