Odpowiedz  Napisz temat 
kurtka Arcteryx - pytanie
Autor Wiadomość
koni87

*

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
kurtka Arcteryx - pytanie

Cześć

Zdecydowałem się na zakup kurtki Arcteryx. Znalazłem dużo informacji na temat Firmy i różnych modeli natomiast na ten moment muszę się zdecydować na jeden z dwóch modelii.

1. Beta SL Jacket Men's
2. Beta LT Jacket Men's

Ad1) packlite 315g
Ad2) zastosowany Durable Water Repellent - 355 g

Dodatkowo zastanawiam się nad wytrzymałością , czy będą różnica ?

Na temat wyżej wymienionych modeli znalazłem konkretne informację na oficjalnej anglojęzycznej stronie Arcteryx i nie wszystko rozumiem. Na polskim sklepie Firmowym Arcteryx nie ma niestety już pierwszego modelu.

Nie wiem czym dokładnie się różnią , a rozbieżność w cenie jest wysoka bo aż 600 zł. Przeznaczenie Tatry - lato , zima . Alpy - lato

Będę wdzięczny za jakąkolwiek powiedź , wskazanie różnic i ewentualnych opinii który model wybrać , czy warto inwestować w droższy model dla moich potrzeb.

30-07-2017 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Zygmunt

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: kurtka Arcteryx - pytanie

Ja mam parę drobiazgów z Arcetryxa i uważam, że nie są warte swojej wysokiej ceny. Cieszę się, że kupiłem je po znajomości na bardzo okazyjnym rabacie, inaczej bym był zły. To są niezłe rzeczy, ale możesz kupić lepsze za mniej albo naprawdę dobre za tyle samo. Na dzień dzisiejszy nie ryzykowałbym z tą marką. Podobno to już nie jest ten sam arcteryx co dawniej. Być może dzieje się tam to samo, co z Alpinusem, który z kultowego stał się dziadowy.

02-08-2017 08:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: