Z wielkim bólem serca zawiadamiamy, że w dniu 23.12.2021 zmarł nasz Przyjaciel i wspaniały górski towarzysz - Stasiu. Był serdecznym, pełnym pasji człowiekiem, duszą tego forum. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Do zobaczenia na niebiańskim szlaku!


Odpowiedz  Napisz temat 
Góry dla Wcześniakow
Autor Wiadomość
gorydlawczesniak

*


Postów: 1
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2016
Status: Offline
Post: #1
Góry dla Wcześniakow

Witam wszystkich miłośników gór ;-)

Chciałbym zaprosić was do uczestnictwa w pewnym projekcie pt. ,,Góry dla Wcześniaków''. Jest to projekt towarzyszący Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a jego celem jest wsparcie WOŚP przez środowiska związane z górami. Opiera się w głównej mierze na licytacjach przedmiotów wystawionych na aukcji w serwisie aukcje.wosp.org.pl. Do wylicytowania jest m.in. 19 noclegów w górskich schroniskach, kolekcjonerska wersja wywiad z Krzysztofem Wielickim, czekan i raki Marcina Tomaszewskiego - taternika i alpinistę, który w grudniu tego roku wyznaczył polską drogę na północnej ścianie Eigeru, wiele innych pojawi się już w najbliższym czasie.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony: facebook.com/gorydlawczesniakow

Celem tego posta jest również zachęcenie was - GÓROŁAZÓW do wsparcia. Może macie jakieś fajne przedmioty, związane z waszymi górskimi podróżami, które chcielibyście przekazać na licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszam do kontaktu na stronie.

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w akcji, rozkręćmy wspólnie karuzelę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


18-12-2016 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi


Odpowiedz  Napisz temat Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: